Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın kızlar bol hamişli günler.aşılama yaptıran arkadaşlar bişey soracaktım.bana şöyle bi kısaca anlatırmısınız nasıl oluyo, ne kadar sürüyo, hazırlıklar neler, yapıldıktan sonraki süreç nasıl (çokmu soru sordum).noolur kızlar beni bi aydınlatın.

imran88 merhaba,ben geçen ay aşılama yaptırdım. adetinin 2. ya da 3. günü doktora gidiyorsun. muayeneden sonra doktor sana kullanman gereken ilacı veriyor.. ben puregon pen kullanmıştım.göbekten 6 gün uyguladım. daha sonra doktor yumurtaların büyüyüp büyümediğine bakıyor. büyümüşse çatlayma iğnesi vuruluyorsun. 34-36 saat sonrada aşılama yapıyor. eşinden alınan spermleri sana enjekte ediyorlar. ben ağrı hissetmesim. bu arad bu iğneleride kendim vurdum. canın acımıyor.

oooooooooooooooooooooo yaseen gelmişş canımşım mrb hg özledim seniiiiii cadı hadi hayırlısı inşaallah..... canım bende seni kocaman öpüyorum hg aramıza tekrar işemi başladın

Yasemennn canım hoşgeldin. Hayırlı olsun tüp bebek tedavin. Listemizde 38 tane hamiş var ama belenay,sultan ve ben hamile değiliz. Benim böbrek ve yumurtalıklarımda yoğun iltihap çıktı. Ve çikolata kistim yeniden ortaya çıktı. Şu anda iltihap tedavisi oluyorum sonrasında tüp bebeğe başlayacağım.

günaydın kızlar nasılsınız ben süperim umarım hatırladınız sultan belenay alin durulcum süarcım nasılsınız kızlar aranızda hamiş kalan varmı süardan hariç ben süperim tüp bebeğe başladık inşallah sonucu hayırlı olurrrr hepinizi öpüyorum artık buralardayım tatlişkolarımmmm

yasemennn merhaba, hayırlısı olsun.daha önce aşılama yaptırmışmıydın?

hiiiiii kaçak operasyon heee şimdi ihbar etmezmiyim sizi ben kötükedihüso ama neyse canım okadar sabrettiniz adamcağızada yazık dimi ya bi kereden bişey olmaz:roflol:ama bunu alışkanlık haline getirmeyin heee bak o zaman ihbar ederim seni severim ama adalet daha önemli:roflol: bide bi bakıyorsun bebiş geliyormu ilk geceden ohhhh:jeyyar:

Belenay abla bizi ihbar etme ne olur. Kociş beni boşayacaktı yoksa o nedenle mecbur kaldım bu operasyonasenağlamasenağlamasenağlama Zaten akşamda doktora gideceğim. Bu arada bebiş gelemez. Bugün 14.günüm ama ilaçların etkisi ile yumurtlamadım sanırım. Ayrıca hiç pozisyona falan dikkat etmedik ve hemen kalkıp banyo yaptım. Gelmez bu durumda velet gelmez:CüvCüv:

teşekkür ederim hakca inşallah emeklerimiz boşa çıkmaz.hakcacım peki ilk aşılamanın tutma şansı yüzde kaçmış.

çok teşekkürler sultancım alincim belenaycım hakçacım saolun bende sizleri çok çokkkkkkkkkkkkk özledim tatlişkolarım sultancım yeni başladım ssk dan yararlancam canım benim tatlillerim bitti bi daha ki ay eşimin killere başlanacak aşılama olmuyo hakçacım bana yaaa kızlar ağır ilerliyo ama inşallah bu sefer bişey olmayacak bu arada işede başladımm hehehehe iii tatil yaptım mmm

Bayan Tipleri

Bayan "Harbi Kız"

Şunları Söyler : "Ahh boks maçına bilet mi aldın! Harikasın beee!!!"
Halk Dilinde İsimleri : Delikanlı Kız, Bacı.
Avantajları : Kafa dengi, eğlenceli.
Dezavantajları : Bu tipler genellikle erkek gibi yapılı güçlü kuvvetli olurlar. Kafasını bozarsanız, hakkınızda pek hayırlı olmaz...

Bayan "Cıyak Cıyak"

Şunları Söyler : "Seni serseeeeeeem!!!! Gel burayaaa!!! Çabuk söyle bu saate kadar nerdeydiiiiiinnnnnnnn?"
Halk Dilinde İsimleri : Cadaloz, Baş belası.
Avantajları : Kendince size ilgi gösteriyor işte daha ne...
Dezavantajları : Sürekli kafanıza bir şeyler fırlatır, uçan tekme savurur...

