Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

aminnnnn.... :))) kızlar gene girdinizmi birbirinizekaydirigubbakcemile biri azgın biride cadı tabi bunlar birbirine girmesinde ....kaydirigubbakcemile5

Belenaycım tamam canım aldım dersimi. Merak etme kendime geldim.

tamaaaaaaam biri daha düzeldi heh şöyle ya sizi öyle görünce üzülüyorum benim arkadaşlarım böyle olamaz umutsuz olamaz diyorum ama bak dediğim gibi olacak alincim olacak biraz sabır

yine yasakmı operasyon :jeyyar:a.s.

aminnnnn.... :))) kızlar gene girdinizmi birbirinizekaydirigubbakcemile biri azgın biride cadı tabi bunlar birbirine girmesinde ....kaydirigubbakcemile5
yok sarucüvcüvüm yok girmedik birbirimize uğraşırmıyım allahın cadısıyla aman ben haddimi bilirimlaelaelaelaelae
:eek:hey yavrum be kaç model bu cadııı hasta oldum aracına:lepi:

cadı anam nerelere kayboldun gene çık kız ortaya beni getirtme oaraya öyle yok cee deyip kaçmak... :))

benneyaptımki
evet canım doktorumdan çok memnunum,bu benim üçüncü doktorum,ilk gittiğim gün vakit kaybetmeden aşılamaya geçelim dedi.Ama aşılamam tutmadı kısmet değilmiş ne yapalım.canım hacettepedeki prof ların çok iyi olduğunu söylüyorlar valla ben bu doktoru bulmasaydım ordan bi prof bulurdum kendime,canım senin ordaki prof doktorun sana ne dedi çocugunun olmamasına canım...

merhaba arkadaşlar, ben az önce progesteron tahlili yaptırdım haftaya da kan tahlilim var eper kanamam olmazsa tabi, sonucunu yarın alıcam, gönülyarası yada diğer arkadaşlarım sizlerinde progesteronunuza bakıldı mı? sanırım yumurtanı çatlayıp çatlamadığıyla alakalıymış, sonuç değerleri kaç çıkmalı bilen var mı?

benneyaptımki

merhaba arkadaşlar, ben az önce progesteron tahlili yaptırdım haftaya da kan tahlilim var eper kanamam olmazsa tabi, sonucunu yarın alıcam, gönülyarası yada diğer arkadaşlarım sizlerinde progesteronunuza bakıldı mı? sanırım yumurtanı çatlayıp çatlamadığıyla alakalıymış, sonuç değerleri kaç çıkmalı bilen var mı?

yok canım yaa,progesteron yumurtanın çatlayıp çatlamadığıylanmı ilgiliymiş,aşılamam yapıldıgı an doktoruma yumurtalarım çatlamışmı dedi,oda bana bunu bilemeyiz test yapmadan,şimdi gerek yok testi yapmana dedi.Bak şimdi aklıma takıldı haa,bende istiyorum bu testten.....a.s

tamaaaaaaam biri daha düzeldi heh şöyle ya sizi öyle görünce üzülüyorum benim arkadaşlarım böyle olamaz umutsuz olamaz diyorum ama bak dediğim gibi olacak alincim olacak biraz sabır

yine yasakmı operasyon :jeyyar:a.s.

Valla yasak operasyon. Maalesef koçiş ile yatak kardeşliğimiz devam ediyor. Korkumdan kaçak olduğunu doktora söyleyemedim ama şimdi tırsıyorum
Ykafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

cadı anam nerelere kayboldun gene çık kız ortaya beni getirtme oaraya öyle yok cee deyip kaçmak... :))

yavrum buralardayımda biraz üşütmüşüm sanırım lavabodan (havuz benim neyimeeee)çıkamıyorumkafamçokkarıştı....beloşummmmmm araçım 2009 model 0 kmde :eek: atla arkama gezdireyim seni:sm_cool: sultancım sende araya sıkışırsın artıkın.....kaydirigubbakcemile

Günaydin kizlar neşeniz bol olsun oh sohbette koyulmuşsunuz güseller alincim canim inşallah böbreklerindeki iltihap geçer canim inşallah tez zamanda belenaycim sen nasilsin tatlişkom sultancim ya sen bu arada güseller süar artik gelmiyomu haber yokmu

merhaba kızlar, alincim ben siteye 2 gün önce üye oldum, yani aranıza yeni katıldım. Çok geçmiş olsun. umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşursun.

