Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yasemencim bazı şeyleri akışına bırak rahat olmaya çalış zamanla herşey yoluna girer eşinde seni anlayışla karşılayacaktır ama tabi bir yere kadar sende onu anlayışla karşılayacaksın sıkma kendini ve rahat ol canım

Merhaba kızlar nasıl gidiyor?
Benim hep aynı bekliyorum bekliyorum bekliyorum yılmıyorum sabrediyorum bir gün mükafatımı alıcam biliyorum.

hg claire,pink rose,acem kızı, nasılsınız kızlar
acem kızı canım hayırlısı diyelim ... çok geçmiş olsun...

arkadaşlar beni listeden silin 19 da düşük yaptım bebişim yok artık

canım benim geçmiş olsun allahım bir daha böyle acı yaşatmasın çok üzüldüm inan ama herşeyde bir hayır vardır inşallah bir daha hamile kalmayı nasip eder rabbim yüzünü güldürür
:Saruboceq:

canlarım benım umudunuzu kaybetmeyınn.. ben 5 yılım bıttı evlılıkte..3 yıl korunduk sonra bebğimiz olucak dıye 7 ay bekledık sonundaa olduu canlarımm. ve şimdi 1 yaşında oğlumuz varr.. darısı herkezın başınaa.. yeterkı umut olsun:)

:enbuyukkk:ALLAHIM hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin, hiçbirimize evlat acısı göstermesin İNŞALLAH kızlar,bizimde evlatlarımız olucak inşşş.her durumda birbirimize böyle destek olucaz kızlar..:1hug:

acem kızı Allah sabır versin canım çok üzüldüm, ama düşüğün bir ayapı içerde olur derler sen şimdi kendini bir an önce toparla da hemen yeni mucizen yerleşsin içine, gönlünü ferah tut....

acem kızı hayırlısı buymuş demekki canımmm inşallah bi dahaki sefere çok geçmiş olsun sıkma canını

Valla durul baya oldu kizim yapsana şu testi korkuyorsun aslinda biliyorum o duyguyu bende yaşadim bir çok kere ben değil tabi herkes yaşiyor ama ben bu sefer kendi kendime söz verdim günüm geçsede test mest yok artik kararliyim...:dilcikar:

Kızlar hadi test yapın artık. Annemin bir sözü vardır:"Korkunun ecele faydası yoktur." Kızlar testi yapsanızda yapmasınızda gerçek değişmeyecek. Sadece geciktirerek sonucu öğrenmeyi erteliyorsunuz ve beni meraktan çatlatıyorsunuz. Sultan seni gaza getiririz gecikmeden yaparsın testi:)

merhaba kızlar benide aranıza alırmısınız ben yeni üyeyim 1yıldır evliyim 2hamilelik geçirdim ikiside 4.ayda kendi kendi ni sonlandırdı kürtaj oldum 3.aya girdim kürtaj olalı 1sene bebek yapmayı düşünmüyoz 3leyebilir dediler tüm testlerim temiz çıktı nedenini bulamıyoz

X