Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

saolun kızlar Allah razı olsun hepinizden...alincim geçmiş olsun canım gözleri değmiştir sana...
belenay güldürdüğüme sevindim hayatım..
missielif saol arkadaşım hg nasılsın...
bu cadı nereye kayboldu...

tatlım burdayım da sen benim yazımı ess geçtinn ii öyle olsunnnnnnnnnnn:çok üzgünüm:

sultan bacım nice mutlu yıllara.....allahım inşallah en büyük hediye şuan rahmindedir...alincim iğneden korkuyom dedikçe kendine iğne yedirecek dertlet açıyorsun başına hadi hayırlısı olsun vardır bundada bi keramet haa bu arada almışım birinciliği:))))))çok geçmiş olsun cnm nasıl becerdin merak ettim doğrusu?beloşcum ve msssielficim sizlerde hoş geldiniz...

Canım benim iğneden korkmuyorum ben.Bu konuda rahatım sadece antibiyotik iğne olduktan sonra çok yakıyor ondan hoşlanmıyorum. Arabanın arka koltuğuna oturken ön koltuğun kızağına çarptım o da kesti ayağımı.

Canım benim iğneden korkmuyorum ben.Bu konuda rahatım sadece antibiyotik iğne olduktan sonra çok yakıyor ondan hoşlanmıyorum. Arabanın arka koltuğuna oturken ön koltuğun kızağına çarptım o da kesti ayağımı.

ayyyyyyyyyy inanmıyorum alin yaa nasıl acımıştır tatlım çok geçmiş olsun...

alincim dikiş falan atıldımı...kız cadı görmüştüm de daha yazı yolladığım için değiştirmedim cadı ...
belenay nereye kayboldu yahu...
sedacım hg canım nasılsın... çok saol :Allah razı olsun ...

Sultancım dikiş atılacak kadar birşey değil ama tetanoz aşısı önlem için yapılmalıymış. Fakat küçük bir sıyrık bile olsa ayaktaki yara çok can yakıcıymış. Gece yatakta ayağımı ne yaptıysam artık zonklamasına uyandım resmen. Uyutmadı bir de beni uzun bir süre sancı. Şimdide ayakkabının yanı vurdukça çok canım yanıyor topallıyorum.

ay canım evet çok acır bilirim benim ayağıma da bi keresinde cam girmişti çok acıyordu üsütne basamıyordum..çok geçmiş olsun canım..

Kızlar iyi dilekleriniz için teşekkürler. Çok şükür ki küçük bir kaza ile atlattım. Benim bu olayı yaşadığım saatlerde Güngörende patlayan bomba nedeniyle ölen ve yaralanan insanları izledim tvde. Ve Allaha bir kez daha şükür ettim. 2 tane beyni yıkanmış salak yüzünden 17 tane masum insan hayatına veda etti. Kimbilir ne hayalleri vardı? Allah terörün ve teröre yataklık yapan herkesin belasını versin.

Allahım yanlarına koymasın yarabbim sen ver cezalarını bu kadar masum insanın canına kast ettiler sana havale adiyorum yarabbim...

günaydın kızlarrr
nasılsınızhafta sonunuz nasıl geçti
ALİN cim geçmiş olsun
SULTAN49 doğum günün kutlu olsun canım
ayrıca terörü lanetliyorum

Son düzenleme:
alincim geçmiş olsun canım yaa üzüldüm dikkat et kendine
smhsmh hoşgeldin canım
tatlı cadı doktora gitti inşallah güzel haberlerle gelir
sultanım şekerim bugünün tadını çıkar
miselif sen nasılsın canım bugün
kızlar ben 4 kilo vermişim şükürler olsun aylardan sonra tartıya çıktım şok oldum amanda aman çok sevindim yavvv

smhsmh valla parti ben değil eşim organze edecek bakalım süprizi varmı bana... yarın anlatırım...

ee hani bu kız bana haber verecekti belenay cımm
valla bende bekliyorum inanki

Kızlar hepinize merhaba bir hafta aradan sonra yine geldim aranıza....
sultan canım bugün senin doğum gününmü,nice mutlu yıllara canım....

hg gönül yarası canım nasılsın nasıl geçti aşılaaman zormuydu anlat hele... bu arada saol canım..
lolim bundan sonra sana gerçekten mankenim diyecem 4 kilo nasılda fark etmiştir kimbilir...

Arkadaşlar benim kan testim de 2.07 yazıyordu sonucum birde yan tarafta verilmiş 2 değeri vardı akşam aldığım için doktor yoktu bana orda bır kız sınırda dedi kızılayda yaptırdım kanda gebelik testi.aşılama yaptırmıştım ben 13 ünde olmuştu aşılamam doktorum eşinizle de 2 gün beraber oldun dedi 14 15 temmuz biz eşimle 14 ve 17 sinde beraber olduk 30 unda hastalanmam gerekiyor olmadım daha doktoruma söyledim işte sonuç negatif diye bana adet oldunmu dedi hayır dedim bu değer sınırda dedi 0 çıksaydı kötü 2.07 tutunmaya çalışmış dedi ama belki eşimle benimki tutmuş olabilirmi o yüzden bana bu hafta hasta olmazsan tekrar gebelik testi yap dedi benim normalde hasta olmam gerekiyor değilmi sonuçta yumurtam çatladı hamile değilsem adet olmam gerekir ben şeyden korkuyorum ben adet göremiyordum ilaç almadan ama bana iğneler vuruldu aşılama için yumurta çatlatıldı benim adet olmam gerekir değilmi olmazsam gebelik testimi yaptırayım acaba yine doktorumun dediği gibi gebelik sonucu 50 falan çıkması gerekşyordu herhalde ilk günler kaç çıkarki 17 sindeki tutmuşsa belki bu hafta belli olur hamileysem değiilmi inş. öyle olmuştur eşimle benimki tutmuştur hayırslısını versin alalhım hepimize

hg gönül yarası canım nasılsın nasıl geçti aşılaaman zormuydu anlat hele... bu arada saol canım..
lolim bundan sonra sana gerçekten mankenim diyecem 4 kilo nasılda fark etmiştir kimbilir...

sultanım aşılamada biraz canım acıdı ilk iki gün karnım ağrıdı perşembe günü oldu aşılamam,sultan anam dinlene dinlene bi hal oldum valla eşim annemlere götürdü ,annemide tembihliyo bu ayağa kalkmıyacak yemeğini bile önüne getireceksiniz çok sıkıldım yaa,dün akşam kendi evimize geldik canım....Ayın 5 de kan testinde baktıracam canım hafta ya salı yani....Sultan senin çalışmalar bittimi?:CüvCüv:

X