Bayan "Mızmız"

Şunları Söyler : "Aaah başım.. ayağım.. ayyy mideme ağrı saplandı."
Halk Dilinde İsimleri : Mıymıntı, Uyuntu, Karın ağrısı.
Avantajları : Sayesinde anatomi ve tıp bilginiz gelişir.
Dezavantajları : Bulaşıcıdır!

Bayan 'Patron'

Şunları Söyler : "Çabuk kalk!! O kravat olmamış çıkar başka bir tane tak!! Saçlarını biraz kestir!! Git para kazan!"
Halk Dilinde İsimleri : Çokbilmiş, Müdire Hanım, Diktatör, Terminatör!
Avantajları : Çoğunlukla doğruları söyler.
Dezavantajları : Yahu doğruları söylese ne oluuuuur, söylemese ne oluuur...

Bayan "Kararsız"

Şunları Söyler : "Ay ben ne yapsam.. İşten ayrılsam mı.. Evi değiştirsem.. Saç rengimi değiştirsem.. Yoksa böyle iyi mi.. Ayyy ya daha kötü olursa..."
Halk Dilinde İsimleri : Bayan Panik, Bayan Kriz.
Avantajları : Kolay ikna edilir, kolay sakinleştirilir.
Dezavantajları: 2 dakika sonra herşey yeniden başlar.

Bayan "Vahşi"

Şunları Söyler : Valla bu türün pek bilinen kalıplaşmış sözü yok, yani ne yapacakları hiç belli olmaz.
Halk Dilinde İsimleri : Çılgın.
Avantajları : Her an her şeye hazırdır.
Dezavantajları : Güvenilmezdir...

Bayan "Donuk"

Şunları Söyler : "Ne anlıyorsun bu çizgi filmlerden, bu abuk fıkralardan, karikatürlerden? Ne çocukça şeyler bunlar.."
Halk Dilinde İsimleri : Ruhsuz, Soğuk, Buz Kalıbı.
Avantajları : Hayatınızda olduğu sürece, arkadaşlarınızın sizin için endişelenmesini sağlar.
Dezavantajları : ...tabii "arkadaş" diye bir şeyiniz kalmışsa

Bayan "Rüya Kız"

Şunları Söyler : "Seni her şeyinle çok seviyorum benim yakışıklı, akıllı, tatlı sevgilim!"
Halk Dilinde İsimleri : Kanatsız Melek
Avantajları : Eğlenceli, akıllı ve eşsiz...
Dezavantajları : Ya hiç karşınıza çıkmaz ya da karşınıza çıktığında çok geçtir...
kızlar siz hangi tipsiniz?

sagol canım allah hepimizi güldürsün.al canım al hepsinden al bizde sana gelgit (açıklanamayan) tip diyelim nasıl?:roflol:

slm kızlar benim için biraz stresli geçiyo bugün sizler ne yaptınız ? aramıza yeni gelen herkes hoş geldi sefalar getirdi umarım kısmetlerle gelmişsinizdir...yasemencim sanada hayırlı olsun inşallah üçüzlerin olur :)))))beloşum ve sultanım siz zaten benim durumumu biliyosunuz morelim bozuk lennnnnnn dağıtırm ortalığı:))))))) alincim hadi bakalım hayırlı haberlerle gel dr dan inşallah bu arada kaçamaklar iyiydir boşverrrrr.....bebiş böyle zamanlarda gelir unutma ummadık ve beklenmedik! canlarım ya hepinizi kocaman öpüyorum...

Sultan belenay cim ne yapalim koşuşturmaca evdeydim eşim izine ayrildi ama gidemedim bir yere bu arada kizlar ilaçli flim çekindim ay çok zormuş yaaa ağrilarim çok oldu ama geçti ama bizim sipa bana çok çektiriyo bi dünyaya gelsinde ben ona ne yapacağimi bilirim heheheh belenay cim kizma sakin bana ama ne yapayim hihihih:))) bu arada teşkkürler tatli cadicim sen hamişsin sanirim

kızlar yaa
site bugün manyadı
açılmıyo anca girebildim

benim büyük gün belli oldu
korkulu rüyam RAHİM FİLMİ pazartesi sabah saat 10 :00 daaa

senağlama senağlama

X