slm kızlar valla süpersiniz yaa nazarlar değmesin sizee.muhabbetiniz çook güzel,ben 2 gün yokum sizi çook özliycem kızlar birkaçgünlüğüne kayınvalidemin yazlığına gidicez ama
aklım burda sizde kalıcak kendinize çok iyi bakın emi kızlar ,hakça slm h.g. canım..
:a015:

slm kızlar valla süpersiniz yaa nazarlar değmesin sizee.muhabbetiniz çook güzel,ben 2 gün yokum sizi çook özliycem kızlar birkaçgünlüğüne kayınvalidemin yazlığına gidicez ama
aklım burda sizde kalıcak kendinize çok iyi bakın emi kızlar ,hakça slm h.g. canım..
:a015:

pıng rose merhaba,sana iyi tatiller, iyi eğlenceler....:dance:

Yasemencim gelmiş. Nasılsın arkadaşım? Hakca canım aramıza hoşgeldin. Kızlar ben bu akşam ürologa gideceğim. Böbrek işi ciddi bir iş bu nedenle işin uzmanına görünmek istiyorum. Çünkü ben bu sene 3 kere idrar yolu enfeksiyonu geçirdim ki bu işin kronik hale geldiğini gösteriyormuş. Bugüne kadar hep kadın doğum uzmanı tarafından tedavi edildim. Ama demek ki çok ta başarılı olmadı.

canım alincim aman sakın ihmal etme ne olursun herhalde önemli dikkat et kendine tatlım ilk önce sağlık demi canım benim hakça sende hoşgeldin canımcım öpüyorum hepiciğinizi pıng sanada iyi tatiller tatlım oh keyfini çıkart olurmu benim yerimede eğlen

Yasemencim gelmiş. Nasılsın arkadaşım? Hakca canım aramıza hoşgeldin. Kızlar ben bu akşam ürologa gideceğim. Böbrek işi ciddi bir iş bu nedenle işin uzmanına görünmek istiyorum. Çünkü ben bu sene 3 kere idrar yolu enfeksiyonu geçirdim ki bu işin kronik hale geldiğini gösteriyormuş. Bugüne kadar hep kadın doğum uzmanı tarafından tedavi edildim. Ama demek ki çok ta başarılı olmadı.

alincim hoşbulduk. dediğin gibi en yakın zamanda işin uzmanına görünürsen daha iyi olur.tekrar cok geçmiş olsun.

mrb kızlar hg hakca ve yasemincim... yasemincim süar istrahata çekildi şimdilik ama doğumdan sonra gelebilir şimdi 7. ayında kızımız 2 ayları kaldı hayırlısıyla ...

ben de varım polikistik overim daha tedaviye başlamadık 5-6 aydır çocuğum olmuyor, 18 aylık evliyim , pko olduğumu bilseydim hiç korunmazdım ve tedaviye başlardım , Rabbim tüm çocuk isteyenlere hayırlı evlatlar nasib etsin , amin..

Günaydin kizlar neşeniz bol olsun oh sohbette koyulmuşsunuz güseller alincim canim inşallah böbreklerindeki iltihap geçer canim inşallah tez zamanda belenaycim sen nasilsin tatlişkom sultancim ya sen bu arada güseller süar artik gelmiyomu haber yokmu
canım süar işten ayrıldı o yüzden aramızda değil dinleniyor bebişiyle beraber sen neler yapıyorsun fazla giremiyorsun galibaa.s.

Selam kızlar....mirmirmirmir
Alincim bende çocukluğumdan beri idrar yolu enfeksiyonu vardı...Ne ilaçlar kullandım..Çok şükür uzun süredir bir şikayetim yok..Ama 2 yıl önce böbreğimin biri tıkandı antibiyotikler yüzünden.Çok zor günler geçirdim..Allah bir daha yaşatmasın ..Ölüyorum sandım..Lütfen bir uzmana görün yanlış tedavi sonucu daha kötü şeylerle karşılaşabilirsin Allah korusun..Geçmiş olsun canım.:Saruboceq:
Sultan cuma test yapacaktın.Şİmdi haftaya diyorsun daha ne kadar beklicezzzzzz..Hadi sevindir bizi kardeşimmm..hihoyyyt
Smhsmh dur bakalım canımıniçi daha doktorla görüşmeden ne bu bunalım.:mymeka:...Allahtan ümit kesilmez...Lütfen kendine gel ağlamayıda kes.Bozuşuruz ona göre .:teselli:
Ya dün gece birşey sordum size kimse görmedimi msjı kopyalıcam tekrar....CADIARZU

ben de varım polikistik overim daha tedaviye başlamadık 5-6 aydır çocuğum olmuyor, 18 aylık evliyim , pko olduğumu bilseydim hiç korunmazdım ve tedaviye başlardım , Rabbim tüm çocuk isteyenlere hayırlı evlatlar nasib etsin , amin..
canım hoş geldin bu iş kısmet işi nasip te yoksa evlendiğin korunsan bile olmaz ama istemezsin korunursun rabbim verecekse öyleyken verir hiç üzülme daha yolun başındasın geç kalmadın yani ayrıca bir çok pcoslu arkadaş hamile kaldı ve doğum bile yaptılar onun için rabbim bilir canım sen dua et

X