Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Gerçekten hava çok sıcak bugünlerde. Bende yiyemedim çok fazla birşey. Keşke hep böyle iştahım olmasa...

kızlar aaaa neden yemiyorsunuz yaaaa ben atıştırdım valla ya hamişsem sizlerde öle arkadaşlarrrrrr ya varsaaa onları aç bırakmaya hakkınızzz yokkkkkkkk evet sıcak ama zorlayın kendinizi birazzzzzz

Yasemencim hamiş bile olsan korkma 3 ay boyunca yemesende bebişler besleniyorlar. Hem benim hamiş olmadığım kesin ama sen ile durulun kendisine çok dikkat etmesi gerekiyor.

kızlar ben geldim kusura bakmayın gidip geliyorum işlerim vardı birazdan çıkıcam aklım sizlerde kalıyor amam napalım hamişlermi var yoksa olmak üzerelermi ??..hadi inş ALLAH hepimize nasip eder inş kızlar..

kızlar ben geldim kusura bakmayın gidip geliyorum işlerim vardı birazdan çıkıcam aklım sizlerde kalıyor amam napalım hamişlermi var yoksa olmak üzerelermi ??..hadi inş ALLAH hepimize nasip eder inş kızlar..

sende çalışıyormusun yoksa bizim gibi bende girip bakıyorum sonra çıkıyorum tabi patronlar ve iş yoksa yazışmaya devamsırnaşık şey

zaten benim bir arkadaşım var şuan hamile, normalde var ya feci düşkündür yemeye içmeye beni bile yer yani bi otursa ama şimdi hiç bişey yiyemiyormuş ve feci bir miğde bulantısı varmış, hem de yıllardır veremediği kiloyu verdim şimdi diyor gerçi düzelir ilk 3 ayda olurmuş böyle şeyler....

alincim tatlım yaaaa valla içinemi doğuyo ağzından bal damlıyo arkadaşım inşallah vardır ya hani derler ya bişeyi kırk kez söylersen olurmuş benim yüz milyon kezi geçti gene olmuyooo :)))) napalım kısmet hayırlısı inşallah

durulcum iştahın da yoksa belki vardır yaaaa allahın ne olur bunların hepsinin ceza olarak bebişlerini ver ne olursun yarabbimmmmmmmmm
bu arada olursa kime benzemelerini isterdinizzzz sizemi babayamı yada annenize babanıza kardeşlerinizemiii hadi bi konu attım heheheh tartışalım bakalımmm

Valla ben tip olarak kocama huy olarak bana benzemesini isterdim çünkü kocişim mavi gözlü ve sarışın. Ama çok huysuz o nedenlere huyları ona benzemesin.

banaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bana benzesin bebişim pekde mütavaziyim canımkaydirigubbakcemile3ama ne yapayım benzesin iştesırnaşık şey

bide kızlar benim iştahım çok ama yemiyorum rejimdeyim ya ama eşim sınırlarımı ve sinirlerimi çok zorluyor:mymeka: kız kardeşimle kemereltına gittiler telefon ediyorlar sana birşeylewr getirelimmi diye :kızgın:offf nasıl canım çekti şööyle manisa kebabınıcokacimcoook ama istemem dedikçe ısrar ediyorlar bende rejimdeyim diye bağırdımkötükedihüsosustular tamam tama dediler itiraf edeyim az daha zorlasalar getirin dicektimyasakkelimeama demedim yaşasın ben kazandım:teytey::sm_cool:

vallal benim kocişin tipini uzun boylu renkli gözlü hani bebiş de onu tercih eder heralde:) ama benden de alması gerekenler var, mesela ben çok sevimli bir bebekmişim, şimdi boyu posu ona benzesin, yüzü bana benzeyebilir, benim kociş çok iyi niyetli biraz benden cinlik alsın ama bu devirde o kadar iyi niyet fazla. Sonra dayısı da gayet yakışıklı erkek olursa dayıya benzer zaten, kız kardeşime de benzesin... Sipariş tamam kızlar, pasta tarifi gibi oldu valla. Ne büyük bencillik hiç eşimin tarafından kimseye benzetmedim, eşim de benzemiyor onlara zaten :)))

