Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

valla bugün öğleden sonra ben de baya tadını çıkarttım sizinle sohbet etmenin, olsun belenay çift katlı past aolsun olsun da Rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin de kime benzediğinin ne önemi var ya anasına ya babasına benzeyecek netice de...
yasemencim eşimin ailesini sevmiyorum diyemem ama hani bebişin kime benzeyeceği hususunda böyle fırsat verilmişken de onları seçmeyeyim dedim :p

çok fenayım abla.alerjim var sürekli hapşırıyorum,burnum tıkalı olduğu için başım ağrıyor.Birde dünden beri sağ kasığım yumurtalığım çook sancıyor gece hiç uyumadım .dokunamıyorum bile.çok terliyorum ..başım dönüyor...yanii çok fenayım kaç gündür çalışamıyorum bile...birazdan yine yatıcam dayanamıyorum...offf sizinde canınızı sıktım

baharcım hoşgeldin ve geçmiş olsun canım ya ne oldu sana doktora gittin mi neden böyle oluyorm uş ki, ihmal etme bak git muhakkak bir doktora....

sağol durulcum gitmedim doktora ama böyle giderse dayanamıcam zaten.geceyi doktorda geçirmek hiç iyi bir fikir değil ama çok fenayım.

ya kızlar iki gündür acayip rüyalar görüyorum Allah hayır etsin.Çok takılmadım ama sizede yazıyım.Geçen gece eşimi elinde gebelik testiyle gelirken gördüm.kahkahalarla gülüyor.3 tane test yapmış(nasıl yapmışsa artık rüya işte) hepside pozitif.İlk kez pozitif test gördüm oda rüyamda.bende çığlıklar atıyorum falan...hayır olsun.
dün gecede adet kanaması gördüm 3 kere kan gelmiş..düşükmü yapıyorum acaba diyorum kendi kendime ....işte böyleee...hayır olsun diyelim hayır olsun..

baharcım geçmiş olsun canım rüyanıda allah hayırlara çıkarsın inşallah dikkat et kendine canım ya git bi doktora niye bekliyorsun

fenalaşıyım bayılıyım diye bekliyorum abla.çok genişim böyle konularda .hastane işleri geriyor beni daha iyiyim şimdi ama .en azından terim kurudu :)

Günaydın kızlar. Sedacım ben bugün arkadaşlarımla kahvaltı yaptım maşaallah hemen durumdan yararlanmışsın hahahaha,

X