Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar kimse yokmu?bugün doktorum bana progestan verdi.içmeye başladım.ama bu hap bende inanılmaz baş dönmesi yapıyo... :çok üzgünüm:

göğüslerimin uçları hassaslaştı demiştim daha önce ayrı ca göğüslerim adetime daha bi hafta var ağrıyo bide karnımın alt tarafına oturup kalkerken ağrı giriyo arada iğne gibi batma da oluyo özellikle sağ tarafım ay çok heveslendirmeyeyim kendimi :))

canım benim genelde bunları duydum arkadaşlarımdan...hayırlısı olur inşallah..zaman çabucak geçsin iyi haberlerini alalım..lütfeeeeennnn allahım...

inşaallah ya çok uğraşrım bu ay eğer olmazsa üzülmem.. bi dahaki ay çatlatma iğnesi olucam

benim abonesi oldugum laboratuvardaki arkadaşım emin oldugun çalışmanın üstünden 1 hafta geçtikten sonra kanda belli olur demişti...bikaç ay denedim ama bende hiç pozitif çıkmadı..az da olsa bir veri alnıyormuş..benimki hep sıfırdı(

evet tam uygun günlerdi drum öyle dedi yani o yüzden zaten emin konuştum bi an ama hevesim kursağımda kalmasın sonra

canım unutmaya çalış kendini..başka şeye odaklan..ya ben iki defa yaşadım bunları..adetim ikisinde de 1 hafta geçmişti..belirtiler aynıydı kan tahlilim sıfır çıktı ama ben ısrarla bekledim..sonuç hüsran..kedini çok kaptırma ama umudunu da yitirme..senin için dua ettim içimden..allah boşa cıkarmasın ümitlerini yarabbimm...rahat olmaya çalış v kendine dikkat et..

ay canım nasıl çıkaracağımıda söyle ne olur bir türlü çıkaramıyorum şu gelmesi gereken veledi :))

canım yok sadece gonapehe kullnadım bu ay önümüzdeki ay olucam çatlatma iğnesi hayırlısıylan ama adet olursam (umarım olmam)

İnşallah hastalanmazsın tatlım. oturup kalkarken sancım oluyo demiştin ya benimde öyle oluyordu iğneden sonra. Ben hep iğneden olduğunu sanmıştım.

Yok canım ya nerde bende o şans iki ay çatlatma iğnesi oldum tık yok. Yarın rahim filmi çektiricem. Bakalım inşallah tüplerim açıktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…