Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım benim ağzından bal akıyo ama henüz hamiş değilim kısmet bekliyoruz....a.s.

kızlar yaa
site bugün manyadı
açılmıyo anca girebildim

benim büyük gün belli oldu
korkulu rüyam RAHİM FİLMİ pazartesi sabah saat 10 :00 daaa

senağlama senağlama

korkma hiçbişey olmayacakkkk.....akıllım bebeğine bir adım daha yaklaşıyorsunnn.......korkacağına sevin çektirenler acıdan ölmedik sende ölmezsin korkmalülülülülülü

korkma hiçbişey olmayacakkkk.....akıllım bebeğine bir adım daha yaklaşıyorsunnn.......korkacağına sevin çektirenler acıdan ölmedik sende ölmezsin korkmalülülülülülü

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: inşallah canımbenim çok haklısında işte...
hakkımızda herşeyin hayırlısı
senin aşılama ne zaman olcak:uhm:

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: inşallah canımbenim çok haklısında işte...
hakkımızda herşeyin hayırlısı
senin aşılama ne zaman olcak:uhm:

ne aşılaması yavrum klomen bende yine kist yapmış ayy artık aşılama falan uğraşmayacağım bitti kendiliğinden bebek olusa olur...olursada olmazsada allahdan...ben şu kistlerden bi kurtulayım amann gerisi boş cnm...böyle giderse sağlığımı kaybedeceğim...piskolojim zaten etkileniyo artık saldım çayıra mevlam kayıra :roflol:

benneyaptımki hadi yaa ayy bende kafayı yiycem ne kisti
neyse sen sıkma canını süprizzzzz
ben zaten ilerisini hiç düşünmek istemiyorum demek bu kistte yapıyo off offyasakkelime
Allahım herşeyin hayırlısını ver:Saruboceq:
geçmiş olsun canım benim yaa

kızlar yaa
site bugün manyadı
açılmıyo anca girebildim

benim büyük gün belli oldu
korkulu rüyam RAHİM FİLMİ pazartesi sabah saat 10 :00 daaa

senağlama senağlama

tatlım bende geçen ay çektirdim aman sakın korkma korkarsan zorlanırsın ben denileni yaptım inan ağrım olmadı inşallah temiz çıkar sonucun Şeniz: teselli: biraz ağrın olucak daha sonra ama kendini zorlama dinlen hayırlısı olması dileğiyle

çok saol cnm... öyleymiş valla bazı vücuda kist yapıyormuş bende o şanssızlardan:) hayırlısı olsun cnm yaaaaaaa!

canım sen devlet hastanesindemi yaptırdın özeldemi peki
saçmamı bi soru oldu bilmem ama:roflol:

rahim filmini ben tıp fakultesinde çektirdim, iş tamamen kendinde bitiyor,
kendini hiç kasma rahat bırak, gerçi çırılçıplak erkek dr'un önünde bu biraz zor oluyor ama kaçış yok :) ne demiş "tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak"-tatlicadiarzu-
yani mecburen bu film çekilecek, rahat olursan çok canın acımıyor malum kaslarınla alakalı... adet sancısından biraz daha ağrılı o kadar, o da zaten 1 saat falan sürüyor en fazla... ben çektirdim sonra dönüp işbaşı yaptım... korkma yani smsmsma.sa.s

sağolasın canım benim
şu olay bi bitseydide sizde kurtulsaydınız bende :jeyyar:
Allah hepimizin gönlüne göre veriri inşallah

arkadaşlar bende 1 ay önce rahim filmi çektirdim ama benimki kevsercim seninki gibi olmadı.ben hiç acı hissetmedim ve en fazla 5-6 dakika falan sürdü.utanmaya gelince doktorlara göre çok normal yüzünüze bakar gibi oraya bakıyolar çekinecek bi durum yok.smhsmh cim kendini kasma rahat ol inşallah seninkide benimki gibi çok rahat geçer:Saruboceq:

kevsercim süpersin cuk oturttun lafı (tecavüzden kaçamıyosan zevk almaya bak):roflol:sırnaşık şey

canım sen devlet hastanesindemi yaptırdın özeldemi peki
saçmamı bi soru oldu bilmem ama:roflol:

canım neden saçma olsun yaaa aşkolsun küserim haaa .... ben ssk dayım özel çok para yaa ne yapalım hayırlısı baklım inşlallah hepimiz allahın iznizle kuzucuklarımızı hepimiz teker teker kucağımıza alacaz rabbim hayırlısını versin sıkma canını korkacak hiç bişey yok ama yanlız gitme olurmu

aa tatlım küsme
bende ssk lıyım devlette yaptırıcam
niye sordum özelse muamele farklı ya hani
ayy bugünde taktım özele ya

arkadaşlar rahim filmi çektirmişsiniz okudum biraz yazdıklarınızı.bende korkanlardanım.ama acıdan değil utanıyorum.bu işlem çıplakkenmi yapılıyo.kusuruma bakmayın biri öyle yazmış çünkü.ne olur aydınlatın beni ya.erkekmi yapıyo bu işlemi hep.bayan yokmu hiç.bide odada kaç kişi oluyo.kızlar çıkmazdayım ya.antepte yaptırmayı düşünüyom antaepte nerde yapılıyo.özeldemi devlettemi.bide ücreti.imran88 antepte olduğunu yazmış.imrannnnnnn888888888888888888 aydınlatırmısın beni canım ya.antepe gelirsem benimle ilgilenirmisin.yardım mmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…