Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hoşgeldin teh_3 ne güzel yazmışsın ağzına ellerine sağlık
huuuu papatyalar duydunuzmu size sesleniyor arkadaş hadi artık keyfinize bakın bırakın kaynanayı oğlunu böyle gelmiş böyle gider yüzyılın kaynana gelin çekişmesine sizmi son verceniz aman bırakın onlar ne yaparsa ne derse desin siz öyle olmadığını biliyorsunuz sonuçta onlarda bir anne hepinizi seviyorum canlarım benim

sultancımm boş ver takma kafana öle şeyler mutlaka oluyor birlikde yaşıyorsunuzzz tatlı cadınında dediği gibi düzgün ve anlayabileceği şekilde konuş tabi anlarsa :))) yapabileceğin bişey yok konuşsun dursunnn sen tamam de
bu arada ne güsel allah daha nice yıllara nasip etsin eşine hediye aldınmı program yaptınmı kızzzzzzzz
boşver kaynanayı sen onu düşün amannnn eşine bak sen tatlişkommmm

teh_3 teşekkürler saol canımmm evet hakkımızda hayırlısı allahım seninde çocuğuna hayırlı sağlıklı bi yaşak ve acil şifalar versinnnn

amin canlarım allah iyi olan tüm dualarınızı kabul etsin (kaynanaya beddua etmeyin)
kaynana adayıyım kız arıyorum
bana da gelir falan
sultan49 nice yıllara

uyyy benim miniğimin evlilik yıldönümüymüş allah daha nice yıllara nasip etsinn...kız tamda yumurtlama zamanı en büyük evlilik hediyesi bi bebek veriyonmu kocişine ve kendine allahımm inşallah yarabbim......varmı akşama bi plan?

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda 79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
h.mine
hnaktar
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
Hüzün_yılı
innocence
iremeren
imran88
kamişko
karagözlü
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nursist
melekt
mehril
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
süpriz_mucize
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... ................................................HA MİLE(38)
acem_kızı......................................... ................................................HA MİLE (39)
fato83............................................ .................................................. .HAMİLE(40)
nefisem........................................... .................................................. ..HAMİLE(41)
özlem_özlem.........................................................................................HAMİLE (42)
YAV KIZLAR GÖRDÜNÜZMÜ LİSTE ŞENLENDİ HAAAAAA....

kızlar bi hamişimiz olmuşşşşşşşşşşş
liste şenlendi...

sultancım Allah nice senelere nasip etsin inşallah. eşinle,en kısa zamanda bebişinle ve tüm sevdiklerinle....a.s.Allah dan ve kem gözlerden korusun. kafana tokadan başka birşey takma ....

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda 79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gamzegazel.......................................hg
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
h.mine
hnaktar
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
Hüzün_yılı
innocence
iremeren
imran88
kamişko
karagözlü
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nursist
melekt
mehril
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
süpriz_mucize
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... ................................................HA MİLE(38)
acem_kızı......................................... ................................................HA MİLE (39)
fato83............................................ .................................................. .HAMİLE(40)
nefisem........................................... .................................................. ..HAMİLE(41)
özlem_özlem....................................... .................................................. HAMİLE (42)
gamze ekledim cicim unutmuştum belki hamişsindir diye unuttum hım ne dersin :)))
hakca saol canım yazan ellerine sağlık...diğer kızlar teh sanada çok teşekkür edereim canımsaol...:sm_cool:

sağol canım hoşbulduk aslında o listede olmak istemezdi ama kader işte teşekkür ederim allah en yakın zamanda hepimize küçük melekler yollar inşallah

Sultancım evlilik yıldönümün kutlu canım benim. Allah kocişin ile mutluluğunuzu bozmasın, bebiş ile mutluluğunuzu taçlandırsın.

selam güzeller yaklaşık 2 aylık bi aradan sonra yine sizlerleyim .eee öğretmenlerin tatili malum ..umarım herkes iyidir. listeye baktım da maşallah valla resmen patlama olmuş ya..Allah nazarlardan korusun devamı gelsin inşallah..ben bıraktığımda 22-23 gibi bişeydi bu bana süpper moral oldu..ee tatil bitiyor bizler için ,az kaldı. macera devam ediyor yani..belenay ,sultan ,alin ,süar ve adını sayamadığım tüm arkadaşlarıma selam..aramıza yeni katılanlarda hoşgelmişler efendimm..

Moon_sunn nasılsın canım benim? Aramıza döndün nihayet hoşgeldin. Nasıl geçti tatilin bakalım?

hoşbuldum canım sağol. tatil güzeldi o düğün senin bu düğün benim gezdim .iki kuzenimin düğünleride birer hafta arayla oldu da..daha çok akrabalarımla geçirdim yani tatilimi aslında böylesi daha güzel..tedavimede ara verdim 2 ay aslında benim için kaçınılmaz bir fırsattı bu yaz tatili ama babamın kalp ameliyatı ardından doktorumun tatile çıkması derken ihmal ettim biraz .bakalım o listeye bizlerde ekleniriz birgün inşallah..sen nasılsın tedavin ne aşamada?

ooooooooooo moon sonn gelmiş tatlım hg nasıl geçti tatilin anlat bakalım neler yaptın canım süar veinde dinleniyo işi bıraktı şimdilik...onunda doğumuna 2 ay kaldı bebeği de kız...ay canım özledik seni..
alincim çok saol bitanem Allah razı olsun...

sağol canım hoşbulduk alinede yazdığım gibi akrabalarımla geçirdim yani öyle deniz,kum ,güneş olayına girmedim..bende sizleri özledim gerçekten acaba bizimkilerden hamile kalan oldumu diye düşündüm bazende..demek süarın kızı olacak he valla hangi arkadaşım hamileyse hepsi kız bu sene kız senesi galiba.seninde evlilik yıl dönümünmüş canım tebrik ederim allah 50. yılınızı kutladığınızıda gösterir inşallah.

Canımcım benim kronik sistit ile başım belaya girdiği için bebek olayına ara verdik. Zaten çikolata kisti tekrarladığı için doktorum tüp bebek yapacağız dedi. Ben de kasımda tüp bebek yapmaya karar verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…