Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hehehehe cadıcım valla sitede problem oluyor sabah yoksa ben daha erken girerim iyiym şekercim sen nasılsın...alincim geldimi senin kırmızışlar...

ayyy günaydın canlarım nasılsınızzz ben kötü yaaa sabahtan beri siteye girmek için mücadele veriyorum sorun vardı sanırımmmm deli oldum yaaaa

alincim ohhh iyi yapmışsın valla arkadaşınla kahvaltıııı tek başınada tadı çıkmıyooo demiii ben hayatta yapamamda
bahar sultan belenay durul sizler nasılsınız canlarım
sultan kız dün nerelerdeydin hayırdır

tünaydın kıslar diyeyim bari öğlen oldu anca girebildim yok siteye bugün bi haller olmuş giremiyorum çok yavaş sabahtan beri yeni ulaştım papatyalarıma:)
nasılsınız bakalım ben iyiym tabi sorduysanız :)))
alincim bir kahvaltı seni tahtından etmiş:)) kıyamam ben sana
sedacım senide tebrik ederim almışsın birinciliği
cadı cadı bugün formunda maşallah benim cadıma
sultancım sen nasılsın bakalım sanki bilmiyorum nasıl olduğunu benimkide laf yani:))))
hani durul ve yasemen onlarda benim gibi giremediler galiba
baharcım nasıl oldun tatlım iyimisin biraz daha
ya bu smhsmh nerelerde görünmüyor hırs yaptı galiba çalışıyor bebk için:)
kızlar hepinizi seviyorum

bende varım kızlar bebiş bekleyen bende laparoskopi oldum bakalım 6 ayım çok önemli

hoşgeldin canımcım sefalar getirdin hadi hakkında hayırlısı tez zamanda çıkarsın inşallah listemizde hamişlerimize katılırsınnnn kaydirigubbakcemile5a.s.

ya kızlar ben de site mağdurlarından oldum, zaten zor zaman buluyorum bi de giremeyince iyice sinir oldum, anladığım kadarıyla genel bir problem var siteyle ilgili neyse çözüldü sanırım....
Kızlar bugün cuma ve cuma duasını unutmayalım lütfen;
"Allah'ım beni ve buradaki tüm arkadaşlarımı ve bebek isteyen tüm anne adaylarını, hayırlısıyla en kısa zamanda, sağlıkla bebeklerine kavuştur. Rabbim biz senden isteriz sadece ve sen "ol" dersen herşey olur. Bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine kabul et dualarınızı" (AMİN)

ayyyy deli oldum yaaaa kızlar hayırlı cumalar
allahımmm ne olur sen tez zamanda bebiş isteyen herkeze hayırlısını nasip et yarabbimmmmmm bu cuma günü ve üç ayların yüzü suyu hürmetine yarabbimmmmmmmmmmmmm aminnnnnnn
kızlar yarın kandil birbirimiza dua etmeyi unutmayalımmmmmm benim dualarımdasınız cümlenizzzzz

durulcum bugün site bi acayip deli etti beniiii neyse sonunda girdim nasılsın tatlım iyisindir inşallah bu arada regl oldunmu test yaptınmı canım sen

yasemencim haklısın bu site bugün beni de deli etti, hem boş vaktim varken gireyim diyorum ama işte kısmet böyleymiş, Yok yavrum ya ben daha hasta olmadım ama göğüslerim dayanılmaz bir acı içerisinde hele sabahları inanamazsın yani her regli öncesi böyle olurum değişik bir durum değil, testi pazartesi yapıcam, bugün 35. günüm, yani benim normalim 37 falan olduğu için günüm bi geçsin di mi :))) Yasemen o kadar çok istiyorum ki inanamazsınız yani aslında inanırsınız çünkü hepimiz aynı durumdayız, Yarın kandil mutlaka dua etmeyi unutmayalım birbirimize

canım hep dualarımdasınız vallaa biliyorum seni anlıyorum zaten burdaki arkadaşlarımız hepimiz birbirimizi anladığımız için çok seviyoruz birbirimizi aynen bende çok istiyorum ama hayırlısı içini ferah tut tatlımmmm inşallah bu sefer olacak rabbim büyük üç aylar yüzü suyu hürmetine yarabbimmmmmm sen bizim hepimizin bebişlerini ve ne muratları varsa onları hayırlısı ile görmeyi ve göstermeyi nasip et yarabbimmmmmmmmm

ay durulcummm inan o kadar çok istiyorumki burdaki arkadaşların bebk sahibi olupda bebeklerimizden konuşmayı inan varya her bebek dememde gözlerim doluyooo içim kötü oluyoooo bazen kendimi eksik gibi hissediyorum ama bende biraz olsun çocuk özlemimi yiğenimle tatlişkomla geçiriyorum ablası bir görsen çok çirkin bi kızımız varrrr heheh bide tembel 10 aylık ama hala diş çıkartmadı ama yürümeye gayret ediyooo çabuk yürüyecekkkk inşallah hepimize nasip etsinnn

bu arada diğer kızlar giremedi herhalde site bize kaldı baksana :))))) çatlayın emiiii kızlarrrrrrrr

şaka şaka hadi gelin canlarımmm yaaaaaaaaaa

Kızlar girebildim nihayet siteye. Hem işler çok yoğun hem site kafayı yemiş giremedim hiç. Ben regl oldum ama çok tuhaf. Çok az kan geldi ve parça parça gelen birşeyler var ne olduğunu anlayamadım.Acaba ilaçlardan mı oldu kızlar ya.

hoşgeldin alincim ilaçlardanda olabilir tatlımmm korkmaaa rengide değişik sanırım banada oluyoduuu yarında öle olursa bi dr una danış canımcım dimi belkide üstüne görebilirsin hani derleryaaaa hiç anlamıyom o üstüne görme işinideeeee hayırlısı canımmmmmm

X