Belenay aferim sana şimdi farzet ki yedin o kebebı ve karnını okşuyorsun hazmetmek için, hayal,nde yemiş gibi yap, ama yeme bak bu kadar emek veriyorsun be güzelim.....

ayyy benim bebişiminde gözleri babası gibi kara kara olsunnn babası gibi esmer olsunnn ama benim gibi uzun boylu olsunnnn bide huyları bana benzesinnn inşallahhhhhh

belenaycım iyi yapmışsın bacım bırakma rejimi ben pazartesi başlayıp salı bırakanlardanım ama şuan kullandığım gulukofen 7 kılo verdirdi şimdi ideal kilomdayımmm heheh aman sakın hhaaaa bırakma kanma sen onlaraaaa belenayya benzesin tabiii bebişi onun gibi iyilik meleği olurrrr

alincim inşallah istediğin ve arzu ettiğin gibi sağlıklı bebişler nasip etsin yarabbim sanada annesi gibi sevimli olur beeee demi ama

vallal benim kocişin tipini uzun boylu renkli gözlü hani bebiş de onu tercih eder heralde:) ama benden de alması gerekenler var, mesela ben çok sevimli bir bebekmişim, şimdi boyu posu ona benzesin, yüzü bana benzeyebilir, benim kociş çok iyi niyetli biraz benden cinlik alsın ama bu devirde o kadar iyi niyet fazla. Sonra dayısı da gayet yakışıklı erkek olursa dayıya benzer zaten, kız kardeşime de benzesin... Sipariş tamam kızlar, pasta tarifi gibi oldu valla. Ne büyük bencillik hiç eşimin tarafından kimseye benzetmedim, eşim de benzemiyor onlara zaten :)))

kız senmi cinsinnnnn allah seniii pehhhhhh -tatlicadiarzu- sevimli şey seniiii kaydirigubbakcemile3 valla eşin duymasın hahhaa kızmasın sonraaaa :mymeka: heheh ailesini sevmiyon sanırımmmm ben gibi aman duymasınnnn benimkiiii sinir oluyooo zatennnn kaydirigubbakcemile3

Belenay aferim sana şimdi farzet ki yedin o kebebı ve karnını okşuyorsun hazmetmek için, hayal,nde yemiş gibi yap, ama yeme bak bu kadar emek veriyorsun be güzelim.....
valla zor oldu ama başarıyorum galiba ayrıca senin bebek neye benzicek şimdi merak ettim şimdi tek olursa tek katlı pasta ikiz olursa iki katlı pasta vs.. oldu bukaydirigubbakcemile3sana benzesin kız eminim güzel ve akıllı olacak
alinciğimin bebeğide çok zeki olacağa benzer anası gibikaydirigubbakcemile3
yasemenimin bebişide biraz nazlı olcak galibakaydirigubbakcemile2

sultana gelince onun bebişi sakin olucak bence:emir_bebek:
cadıyı sorarsanız anasının kopyası olacak cadımı cadı:eek:ahanda böleeee
hee bide smhsmh bebişi annesi gibi alıngan çabuk üzülen ama aynı zamanda uyanık akıllı komiklülülülülülü
bahara gelince valla oda anası gibi çalışkan olcak:lepi:
benim bebişime gelince cokacimcoookmirmirmirmir:sm_cool:bunlar yetermi bilmem benimkine

sultancım sanırım bugün çok yoğun nerelerdeeee acaba dünde ben baya yoğundum ama buğünnnn oooooooo acısını çıkartıyorum hehehe

sultan msnyede cevap vermiyor çok meşgul çoooooook yasemencim bugün senle ben acısını çıkardık benimde iş yok patron yok he he he

baharcım hoş geldin canım iyiyiz sen nasılsın bakalı

inşallah yasemencim...sen test yaptın negatif çıktı ama hala hastalanmadın dimi?

X