Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sultan doğum günün kutlu olsun canım inşallah bu yaş sana hayırlı bir de evlat getirir de mutluluğun katlana katlana artar canım:)

kızlar bu key ödemeleri ile ilgili bilgisi olan var mı? Ben annem ve babam için ödeme sorgulamaya giremiyorum. Sayfa sürekli hata veriyor.

merhaba kızlarrrr....Alincim sayfa çok yoğun bende ulaşamıyorum müşteriler arayıp duruyor kaç gündür ama sayfa açılmıyor ...Listeler daha yeni verilmiş olması lazım zaten, birkaçgün içinde site rahatlar.....Bu arada ziraat bankasının sitesindede ödemelerle ilgili bilgi yok henüz ....

oyyyy yerim ben seni şekerler şekeri ablam sırnaşık şey...malesef bitmedi ablacımyaaa...Ama bende bu azim varken bu gece bitiririm ...zaten mecburum bugün son gün ...:çok üzgünüm:3 saat uyudum sabahda erken uyandımki bir an önce bitiriyim diye şimdide ara verdim size bir bakiyim dedim.özlemişim .:1hug:.Hazır hepiniz burdayken size bişey sorucam.. 2 gündür sol kasığımda bir ağrı var ...Acayip bişey ...Hani bir yerimizi çarptığımızda morarırda acırya aynı onun gibi...Ağrıda yayıldıkça yayıldı.Sancı değil ama ..Dokununca yada bacağım temas edince falan çok ağrıyor...Neden olabilir sizce???:uhm:

anam bahhar hanım gelmiş hg nasıllar bahar hanımlar

:sm_cool: iyiler iyiler sen nasılsın doğum günü kadını,çocuğu, kızı ayyy ne desem bilemedim:roflol: Kutlamıştım ama bir kez daha doğum günün kutlu, mutlu, umutlu, huzurlu olsun arkadaşımŞeniz

saol bahharcım yüreğine ve yazan ellerine sağlık canım adetine ne kadar var bahhar cım...

baharcım bu sancı üşütmekten olabilirmi ki bilmiyorum ki kelin merhemi olsa başına sürermiş:)))))) benimde sol kasığımda sancı var galiba benimki üşütmekten regl dönemin bittimi senin

[B]sende sağol kuşumm...:)dur bi hesap yapayım CADIARZU..........................16 gün varmışşşş :)))) bu ay ne yumurtlama ne adet tarihi hesapladım sen sormasan unutmuştum valla..kafamçokkarıştı.kafaya takmıcam derken abarttım galiba biraz çalışma günlerini kaçırıcakmışım az kalsın.klava:.Aklını seveyim seninnaniknanik[/B]

ya üşütmede bu havada nasıl olcakki ben zaten masa ve koltukla kardeş durumdayım günlerdir..p....a yapıştı kaç gündür afedersiniz.tatlicadiarzu..suyla falanda hiç uğraşmadım...Evide pislik götürüyor bu arada kızlar tpolaşıp gelinde bana yardım ediverin acuk temizlik yapalım ...Size mercimek köftesi ,pasta,çay, bide bööörreekk yaparım ödeşiriznaniknanikŞaka bi yana abla seninkide geçmedi dimi hala :uhm:

:lepi:yaşasın bak gördünmü ben olmasam gitti bizim yeğen eh artık bu ay hamile kalırsan kızına benim adımı verirsin erkek olursada benim adımı ver farkı olsun:roflol:

[B]Evimi ocağımı yıkıcan Kadınlar Kulübü ..Kötü Kazen..Yemeğim yandıııııı yaaa..klava:..Hep sizin yüzünüzden Çok üzgünüm çoook .Benimki ilk kez iki gün önce pişirdiğim boncuk ayşe (taze fasulyeden) tekrar istemiştiii..:1shok:.Ama muhabbet ederken yaktım yemeği..:mymeka:.Bidaha burdayken ocakta yemek bırakmıcammm:1closedeyes:[/B]

geliriz bacım niye gelmiyelim pasta böreği boşver sen paradan haber ver paradanjeyyar
benim sancılar beni terketmeye hiç niyetli değil kaç kere dedim gidin diye ama nafile:1no2:neyse sağlık olsun bu ağrılarla nasıl sağlık olacaksa:roflol:aman şükür halimize beterin beteri var eh artık bu akşamdan itibaren suyla uğraşırsın artık heejeyyarjeyyar

:lepi:yaşasın bak gördünmü ben olmasam gitti bizim yeğen eh artık bu ay hamile kalırsan kızına benim adımı verirsin erkek olursada benim adımı ver farkı olsun:roflol:

:roflol::roflol::roflol: dur kız yanlışlık oldu ben sultan'a yazdım o msjı ilk önce o sormuştu daha doğrusu senin msjı görmeden onunkini gördüm :1rolleyes: amann farketmez ben kızanıma dör isim koyayım en iyisi ...sultan beloş(.....) eşimin istediği isim bide benim istediğim isim ...laelaelaelaelae değişiklik olur:sm_cool:

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:iyi be tamam koyma benim ismimi:dilcikar:lülülülülülü

kızlar slm bu ay benim adetim 3 gün geçikti şu anda tık yok ne akıntı var nede kanama 3 gündür hiç bişey gelmiyor kup kuru yani İNŞAALLAH hamileyimdir kızlar sizinde adetiniz geç geldiginde akıntı oluyormuydu test yapmak istiyorum ama erken diye düşünüyorum.

ne parası bee....ben paramı alıyomda size para vercem ..Allah rızası için bi toz alsanız oda yeter lülülülülülü..Çalış çalış para vermiyo benimki bulmuş benim gibi enayiyi...:mymeka:Neyse tabiii çok şükür halimize bak caniler nasılda insanların canlarına kıydılar dün gece..Allah belalarını versin Kötü Kazen...Hepsine çok üzüldüm ama en çok hamile bir kadın varmış 15 gün sonra doğum yapacakmış ...7 ay hiç dışarı çıkmamış ...yavrusuna kıyafet almaya çıkmış ama kader işte.senağlama..İkiside hayatını kaybetti..Allah sabır versin ailelerine..:çok üzgünüm:. Bu akşam suyla uğraşamam şekerim bir iki gün bekleyiversin bizim ufaklık:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…