Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

..........................................................................................................................

Son düzenleme:
günaydın kızlar iyi haftalar hepinize alincim birincilik gitmiş ccadı almış elinden birinciliği hayırdır

sultancığım mutlu yıllar tatlım sana en büyük hediye için rabime dua ettim saru cüvcüvümün bu ay bebişini gönder diye inaşşallah uzuuuuuuuun mutlu hayırlı eşinle bebişinle güzel bir hayat yaşa:)

çok teşekkür ederim lolipopum canımsın saol bende hep sana duacıyım... dün yolladığım mesajları beğendinmi lolim :))

Tatlı cadım haftam kötü başladı maalesef. Dün k.pederim ve tüm aile bize geldi. Tüm gün onun gerginliğini yaşadım. Üzerine akşam ayağımı kestim. Bugün tetanoz aşısı olmam gerekiyor.
Belenaycım bugün sabah arkadaşlarımla kahvaltıya gittim geç geldim. Bu nedenle bir günlüğüne birinciliği tatlı cadıya bıraktım. Sultancım doğum günün kutlu olsun. Nice nice yıllara. Allahım doğum günü hediyesi olarak sana bebeğini yollar bu ay inşaallah.

sultan bacım nice mutlu yıllara.....allahım inşallah en büyük hediye şuan rahmindedir...alincim iğneden korkuyom dedikçe kendine iğne yedirecek dertlet açıyorsun başına hadi hayırlısı olsun vardır bundada bi keramet haa bu arada almışım birinciliği:))))))çok geçmiş olsun cnm nasıl becerdin merak ettim doğrusu?beloşcum ve msssielficim sizlerde hoş geldiniz...

saolun kızlar Allah razı olsun hepinizden...alincim geçmiş olsun canım gözleri değmiştir sana...
belenay güldürdüğüme sevindim hayatım..
missielif saol arkadaşım hg nasılsın...
bu cadı nereye kayboldu...

günaydın arkadaşlar.Umarım bu hafta en az 5 hamiş haberi alırız.

Sultancım doğum günün kutlu olsun inşallah bi sonraki doğumgününü kucağında bebişinle kutlarsın

X