Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ayyy kıyamam kızma yaaa ...:teselli:zaten üzgünüm bide sen üzme şimdi beni ..:çok üzgünüm:...tamam senin ismini koyarız ama sende benim ismimi koycaksın...Nasıl anlaşma ama jeyyar

bahhar anam gelem temizliğe ama durumum belli (ohh bahane buldum) biliyon iğneden sonra dinlenmem lazım anacum...:))) hehe... get kendi işini gör.. anam belki anlaşırız seninle 1000 ytl anlaşabilirz yoğ veremem dersen o zaman bahnem belli hehehehe :))

Çok yoğunum bugün sizlerle ilgilenemedim kuzular. Gerçi pek yokluğum farkedilmemiş ama neyse. İyi akşamlar hepinize ben çıkıyorum.

öhö öhö 1000 ytl bide...Çok üzgünüm çoook..yok anam kalsın :1shok:...bende bir bahane yok ben geleyim sana temizliğe..benden istediğin ücreti bana verecek kadar bönkörsen tabiiii....lülülülülülü

bu kk nın kadınlarıda amma paracı yavv insanlık öldümü be benim gibi yapın bak ben istiyormuyum heç o kadar para bahar anlaşırız canım kimse yokken ucuza yaparım oda senin güzel hatırın için
kız ayrıca bebk iş dinlermi :)))

alincim aşkolsun yokluğun farkedilmez olurmu ricederim sende yoğunum diye bizi kandırıyon demi oturdun pcnin başına key ödemesi için uğraşıyon seni gidi seniiii ayrıca key sitesi çökmüş canım senmi yaptın kız:)))

bende istemezdim de Sultan cadısı istedi benden ona parasız gitmem temizliğe felan ama sana gelirim naniknanik.bebiş iş dinlemek zorunda dinlemezse annesiyle babası çok büyük cezalar ödemek zorunda kalır..:bbo:.(beyannameler gecikirse cezalarını düşünmek bilee istemiyorum çookk para ödememiz imkansız yanii):emir_bebek:

aaaa aşk olsun Alincim...Şeniz.keyle ilgili soru sormuştun cvp vermiştik....Ama bir daha msj yazmayınca müsait olmadığını düşündüm bende...:1hug:.Bu arada geçmiş olsun canım ..ayağın hasar görmüş bi orası kalmıştı aferin sırnaşık şey....şaka şaka..:1hug:.sanada iyi akşamlar yarın görüşmek üzerea.s.

Sultan cadısı nereye kayboldun gene hemen kapattın:KK43:insan bi çıkıyorum der dimi ama:)
baharcım nasılsın kız görüşmeyeli.....

iyiyim canım sen nasılsın ...????çalışıyorum....sende bi gelişme varmı ??

kızlar slm bu ay benim adetim 3 gün geçikti şu anda tık yok ne akıntı var nede kanama 3 gündür hiç bişey gelmiyor kup kuru yani İNŞAALLAH hamileyimdir kızlar sizinde adetiniz geç geldiginde akıntı oluyormuydu test yapmak istiyorum ama erken diye düşünüyorum.
aaa hayırlısı olsun canım....yapsana bi test ne bekliyorsun....yerimsenibenbenimde adetim gecikir ama akıntı hep olduğu için anlayamıyorum :1no2:...bazı arkadaşlarda adet gününde bile pozitif çıkmıştı diye hatırlıyorum..İa.snşallah hayırlısıyla vardır bişeyler..Haber vermeyi unutma Şeniz

X