Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ALİNCİM PEK İYİ SAYILMAM.. çünki hafif sancım vardı dünden bugüne bugün yok gibi ama genede hissediyorum olmadı galiba tutmadı bizim yaramaz... bugün 16. gün adet olmam gerekiyor ama ben ctesi ye kadar adet olmazsam test yaparım diye düşünüyorum ... pek ümidim yok ctesiye kadar adet olurum heralde...:1no2:

günaydın arkadaşlar ben siteye dün üye oldum. 1. aşılamamı yaptırım ama sonuç negetif.

hg hakca inşaallah bi daha ki sefere haberini alırız buradan... hakkında hayırlısı diyelim...

teşekkürler. 2. aşılama kısmetse Eylül'de. Allah herkesin yardımcısı olsun. Emeklerimiz boşa gitmesin.

Sultancım sakih ol tatlım.O sancılar tutunma sancıları da olabilir. Sen gönlünü ferah tut. Ama olmazsa da üzülmek yok. Yola devam edeceğiz sonuna kadar.

saru cüvcüv bakıyorumda hemen yorumlara başlamışsınklava: sen susda ona rabbim karar versin ne o öyle olmucak galiba klava:kız olacağıda varsa olmıcak sakın kötü düşünme :CüvCüv:olur yada olmaz sen moralini yüksek tut gerisini boşver

bu arada benim belirtiler bşladı yarın gelir benimki:sm_cool::teytey::dance:yeni umut işte her ay yeni bir umut oluyor işte bide kıslar bu ayı çok rahat geçirdim düşünmeden eşime verdiğim sözü tutuyorum galiba gelecek inşallah ama zamanı var hayırlısıyla gelsin sağlıkla sıhhatle
senin yapman gerken tek şey busositososito:

bu arada alincim sen nasılsın bakalım yeni cicilerine ne dedi eşin
tatlı cadı nerelerdesin kız bitmedimi işler tembel seniii
smhsmh sen nasılsın canım
hakca inşallah hakkında hayırlısı olur canım hoşgeldin

Belenaycım iyiyim canım. Eşim elbiselerime pek birşey söylemedi tabi ben verdiğimden daha düşük bir rakam söyledim. Sanırım onun etkisi oldu. Bugün kontrole gideceğim bu arada. İlaçlarım bitti nihayet.Bakalım ne diyecek enginar doktorum.( doktorun adı renginar da)

günaydın kızlar bol hamişli günler.aşılama yaptıran arkadaşlar bişey soracaktım.bana şöyle bi kısaca anlatırmısınız nasıl oluyo, ne kadar sürüyo, hazırlıklar neler, yapıldıktan sonraki süreç nasıl (çokmu soru sordum).noolur kızlar beni bi aydınlatın.

hepimiz için hayırlısı olur inşallah.Tüp bebek mi? yoksa aşılama mı yaptırdınız?

alincim inşallah iltihap yok olmuşturda çalışmalara başlarsınız eee çok dinlendiniz yeter bu kadar yola devam tam gaz

imran88 canım hiç aşılama yaptırmadım bilmiyorum ama bilgisi olan arkadaşlar var seni bilgilendirirler ayrıca hayırlısı olsun bakalım inşallah

imran88 merhaba,ben geçen ay aşılama yaptırdım. adetinin 2. ya da 3. günü doktora gidiyorsun. muayeneden sonra doktor sana kullanman gereken ilacı veriyor.. ben puregon pen kullanmıştım.göbekten 6 gün uyguladım. daha sonra doktor yumurtaların büyüyüp büyümediğine bakıyor. büyümüşse çatlayma iğnesi vuruluyorsun. 34-36 saat sonrada aşılama yapıyor. eşinden alınan spermleri sana enjekte ediyorlar. ben ağrı hissetmesim. bu arad bu iğneleride kendim vurdum. canın acımıyor.

günaydın kızlar nasılsınız ben süperim umarım hatırladınız sultan belenay alin durulcum süarcım nasılsınız kızlar aranızda hamiş kalan varmı süardan hariç ben süperim tüp bebeğe başladık inşallah sonucu hayırlı olurrrr hepinizi öpüyorum artık buralardayım tatlişkolarımmmm

Valla belenaycım doktoruma söyleme ama dün biz çalışma yaptık dayanamadık artık:))

hiiiiii kaçak operasyon heee şimdi ihbar etmezmiyim sizi ben kötükedihüso ama neyse canım okadar sabrettiniz adamcağızada yazık dimi ya bi kereden bişey olmaz:roflol:ama bunu alışkanlık haline getirmeyin heee bak o zaman ihbar ederim seni severim ama adalet daha önemli:roflol: bide bi bakıyorsun bebiş geliyormu ilk geceden ohhhh:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…