Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Kızlar günaydınlar herkese... Ben bugün de regli olamadım bakalım hayırlısı ama demiştim 3 gün önce gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı, gerçi 5 dk falan beklemedim hemen attım, moralim bozuldu..
İnsan bişeyi gerçekten çok istediği zaman tek çizgi gördüğü halde ikna olmuyor ve kendine yeni umutlar buluyor, mesela 5 dk, beklesem diğer çizgiyi de görür müydüm gibi, mesela geç mi yumurtlama oldu gibi....
Olsun umut hep var olsun da hayat yaşamaya değer olsun....CADIARZU

günaydın arkadaşlar ben bugün sabah saat yedi de test yaptım ikinci çizgi açık pembe sizce hamilemiyim
adetim daha 1 gün geçti

Günaydın güzeller. Benim belim ve kasıklarım çok ağrıyor. Bu böbrek iltihabı beni mahvetti. Bu ay için umudum da kalmadı. 7 martta regl olmayı bekliyorum

günaydın arkadaşlar ben bugün sabah saat yedi de test yaptım ikinci çizgi açık pembe sizce hamilemiyim
adetim daha 1 gün geçti

Süarcım tebrik ederim canım büyük ihtimalle hamilesin. Bence hemen kan testi yaptır. Kesin olsun sonuç:teytey:

Süarcim Ikinci çizgi Silikte Olsa Hamilelik Kuvvetli Demektir Birde Kan Testi Yaptir Istersen

adetim daha 1 gün geçti

Günaydın canım hamile kalan arkadaşların genelde ikinci çizgisi silik çıkıyor. Ama sen emin olmak için kan testide yaptır istersen. Hadi bakalım hayırlısı üçüncü hamişimizde sensindir inşallah.

Ne güzel sayfamız üçüncü mezununu verecek. Darısı hepimizin başına. Hamişlerin duası kabul olur bize bol bol dua et...

teşekkür ederim arkadaşlar hepimiz için dua ediyorum herzaman için allahım bu güzel duyguları hepimize tattırsın diye
kan testini eşim 2 gün sonra yaptır çıkmıcak sonra üzüleceksin diyor onun için beklicem

Bütün arkadaşlara günaydın.Süar senide tebrik ederim..İnşallah hamilesindir..Sizlerin haberlerinizi aldıkça hem çok mutlu oluyorum hemde içim ümitle doluyor..Birgün bende güzel haberi verecem diye..Sağlıcakla kalın :))

süar inşallah hamilesindir bebişin süpriz yapmıştır canım
bende bu akşam 3. aşılamamı olacam inşallah bende hamileyim diyebilirim 14 gün sonra

bende bu akşam 3. aşılamamı olacam inşallah bende hamileyim diyebilirim 14 gün sonra

morgül allah hakında hayırlısını versin.Söylediğin gibi inşallah 14 gün sonra güzel haberini alırız.Stres yapma...Kendine iyi bak

teşekkür ederim morgülcüm inşallah seninde hamileyim haberlerini alacaz 14 gün sonra bebişinin sıkı sıkı tutunmasanı temenni ederim bol şanslar

Morgül aşılama sonucun umarım pozitif olur da 14 gün sonra senin bebiş haberini de kutlarız...

mrb kızlar ben de yeni gördüm yazdıklaınızı süar umarım hamişsindir bize burdan haber evr muhakkak.

Ben De Içemiyom Tatlim Yaaa...
Bana Bide Dediler Ki....
Balli Baba,altin Otu,pelin Otu,civanperçemi..
Bunlardan Birer Tutam Alip Demleme Usulü çay Yap..
Günde 2 Kez...
Bu Yolla Bi Sürü Kişi Hamiş Oldu... Bende Içiyorum...dilerim Olur Sende Dene Bence....
ya kızlar tam üç ay hayı tohumu yemeye çalıştım.mideme dokundu ama.aktardan çektirip balla karıştırıp yedim.ada çayı civanperçemi içtim. şu an hamileyim. tavsiye ederimmmm
kızlar bunu hamilelik bölümünden alındı yaptım bu otlarla hamile kalanlar var sizlerle paylaşmak istedim...

hamıle kalan arkadaslar sızı tebrık edıyorum allah tamamını erdırsın ınsallahhhhhhhhburdakı arkadaslarım gıbı bende bebek ıstıyorum ama olmuyoooooooo senağlama 14 aylık evlıyım 9 aydır olmuyo, ılk aylar dr gıttım rahım terslıgı var dedı ama gebelıge engel degılmıs bırde kucuk kucuk kıstlerın var dedı, ama 9 ay gectı yok yok yokkkk.Doktor 1 senen dolsun ondan sonra gel gereklı tedavıye baslayalım dedı, ve bu gecen 9 ayda hıcbır test falan yapmadı cok sınır oluyorum bu duruma böle bısey yapmadan beklemek uzuyo benı. Mart ayında fazla mesai ile işe devam ınsallah mart ayı ugurlu gelır bana :dance::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…