Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhaba CANLARRRRRRRR
NASILSINIZ KIZLAR.BEN HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEDİM.
YASEMEN DÖNMÜŞSÜN YUVAYA HOŞGELDİN.
HEPİNİZİ ÖPÜYORUM.SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM.
ALLAH HEPİMİZİN NİYETLERİNİ DİLEKLERİNİ KABUL ETSİN.AMİNNNNNNNNNN

özlemimsin nasılsın tatlım evet döndüm yuvama şükür kavuşturana canım bebişin nasıl büyümüştür teyzoşunun bitanesii
belenaycım anneannen nasıl oldu canım çok merak ettim inşallah iyidir içini ferah tut tatlım hiç bişey olmuyacak bol bol dua et bitanem
sultancım nasılsın tatlım nerelerdesin
alinde yok bu gün durulaytug tatilde sanırım çabuk gel bitanesi özledim vallaa yaaaa
bahar sen nasılsın canım Şeniz hepinizi öpüyorum uyanın hatunlar nerdesiniz yawwww sositososito :sm_cool:

günaydın yasemincim bugün ctesi ya o yüzden çoğu işe gitmiyo bende öğlenleyim çıkkıyorum zaten... nasılsın canım ne yaptın test falan yaptınmı yap bari kurtul içindeki şüpheden...

günaydın kızlar nasılsınız akşam eve geldim sabah işteyim ama aklım hastanede kaldı annanem iyi değil dua edin hayırlısı olsun hakkımızda rabbim herşeyin en iyisini bilendir bu akşam yine gidiyorum hastaneye eğer çalışmasam yanından bir dakika bile ayrılmak istemiyorum ama izin almak zor iki gün aldım burda işler karışmış anca hafta sonları gidip kalıcam yanında kızlar şükür etmek için o kadar çok sebebimiz varki rabbim hayırlısını nasip etsin artık herşeye daha farklı bakıyorum bebeğimin olmamasının bir sebebi olduğunu düşünüyorum rabbim verirse kısmet ederse çok sevinirim ama vermiyorsada artık kahretmiyorum kendimi vardır bir sebebi kısmet ne zamansa o zaman belki bende anne olurum
dün annanem yatağında dua ediyordu hastaların duası kabul olurmuş ondan bizler içinde dua etmesini istedim kızlar hepinize hayırlı ve sağlıklı bebekler versin diye
hepinizi çok seviyorum allaha emanet olun

günaydın kızlar nasılsınız akşam eve geldim sabah işteyim ama aklım hastanede kaldı annanem iyi değil dua edin hayırlısı olsun hakkımızda rabbim herşeyin en iyisini bilendir bu akşam yine gidiyorum hastaneye eğer çalışmasam yanından bir dakika bile ayrılmak istemiyorum ama izin almak zor iki gün aldım burda işler karışmış anca hafta sonları gidip kalıcam yanında kızlar şükür etmek için o kadar çok sebebimiz varki rabbim hayırlısını nasip etsin artık herşeye daha farklı bakıyorum bebeğimin olmamasının bir sebebi olduğunu düşünüyorum rabbim verirse kısmet ederse çok sevinirim ama vermiyorsada artık kahretmiyorum kendimi vardır bir sebebi kısmet ne zamansa o zaman belki bende anne olurum
dün annanem yatağında dua ediyordu hastaların duası kabul olurmuş ondan bizler içinde dua etmesini istedim kızlar hepinize hayırlı ve sağlıklı bebekler versin diye
hepinizi çok seviyorum allaha emanet olun

belenaycım merhaba günaydın.ananene bizde dua ediyoruz. Allah en yakın zamanda sağlığına kavuştursun inşallah. bize ettiği dualar içinde teşekkür ederiz, anananenin ellerinden öpüyorum.a.s.

belenaycım merhaba günaydın.ananene bizde dua ediyoruz. Allah en yakın zamanda sağlığına kavuştursun inşallah. bize ettiği dualar içinde teşekkür ederiz, anananenin ellerinden öpüyorum.a.s.
sağol canım benim allah razı olsun allah seninde gönlüne göre versin inşallah en kısa zamanda hamiş olursun hayırlı ve sağlıklı evlatların olura.s.

annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda 79
ceylanmelek
cerence
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
h.mine
hnaktar
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
Hüzün_yılı
innocence
iremeren
imran88
kamişko
karagözlü
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nursist
melekt
mehril
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
süpriz_mucize
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... ................................................HA MİLE(38)
acem_kızı......................................... ................................................HA MİLE (39)
fato83............................................ .................................................. .HAMİLE(40)
nevergiveup18 eklendi hoşgeldin canım

Beloş ablam güzel ablam ne güzal söylemişsin şükretmek için o kadar çok nedenimizki varki.Hamdolsunki sağlığımız yerinde hep bebek için dua ediyoruz ama önce bizim sağlığımız.Teyzeciğimin ellerinden öp benim için dua eden ağzı dert görmesin inşallah.Rabbim hakkınızda en hayırlısnı versin.Tez vakitte sağlığına kavuşsun eskisinden daha sağlıklı olsun inşallah.Dualarım seninle...:Saruboceq:
Yasemennncim iyiyim arkadaşım sen nasılsın???Test yapmadınmı hala
:mymeka:

sendende ablacım.çıktımı patoloji sonuçları.nasıl şimdi?

