Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Sultancım çok canım yanım yanıyor ama dinlenmem mümkün değil. Alman yöneticilerimiz bugün ve yarın da burada.

Bende bugün çok sıkıntılıyım. İşlerin yoğunluğu,regl sıkıntısı bir araya gelince nefes alamaz hale geldim.

ayyy ben şu kızlara bi okuyup üfleyeyim kendilerine gelsinler nedir bu ya nazar var kıslar sizde nazarrrrr mirmirmirmir canlarım sıkmayın canınızı güzel şeyler düşünün bakın ben mesala canım sıkkın ama güzel şeyler düşünüyorum mesela yemekcokacimcoookohh olsada şöleeee değişik tatlılar börekler adana kebablar bak nasıl keyfim yerine geldi ama ben bunları yiyemiyorum bak yine moralim bozuldu:çok üzgünüm:neyse kaydirigubbakcemile2harekette bereket vardır haydi kızlar kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2ohh ohhh spor yapalım keyfimiz yerine gelsin
benim papatyalarım güçlüdür atlatırlar herşeyi a.s.

Semra Özal'ın da papatyaları vardı değil mi? Belenaycım benim ilacım tatil. Tatile gitmek istiyorum ben. Eylül'de çıkacağım inşaallah ama çok var o zamana ya.

yav loli sende olmasan kim neşelendirir bizi...
alincim geçen bende aynı senin gibiydim yerimde bile oturamıyordum perişandım novalgin damla aldım hemen kesti canım.. varsa ondan kullan...

alincim az kalmış bak sabret canım bende tatil yapak istiyorum ama olmadı izin almıştım annanem olunca kaldı kısmet o iyi olsunda seneye gideriz artık ama senin az kalmış inşallah gönlünce bir tatil geçirirsin

sultanım canım benim ne yapayım kıslar böyle olunca benimde canım sıkılıyor ben sizleri çok seviyorum dayanamam sizleri üzgün sıkıntılı görmeye neşelenin baki

Sultancım önerin için teşekkürler,ben de majezik içtim az önce iyi geldi. Belenaycım ben tatile gidemeyeceğim büyük ihtimalle. Kociş yeni iş değiştirdiği için izin hakkı yok. Ben de onu yalnız bırakmak istemiyorum. Sadece evde dinlenmek istiyorum.

sağolun kızlar ya insanın içine umut oluyorsunuz valla.... Alincim az kalmış işte ne kaldı şunun şurasında eylüle bak azıcık kaldı yarısı bitti sayılır ayın kaldı yarısı, ohhh tatilini düşün işe gitmeyeceğini düşün motive ol be tatlım.... Benim içimde de bir yumru var valla, oturup duruyor, kalkmaya da şimdilik niyeti yok, neyse geçer nasılsa sultanın da dediği gibi bir günümüz bir günümüze uymayabiliyor insanız neticede değil mi??? Allahım ferahlık versin hepimizin içine....

slm kızlarrrr, herkese merhaba kac aydır adetım duzenlıydı fakat bu ay 01 agustosta olmam gerekıyodu ama 13. gun oldu hala tık yok gecen gun dr gıttım sokturucu ılac verdı ılacta bıttı yıne tık yok ılac bıtelı bugun 2. gun ama adet olacagıma daır hıcbır agrı sızı yok ne iş ben anlamadım ama ıcım cok rahat ne uzuluyorum nede stres yapıyorum, bebek sahıbı olmak benım hayattakı en buyuk mutluluklarımda bırı olacaktı ama demekkı zamanı henuz gelmemıs, belkı guluceksınız ama olmayan dogmamıs bebegıme cok buyuk ozlem duyuyorum zaman zaman, nerde bı bebek gorsem burnum sızlıyo ama kısmet ınsallah bır gun olacak, allah ısteyen herkese versın kımsenın kucagını bos bırakmasın yarabbım

Kızlar ben birazdan çıkıyorum bugün pek tadı yok buranın. Yarın görüşürüz. Eve gidip dinlenmek istiyorum.

sselda inan senin hissettiklerini bizde yaşıyoruz ama rabbim büyük bir gün bizede nasip eder inşallah hayırlısıyla

alincim hadi git dinlen bakalım yarı bomba gibi dön

birde sitede problem var galiba kimse giremiyor o yüzden katılamadık sohbete canım

Seldacim inanki çoğumuz öyleki..bazen psikopatlaştiğimi, saplantili bir hasta olmaya başladiğimi düşünüyorum..3 yillik evliyim..1,5 yil biz istemedik..şimdi o bizi istemiyor:KK43:((

sağol tatlım bugün iyi olduğunun haberini aldım sıvı gıda alımına başlamış sancıları azalmış iltihabı azalmış sevindirici bir gelişme rabbim yardımcısı olsun senden ve diğer arkadaşlarımdanda allah razı olsun dualarınızı eksik etmediniz
sen nasılsın bakalım

X