Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

durulaytug ve yasemennn hoş geldiniz şekerler nasılsınız bakalım
bu arada alin ve tatlı cadi sizler nasılsınız arada kaynattım sizi kızlar kusuruma bakmayın yaşlılık işte

günaydınn n cadılar niye bu kadar geç kaldınız hıııı cezalısınız belenay durul yasemen ve hakca tek ayak üstünde durun bakiyim... :)))

merhaba kızlar nasılsınız
taşınıyorum pazar günü darman dumanım
döndüğümde bol bol hasret giderelim bana dua edin
Allaha emanet ol

smhsmh dualarımız hep seninle arkadaşım Allahım ne eylerse güzel eylerrrr sen hiç canını sıkma çok öpüyrouz yanında olmaksakta kalbimiz hep senle her duamızda varsın canım...

Allaha emanet ol

smhsmh kolay gelsin canım.Allah yardımcın olsun. yorucu ama daha sonra rahat edersin inşallah.a.s. şimdiden güle güle oturun...

bişey değil ama bi daha olmasınnnnn :)))) kızlar listenin son halini getiriyorum karşınızaaaa.. bakın keyfiniz yerine gelsin canlarım....

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda 79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
Hüzün_yılı
innocence
iremeren
imran88
kamişko
karagözlü
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nursist
melekt
mehril
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
süpriz_mucize
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... ................................................HA MİLE(38)
acem_kızı......................................... ................................................HA MİLE (39)
fato83............................................ .................................................. .HAMİLE(40)
nefisem........................................... .................................................. ..HAMİLE(41)
özlem_özlem....................................... .................................................. HAMİLE (42)
yeşimcik.......................................... .................................................. .....HAMİLE (43)
dilek_83.......................................... .................................................. ......HAMİLE (44)
doğa6............................................. .................................................. .......HAMİLE (45)
ayşe/FB................................................ .................................................. .HAMİLE (46)
h.mine............................................ .................................................. .......HAMİLE (47)

Allaha emanet ol

kız yavrum nerelerdesinnn hadi taşın gelde durumunu anlat ne yaptınız tedavi ne alemde merak ettirme kendini kolay gelsin cicim:teselli:

bişey değil ama bi daha olmasınnnnn :)))) kızlar listenin son halini getiriyorum karşınızaaaa.. bakın keyfiniz yerine gelsin canlarım....

maaşallah maaşallah Allah saklasın.inşallah bizlerde en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde hamişler listesinde yerimizi alırız.

vayyy listeye bak patladı yine maşllah valla... Ya sultan benim cezayı erteleyelim şimdi ayağım ağrıyor biraz başka zaman kaldırayım olur mu, hem girmem bi daha geç affet bu seferlik. Smhsmh Allah yardımcın olsun canım bi solukta taşın inşallah da yerleş evine, yeni ev yeni bebek bak güzel olacak herşey inan. Benim bir arkadaşım ev sahibiyle sorunlar yaşadı sopnra başka ev kiraladılar yeni evde de hamile kaldı inşallah senin de öyle olur. Sultancım Allah razı olsun ne güzel dualar etmişsin öyle....

belenaycım tatlım şükür iyiyizzzz sen nasılsın
sultancım duan çok güseldi allah razı olsunnn inşallah rabbim kabul etsin
sultan dün akşamın iyi geçmesine sevindim allah bir ömür boyu mutlu etsin inşallahhhhh
alin durul hakça sizler nasılsınız ben biraz kırık gibiyim yaaaaaa
kızlr bu arada eşime hiç yakınlık gösteremiyorumm rahim filimi çekindikden sonra acaba alakalı olabilirmiiii deli olucammmm adamın canına yetti boşayack vallaaaa

oooooo maşallahhhhh listemizzzz şenlenmiş darısı bizlere sepsin inşallahhhhhhhh allahım bizleride gör tüm isteyenleri

yasemin canım saol hayatımmm... sen adet olmadınmı hala adete yakın bendede oluyor canım... bide psikolojik olarak ta olabilir...sıkma canını bolbol dua oku geçer ...

yasemennnn merhaba canım. belki rahim filmine bağlı olabilir. bende çektirmiştim ama uzun zaman oldu ruh halimi hatırlayamıyorum şimdi:)) herşeyin hayırlısı düşünmemek gerekiyor ama elimizde değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…