Son düzenleme:
sendende ablacım.çıktımı patoloji sonuçları.nasıl şimdi?

sonuçlar bir haftadan önce çıkmaz canım bakalım bekliyoruz işten çıkınca gidicem hastaneye başında ben kalcam bu akşam yine hep ben kalayım istiyorum ama iş yerinden izin almak zor kısmet rabbim hayırlısını nasip etsin kendine iyi baka.s.

hayırlısı olsun...zor olur tabi iş yerinde birtek sen varsın galiba.Çok geçmiş olsun ablam .Sende iyi bak kendine.İnşallah düzelir.

beloşum listeden silsen daha iyi haa beni ne olacağı artık belli değil

bugün üroloğa gittik eşime renkli ultrason falan çekildi 4, derece varikoselmiş ameliyat olucak

vee bende antibiyotiğe başladığım halde rahim filmini ertelemeye karar verdim zaten eşimin spermlerinin düzelmesi en az 3 ay sürermiş

bileniniz varmı

bugün üroloğa gittik eşime renkli ultrason falan çekildi 4, derece varikoselmiş ameliyat olucak

vee bende antibiyotiğe başladığım halde rahim filmini ertelemeye karar verdim zaten eşimin spermlerinin düzelmesi en az 3 ay sürermiş

bileniniz varmı

smhsmh canım eşin ameliyat olacaksa rahim filmini uzun bi süre ertele.Kimbilir belki eşin iyileştikten sonra kendiliğinden hamile kalırsın..anam boşu boşuna o rahim filminin acısını çekme,çok çok geçmiş olsun canım...:1hug:

bileniniz varmı

Saçmalama ya.Ne demek listeden sil falan.Ohooo sen ümidini kaybetmeye başlamışsın..Topla kendini hayatım .:teselli:.Vardır bundada bir hayır.Seninle bir hikayeyi paylaşmak istiyorum.Moralini bozma artık.Lütfeennn:çok üzgünüm:

Bir zamanlar Afrika'daki bir ülkede hüküm süren bir kral vardı Kral, daha çocukluğundan itibaren arkadaş olduğu, birlikte büyüdüğü bir dostunu hiç yanından ayırmazdı Nereye gitse onu da beraberinde götürürdü

Kralın bu arkadaşının ise değişik bir huyu vardı İster kendi başına gelsin ister başkasının, ister iyi olsun ister kötü, her olay karşısında hep aynı şeyi söylerdi:

'Bunda da bir hayır var!'

Bir gün kralla arkadaşı birlikte ava çıktılar Kralın arkadaşı tüfekleri dolduruyor, krala veriyor, kral da ateş ediyordu Arkadaşı muhtemelen tüfeklerden birini doldururken bir yanlışlık yaptı ve kral ateş ederken tüfeği geriye doğru patladı ve kralın baş parmağı koptu

Durumu gören arkadaşı her zamanki her zamanki sözünü söyledi:

'Bunda da bir hayır var!'

Kral acı ve öfkeyle bağırdı:

'Bunda hayır filan yok! Görmüyor musun, parmağım koptu?' Ve sonra da kızgınlığı geçmediği için arkadaşını zindana attırdı

Bir yıl kadar sonra, kral insan yiyen kabilelerin yaşadığı ve aslında uzak durması gereken bir bölgede birkaç adamıyla birlikte avlanıyordu Yamyamlar onları ele geçirdiler ve köylerine götürdüler Ellerini, ayaklarını bağladılar ve köyünz meydanına odun yığdılar Sonra da odunların ortasına diktikleri direklere bağladılar

Tam odunları tutuşturmaya geliyorlardı ki, kralın başparmağının olmadığını farkettiler Bu kabile, batıl inançları nedeniyle uzuvlarından biri eksik olan insanları yemiyordu Böyle bir insanı yedikleri takdirde başlarına kötü olaylar geleceğine inanıyorlardı Bu korkuyla, kralı çözdüler ve salıverdiler Diğer adamları ise pişirip yediler

Sarayına döndüğünde, kurtuluşunun kopuk parmağı sayesinde gerçekleştiğini anlayan kral, onca yıllık arkadaşına reva gördüğü muameleden dolayı pişman oldu Hemen zindana koştu ve zindandan çıkardığı arkadaşına başından geçenleri bir bir anlattı

'Haklıymışsın!' dedi 'Parmağımın kopmasında gerçekten de bir hayır varmış İşte bu yüzden, seni bu kadar uzun süre zindanda tuttuğum için özür diliyorumYaptığım çok haksız ve kötü birşeydi'

'Hayır' diye karşılık verdi arkadaşı 'Bunda da bir hayır var'

'Ne diyorsun Allah aşkına?' diye hayretle bağırdı kral 'Bir arkadaşımı bir yıl boyunca zindanda tutmanın neresinde hayır olabilir'

'Düşünsene, ben zindanda olmasaydım, seninle birlikte avda olurdum, değil mi?' Ve sonrasını düşünsene'
a.s.

Son düzenleme:
valla bahhar cım bayıldım valla hikayeyi sesli eşimede okudum oda çok beğendi
zaten bizde hep bi hayır vardır diyoruz canımıniçi

gönül yarası arkadaşım antibiyotiği okadar içmeyi bile umursamayıp vazgeçtim çünkü bugün lokman hekimden öğrendimki rahim filmi 8 ytl imiş tabi anesteziyi sormadım zaten
ordan dr a gitcem o ne derse öbür ay mesela orda çektiricem

her işte bi hayır vardır :))))))

X