Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyi akşamlar kızlar nasılsınızkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
ben iyi olmaya çalışıyorum iştekaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Günaydın ben geldim.Uyanın artık kk'nın güzel hatunları. Ben 12 gibi çıkacağım bugün ürolog ile randevum var. Bana dua edin kızlar ters birşey çıkmasın.

Günaydın ben geldim.Uyanın artık kk'nın güzel hatunları. Ben 12 gibi çıkacağım bugün ürolog ile randevum var. Bana dua edin kızlar ters birşey çıkmasın.
günaydın..
ben anlamadım urolog ile eşinin değil ama senin mi randevun var?durum değerlendirmesi vs mi?

günaydın..
ben anlamadım urolog ile eşinin değil ama senin mi randevun var?durum değerlendirmesi vs mi?

Yok canım eşim ile alakası yok bu durumun. Ben de kronik hale gelmiş idrar yolu iltihabı problemi var. Bu nedenle ürologa gideceğim. Bugüne kadar iltihaba engel olamadığımız için yumurtalıklarım da iltihaplandı hep. Tabi bu da bebiş olmasını engelliyor.

günaydın kızlar nbr alincim hadi hayırlısı umarım kısa zamanda çözüme ulaşır senin şu inatçı iltihap....beloş sultan kızlar nirdesinizzzzzzzzzzzz:)

kızlar günaydınnnn.. size malesef iyi haberlerim yok tutmadı malesef adette olmadım ama sonuç kocaman bir tek çizgi gene dün gece çok ağladım tutamadım kendimi ama rahatladım eşimde bana çok destek oldu bu ay bitane daha yaptıralım dedi ben hayır dedim artık yoruldum biraz dinlenmek istiyorum dedim yani 3 ay dinlenmeye çekildim kızlar... kocişle kafamızı dinleyecez...

açtığın topiğede yazdım patla emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....birazcık laf dinlesen ölürsün demi biz senle ne konuşmuştuk ne anlaşmıştık haaaaaaaklava:

Sultan gelip seni döveceğim var ya. Birincisi hemen idrar testinde çıkmaz bunu unutma.Eğer dayanamayacaksan kan testi yaptırmalıydın.İkincisi daha ilk takipte bu ne umutsuzluk böyle. Benim doktorum 2. yumurta takibinin ve çatlatma iğnesinin tutma olasılığının çok yüksek olduğunu söylemişti. Bence 2. dene eğer olmazsa dinlenmeye çekilirsin.

a.s.
anladım canım geçmiş olsun.umarım çözülmüştür. iyi haberlerle dön haberdar et bizi..

alincim 2 yıldır hep uğraştım zaten hsg de çektirmedim daha hsg çektirdikten sonra yaptırırm artık... zaten adette oldum alincim..

günaydınlarrrrr kk nin güsel hatunları nasılsınız ben süperimmmm alincim canım inşallah hakkında hayırlısı olur tatlım sultancım üzülme tatlımher şeyin sonu değilki bi daki ayya inşallah bak ne güsel eşinde destek olmuş üzülme lütfen belenaycım anneanne acil şifalar allah yardım etsin inşallah tatlım yaa tatlı cadıcık sen nasılsın tatlım öpüldünüzzzzzzzzzz

kızlar ben şidi bu ayda iğneyi yaptırmalımıyım sizce bilmiyorum açıkçası kafam karıştı...

Sultancım bu sizin vereceğiniz bir karar. Benim doktorum yumurta takiplerinde 2. ayda tutma oranının daha yüksek olduğunu söyledi. Bu nedenle denemen iyi olur gibi geliyor bana. Eğer bu ayda tutmaz ise
rahim filmi çektirirsin. Ama dediğim gibi karar verecek olan sen ve eşin.

nasılsınız kızlar
kardeşim bizde onun tercihleriyle uğraşıyoruzda

ne diycem

adetin 3,günü sonuçlarım normalimi bilen varmı

FSH 6.99 U/L

LH 5.19 U/L

Estradiol 21.34 pg/ml

Prolaktin 13.71 ng/ml

TSH 2.05 uIU/ml N

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…