Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Selam tatlılar herkesin iyi olmasına çok sevindim. Bende haaaalaaaaaaaaa bir değişiklik yok. Benimki 15 gün kadar gecikmişti dr.a gittim 4cm. kist sahibi olduğumu öğrendim onun için hap kullanıyorum. Yani bu ayda benden hayır yok. Hayıt, adaçayı ve bal-çörekotu-tarçın kullanmaya başladım. Midem isyana başlamaz umarım.
Kızlar sizi seviyorum büyük allahım en yakın zamanda bizede küçük melekler gönderir inşallah.

Calircim şimdi aklimdan sen geçişken senin yazini gördüm dedim en azindan arada bir gelip ceee diyordu ne oldu bu kiz diye... Kistte neymişki claircim biz neleri aşmadik dimi allahin izniyle bu sorunu da çözecez ve meleklerimize kavuşacaz... Rabbime emanet şimdilik meleklerimiz... Bizde snei seviyoruz...

Canımcım Alman misafirlerimiz gitti ama bu defa da bölümde yanlız ben kaldım. Herkes yıllık izinde. Bu nedenle çok yoğunum. Yazmaya pek fırsatım olmuyor.

Canım girip cee diycem ama bu aralar herşey üst üste geldi. Kocişimin teyzesi vefat etti, istanbuldan eltim geldi, izmire düğüne gittik. Yani bayağı bir yoğundum. Ama artık daha çok sizinle olucam yani benden kurtuluş yok.

kolay gelsin sana alincim bizim de öyle bir durum var, 1 eylül itibariyle çalışma sistemimiz normale dönecek ama şimdilik aynen dediğin gibi izinler yüzünden üzerimize kalıyor işler, gerçi ben de izindeyken benim işlerimi yapıyorlardı yani normal :) Claire gelmiş, hoşgelmiş, olsun kist geçince inşallah güzel haberini verirsin....

kızlarrr nereye kayboldunuz... durul alin claire yasemen belenay tatlı cadı hakca zaza moon soon smh smh kevser14 diğer cadılarrr çıkın ortaya bi ceeeeee iyiverin beyaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

ayyyy bayılcam sıcak biyandan yoğunluk biyandannnn delii ettiler imdatttttttttttt
heheheh kızlar ben geldimmmm bendemi cezya kaldımmm ((

sizleri çok özledim canlarımmmmm
belenaycım canım bu haftada olmazsam gideceğim tatlımmmm ama zaten düzensizlikde vardıda ilaç kullandığımdan beri yani 2 aydır düzenliydiii bakalımmm hayırlısıııı
durul aylin sultan tatlı cadıcımmm nasılsınızzzzzzzzz

kızlar nerdesinizzz yaaa yanlızımmm allah hepinizin bebişini versin emi beni yanlız bıraktığınızzz içinnnn

tatlı cadıcık nabersin heheh olimpiyatcı seniii sen çalışmıyonmu kızzzzzz

kız biz seni yalnız bırakmayız ama Allah yine de versin hepimizin bebişini, ne güzel ya ben de evde olup olimpiyatları izleyebilsem keşke....

Ne yani bendemi cezaya kaldim ayip yav kocaman kadina ceza yakişirmi ben sizin büyüğünüzüm bana azcik torpil geçin bakim ayyy ayağim ağriyor tek ayak üstünde duramiyacağim şimdi:)))))
ya ben claireye cevap yazmiştim niye gitmedi ya yaşlaniyorum galiba
kizlar işler yoğun azcik cee,ee deyip çikicam ama yaramazlik yapmayin takipteyim ona göre

bugün de bitti sayılır diğer günlere oranla nispeten iyi bir gündü ama size güzel de bir haber veremedim yine( Üfff ben ne zaman vericem size güzel haber yaaaa

yaw kızlar ne evde oturması tam gaz çalışmaya devam abimin yanında çalışıyorum ben abimin odasında tv var orda izliyordum olimpiyatları....aile şirketi olunca evde oturtmuyolar insanı :))) yaaaa durul ve yasemen hanımlar:)) ama yanlız bırakırmıyım sizi hiç diyecem olmayacak bırakıyorum ayıp ediyorum biliyorum ama hem yoğunum hemde ara boşluklarda olimpiyat izliyorum:) aradada size takılıyorum hepinizi çok seviyorum............ii akşamlar cicişler

durulcum tatlım üzülme inşallah vereceksin vereceğiz o güsel haberlerii inşallah allah nasip kısmet ederse bebişlerimizdende konuştuğumuz zamanlar gelecek o zamanda doğumdan yok kıyafetlerden falan ayyyyy yazması bile güsel rabbim ne olur hepimize tüm isteyenlere sen hayırlısını nasip ettt yarabbimmm aminnnnnn

bak ben üzülüyormuyummmm (((( demi ama testtide yapsana beee öldüm meraktan vallaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…