Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ulaaaa bahhar hanımmmm hg canım özledüm senü bekliyağ diyiğ sonu güzel olacağsa beklerim bir ömür boyu :)))) nerelerdesin bahhar hanımmmmmmmm...nasılsınnnnn... ptesiye almamın sebebi eşim öyle dedi adetim geçsin istiyor kociş...:)))

burdayım ayolll ....gece geliyorum ben ....çalışıyorumyaaaa...bende özledim seni...ben sizi takip ediyorum merak etmeyin siiizzz.lülülülülülü..enişte sağlama alalım diyor yani..bravo eniş..kaydirigubbakcemile5.sen nasılsın nasıl gidiyor.??Şeniz

beloooooşşşşuummm gel iki lafın belini kıralım.kaydirigubbakcemile3.online gözüküyooonn görüyorummm kaydirigubbakcemile

canım süar işten ayrıldı o yüzden aramızda değil dinleniyor bebişiyle beraber sen neler yapıyorsun fazla giremiyorsun galibaa.s.

BELENAYCIM EVET YA İŞDE YENİ OLSUĞUM İÇİN FAZLA GÖZE BATMAK İSTEMİYORUM. ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM İŞDE İŞ BAŞI YAPTIK DEVAM BU ARADA TÜP BEBEĞE BAŞLADIM C ANIMCIM NE YAPALIM İNŞALLAH HAYIRLISI OLURDA OLUR ÇOK BEKLETİYO YARAMAZLAR ŞUNLARA KIZSANA YAA BELENAY TEYZOŞU HEHEHE kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile5 ya süarcımında az kalmış ne güsel inşallah hayırlısı ile doğumunu yapardayavrucugunu alır kucağınaa
sultancım saol tatlişkom nasılsın iyisin demi sen neler yaptın tedavi falan ya belenay sen tedaviye başladınmı bitanem
polikislik over olan arkadaşım bende aynı durumdayım biz tüp bebişe karra verdik bakalım hayırlısı inşallah bende korunmuştum hatta dr um doğum kontrol hapı vermişdi inşallah sende aynı hataya düşmedin demi tatlım neyse hayırlısı :1hug:

bahharcım iyiyim şekercim valla 2 gündür ara ara sancı giriyor geçiyor kasıklarıma... hayırlısıyla öğrenseydim sonuçlarımı...
yasemencim canım bu ay çatlatma iğnesi oldum beklemedeyim tuttumu diye ptesi belli olur canım hayılısıyla...

Ay sultancim inşallah tutmuştur allahin izni ile kardeşim yaaaa allahim hepimize hayirlisini versin yarabbim aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

desene bu hafta büyük bir sabıra ihtiyacımız var..Hayırlısı ne diyelim sen elinden geleni yaptın ...Gerisi rabbime kalmış...Geçenlerde bir arkadaş yazmıştı hani gebelik belirtileri ile çok benziyormuşya adet belirtileri .farkı şuymuş ,hamileysen karnında boşluk hissi olmuyormuş..adet sancısından tek farkı buymuş sendede varmı böyle bir belirti?

Ya kizlar benim teşekkürlerim ve mesajlarim gitmiş acaba uzun süra girmediğimdenmi acaba ne dersiniz bilgisi olan varmiiii

tam açsana şu işi canım anlayamadım bahharcım yani bi boşluk hissi ve adet sancısına benzer bi sancı giriyor ama sen tam anlat hele.. :)) yasemencim saol arkadaşım inşş..

ya hani adet görmeye yakın karnımızdan aşağı doğru sanki birşey çekiliyormuş gibi oluyor bir boşluk oluyorya (yanniii bende öyle oluyor normalde) işte eğer gebeysen o olmuyormuş ..bebiş varyaaa...dur bulabilirsem linki kopyalıcam sana ...anlatamadımkii..

Ya kizlar benim teşekkürlerim ve mesajlarim gitmiş acaba uzun süra girmediğimdenmi acaba ne dersiniz bilgisi olan varmiiii

evet yasemencim benimde şimdiye kadar 2000 den fazla msjım vardı fakat konular silinince teşekkürler ve msj sayında azalıyor haliyle...ama ne önemi varki dimi:1hug:

işe bak ..bilgisayardaki geçmiş silinmiş sultancım yaa ..ben bakıyorum yinede bulursam göndericem şeker..

baharcım şekerim sen benim online olduğuma bakma ruhum burda ama bedenim yok:))) patronlar burdaydı giremiyorum öyle olunca ablasının gülüüüüüü

KIZLAR DUA EDİN YARIN BEN YOKUM ANNANEM AMELİYAT OLACAK VE KURTULMA İHTİMALİ DÜŞÜK DİYORLAR LÜTFEN DUALARINIZA İHTİYACIM VAR ÇOK ÜZÜLÜYORUM SEVDİKLERİM TEK TEK ELİMDEN GİDİYOR BİLİYORUM VE İNANIYORUM HER ŞEY ALLAHTAN ÖLÜMÜN VAR OLDUĞUNU OLMASI GEREKTİĞİNİ BUNA İTİRAZIM YOK SADECE HASRET ÇOK ACI DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN OLURMU CANLARIM(((

Ablam yaaaa bende çok üzüldüm şimdi ...Belli mi olur hemen kötü düşünme ..Seni çok iyi anlıyorum bende babannemde yaşadım aynı olayı..Allah yardımcınız olsun.İnşallah teyzecim sağsağlim çıkar ameliyattan.Dualarım sizinle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…