Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

tam tedaviyi bilmediğim için başlık açsam ne olacak cnm boşver bu arada gözüm aydın anavatan kan ağlıyo:))))))))))))))

adetmi oldun kız cadı ohh rahatlarsın en azından... hadi bakalım artıkın ağustosta çalışmalar başlarrrr :))

adetmi oldun kız cadı ohh rahatlarsın en azından... hadi bakalım artıkın ağustosta çalışmalar başlarrrr :))

valla doğru tatlım ateşler içinde yanıyordum ii oldu 10 gün gecikmeli ama ilaçsız regl oldum ne güzel ya dr umda p.tesi geliyo hemen tedaviye başlarız ohhh ne ala mualla :dance: senden ne haber varmı bi gariplik vücudunda?tutundumu acaba senin kuzucuk?:uhm:

şeker sultan bir tane yapayımda diğerleri şurda dursun anacım hele biri görünsün
cadı sevindim kız hadi hayırlısı inşallah

şeker sultan bir tane yapayımda diğerleri şurda dursun anacım hele biri görünsün
cadı sevindim kız hadi hayırlısı inşallah

saol bitanem yaa... bakalım agustos ayı bana müjdeli ve uğurlu olacakmıı...allah hepimizin gönlüne göre versin....smhsmsh ile beraber gideceğiz kısmetse dr a hem yüzyüze tanışmış olacağız bakalım:) kıskanın kızlarrrrrr:roflol:

mehtap valla ne bilim kendimi pek dinlemiyorum galiba ara ara giren kasık sancım var o kadar ... onun dışında inan günleri bile saymıyorum .. Rabbim nasip eder inşaallah biz elimizden geleni yapıyoruz.. gerisi Rabbime kalmış...
canım loolli yaparsın anam sen herşeyi yaparsın ...bir tane değil 10 tane bile yaparsın ...

mehtap valla ne bilim kendimi pek dinlemiyorum galiba ara ara giren kasık sancım var o kadar ... onun dışında inan günleri bile saymıyorum .. Rabbim nasip eder inşaallah biz elimizden geleni yapıyoruz.. gerisi Rabbime kalmış...
canım loolli yaparsın anam sen herşeyi yaparsın ...bir tane değil 10 tane bile yaparsın ...

en güzeli sultancım kız valla bu şekilde devam edersen tutturdun bebeği ALLAHIMMM inşallah yarabbimm...amin....kız beloşda bu seksapelite varken dizer sıraya bebişler :roflol: yine uğraşmadan duramadım...3 gündür evde sular kesik ben adama hasret beloş diyo çalışmalar nasıl al bi 5 günde böyle geçer oldumu sana 8 allahımm ben ne yapacam:roflol::roflol:

iyiki doğdun canım bakalım kocişin sana ne gibi bi süpriz yapacak? ayyyyyyy biraz sancım var kızlar yarında havuza gidecektim oda yattı:KK43: neyse ya hayırlısı.......

evet bende çok merak ediyorum benden 2 gün sonrada onun doğum günü kocişime kocaman bir pasta ve güzel bi hediye alıcam... bakalım onun süprizleri varmı :)
mehtap haftaya gidersin adetin bittiğinde...canım sancı için sıcak limonlu bol şekerli su iç çok iyi geliyor..

evet bende çok merak ediyorum benden 2 gün sonrada onun doğum günü kocişime kocaman bir pasta ve güzel bi hediye alıcam... bakalım onun süprizleri varmı :)
mehtap haftaya gidersin adetin bittiğinde...canım sancı için sıcak limonlu bol şekerli su iç çok iyi geliyor..

saol tatlım deneyeyim benim sancım geçen cinslerden değil:çok üzgünüm: novalgin damlayla sadece biraz rahatlar onun dışında yerleri tırmalatır ama şükür şuan öyle değilim daha az belki başkasına göre çokda normal sancılarıma göre az bile :roflol: artık ne süpriz yapacak anlatırsın ballandıra ballandıra:sm_cool:

anlatırırm tabi bakalım en çok ta hediyesini merak ediyorum ne alacak diyee...
kız mehtap sen gene loliye karıştın ama karışılmayacak gibimi bizim loli maşşallah çok tatlı ve güzel bi lolimiz var Allah onu kocasına ve sevenlerine bağışlasın Allah ona ve sana tez zamanda bebeler nasip eylesin ....

anlatırırm tabi bakalım en çok ta hediyesini merak ediyorum ne alacak diyee...
kız mehtap sen gene loliye karıştın ama karışılmayacak gibimi bizim loli maşşallah çok tatlı ve güzel bi lolimiz var Allah onu kocasına ve sevenlerine bağışlasın Allah ona ve sana tez zamanda bebeler nasip eylesin ....

hepimize kuzucuk rabbim hepimize hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah....sultan msn yokmu senin ordan konuşsak beloşada dedim...:uhm:

sultancım hoş geldinn tatlım ayy kızlar dün biraz lekelenmem oldu bu günde azıcık kan geldi umarım regl olurum dua edin hemen 2.tedaviye başlamak istiyorum bu sefer sanırım göbekden yapılan iğnelerden verecek dr um bu yöntem ii bi yöntemmi kızlar?

canım ya bende şu göbekten yapılan iğneli aşılamayı çok merak ediyorum sanıyorum yakın zamanda bende yaptırıcam merakla bekliyorum aşamaları :CüvCüv:

hadi allah rast getirsin inş bende bu arada keçi boynuzu çörekotu bal full çalışmalara devam ediyim o zaman daha önce aşılama yaptırdınmı sen:uhm:

inşallah onlar şifa olur ama pek inancım yok ne yalan söyleyeyim herşey allahdan...yok ilk olacak klomen kullandım 1 kere çatlatma iğnesi sen?

X