Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yasemenn ben burdayım .merhaba nasılsın ,nasıl gidiyor ,son durumun nedir .ben beklemedeyim. hafta başı diye yada herkes tatile çıktı diye kimse yok herhalde .sohbet etmek istersen ben burdayım canım

oh beee bende korktum heeee yanlızım die yanlızlığı hiç sevememmmdeeee sultancımmm nabersin
hayatla iç içe h.g şükür iyiyim tatlım sen nasılsınnn nasıl gitsin işde bekliyorum eşimin tatlilleri 9. ayda bakalım ne diyeceklerrrr beklioruz yavaş yavaş ilerliyorummm hayırlısı allahtan inşallahhhhh tutar olduğunda
ya kızlar ben hala hastalanmadımmmm ne olucak genemi test yapsammmm neee yada kandanmı baktırsammm yaaaa
bu arada şaçlarıma kıydım ve kestirdim imaj değişikliği yaptım eşim bayıldııı uzun saçı hiç sevmiyorduuu onunda işine geldiiiiii hheheheh ama yakıştııı heeee

oooo yasemen güle güle kullan yeni saçlarını ne güzel değişiklik iyidir sana da moral olmuştur, dediğiniz gibi kızlar hafta başı olduğu için benden yana işlerin çok yoğun olduğu ifadesi geçerlidir... Fırsat buldukça giricem....

yakıştıysa sorıun yok yasmencim canım belki bitane daha idrar testi yapabilirsin kanda baktırma bence
idrarda çıkmadımı kandada çıkmıyor...

Yasemencim saçlarını güle güle kullan imaj değişikliği her zaman insana moral veriyor. Doktorun ile görüştün mü? O ne diyor regl olmamana? Bu arada durulaytuğ canım sen regl oldun mu?

kızlar hoşbulduk .sultan49 ve durulaytuğ sizde hoş g.nasılsınız bakalım nasıl gidiyor bi yanda -n bu sıcak hava ve bi yandan iş güç gerçekten allah yardımcımız olsun.ben bugün birara fenalık geçiriyordum .klimanın yanına gittim biraz serinledim kendime geldim valla. bunalım bi gün geçiriyorum anlıcanız kızlar .sıcaklarda işimiz zor valla . bu arada canım sende saçlarını güle güle kullan.çok ii yapmışsın en azından bi moral oluyor insana .bende geçen haftalar da saçlarımı siyaha boyattım. kızıldı saçlarım çokda yakışıyordu ama ne yapım. bu aralık bebeiş falan olursa dedim bir an önce boyatımda zararı olmasın diye siyah boyattım.ama ne moral oldu anlatamam ufak bi değişiklik işte acık kafamdakileri unutturuyor .rahtlatıyor. kızlar hepiniz bunun gibi ufak değişiklikler yapın bence .kafanız dağılsın. sizleri seviyorum .kafanıza toka dan başka bi şey takmayın. ( hehehehehehhhh..................)kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar hepinize selamlar bir kaç gündür giremedim sitede sorun varmış herkes iyi galiba bende iyiyim ,sevgiler size..

evet pink rose sorun vardı sitede ama sanırım sorun çözüldü bugün ben problem yaşamadım, gerçi bugün de çok yoğunum fırsat buldukça yazıyorum işte, sen nasılsın bakalım...
Bu arada Alincim ben daha regli olmadım canım.... Kasıklarım çok ağrıyor ama, sanırım böyle bir hamilelik belirtisi yoktu :))

sohbet koyulaşmış maşallah yasemen kız geliş gidiş hamileyim diye haykırcan bu ay galiba allahım inşallah allah söyletti kız:)))
ben şöyle bakıp çıkıyorum işler yoğun biraz
bakın sizleri kocaman seviyorum papatyalar yaz bitmeden hadi gari hamişleri çoğaltalım

ayy kuzucum durulcumda adet olmamış kız senide gönderdim yasemenin yanına hadi haykırın bakim hamişim diye:))allah söyletti galiba bugünde ne çok söyledim 40 kere söyliyeyimde hamiş olduğunuzun müjdesini alalım

arkadaşlar benide lütfen bende değilim ama ben doğum kontrol iğnesi yüzünden kalamıyorum benim bütün hormonlarımı alt üst etti walla ya inşallah bi gün bizde oluruz allah emeğinizi boşa çıkartmasın sizleri seviyorum mesajlarınızı bekliyorum

canım hiç üzülme bir gün herşey yoluna girecek allahın izniyle hoş geldin aramıza hayıt tohumu kullan bir süre düzene girer inşallah bizlerde bir gün anne oluruz yeterki rabbim hayırlısını nasip etsin

canım hiç üzülme bir gün herşey yoluna girecek allahın izniyle hoş geldin aramıza hayıt tohumu kullan bir süre düzene girer inşallah bizlerde bir gün anne oluruz yeterki rabbim hayırlısını nasip etsin

tşk ederim yapacağım iyiki girmişim buraya hayıt tohumunu hiç duymamıştım bi zararı oluyormu beni bilgilendirirmisin biraz nasıl kullanacağım acaba burdan eminim ki çok faydalı şeyler edineceğim çok sağol allah hepimize versin hepimizin yüzü gülsün inşallah cevp bekliyorum:emir_bebek:

tşk ederim yapacağım iyiki girmişim buraya hayıt tohumunu hiç duymamıştım bi zararı oluyormu beni bilgilendirirmisin biraz nasıl kullanacağım acaba burdan eminim ki çok faydalı şeyler edineceğim çok sağol allah hepimize versin hepimizin yüzü gülsün inşallah cevp bekliyorum:emir_bebek:
canım hayıt tohumunu yarım tatlı kaşığı ez fazla ezilmiyor ama ezildiği kadarı yeter sonra bir bardak kaynar suyla demle yani bir bardak kaynar suyun içine tohumu at 5 dakika demlensin sonra süz ve iç sabah ve akşam aç karnına iç ama sakın kaynatma olurmu demleme usulü olcak kaynar suya koy ve demlenmesini bekle birde çörek otu bal tarçın karışımını yapabilirsin onunda faydası oluyor şifa allahtan inşallah işe yarar tatlıma.s.

benimimde bebeğim olmuyor şansımda yok gibi bişey eşim azosperm ama ben üzülmüyorum bigün bebeğim olucak allah nezaman nasip ederse

a.s.
canım hayıt tohumunu yarım tatlı kaşığı ez fazla ezilmiyor ama ezildiği kadarı yeter sonra bir bardak kaynar suyla demle yani bir bardak kaynar suyun içine tohumu at 5 dakika demlensin sonra süz ve iç sabah ve akşam aç karnına iç ama sakın kaynatma olurmu demleme usulü olcak kaynar suya koy ve demlenmesini bekle birde çörek otu bal tarçın karışımını yapabilirsin onunda faydası oluyor şifa allahtan inşallah işe yarar tatlıma.s.

tşk ederim mutlaka yapacağım a.s.

X