Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

cok tesekkur ederim laren biraz rahatlattın valla beni bende kendime moral vercem o gune kadar hic acımıcak diye insallah sonuclar temiz cıkarda cektigim sıkıntıya deger

belenaycim evet 35,5 karsiyakalim :)) izmire en son gecen sene Martta geldim ama cok ozledim inanki. bu yaz gelmeyi dusunuyorum. off off gurbetlik bi yandan cocuk ozlemi bi yandan. Benimki X2 :KK43:(

belenaycim evet 35,5 karsiyakalim :)) izmire en son gecen sene Martta geldim ama cok ozledim inanki. bu yaz gelmeyi dusunuyorum. off off gurbetlik bi yandan cocuk ozlemi bi yandan. Benimki X2 :KK43:(

HEPSİ GEÇER BİR BAKMIŞSIN BEBEĞİN OLMUŞ BİR BAKMIŞSIN TÜRKİYEYE DÖNMÜŞSÜN NASİP BEKLENEN GÜN GELECEKSE ÇEKİLEN SIKINTILAR GÜZELDİR (BÖYLE BİŞEYDİ SÖZÜ TAM HATIRLAYAMADIM YAŞLILIK İŞTE )AMA SEN NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLADIN DİMİyerimseniben

cok tesekkur ederim laren biraz rahatlattın valla beni bende kendime moral vercem o gune kadar hic acımıcak diye insallah sonuclar temiz cıkarda cektigim sıkıntıya deger

arkadaşım bende çok korkuyordum ama çektirdim ve yaşıyorm :) korkma canım adet sancısı gbi oluyor danıymayacak bi ağrı değli canım korkma hiç benim tansiyonum düştü ama acıdan değil korkudan canım sıkma sen kendini rahat ol ki canın acımasın hadi kolay gelsin :)

belenaycim evet anladim :)) herkes ayni seyi soyluyor. Ama iste ne bileyim evde butun gun oturunca boyle insan mesgul olacak biseyler istiyor. Dogum yapsam falan yanimda kimse yok. Dusun :KK43:(

valla çok duygulandım gerçekten burayla tanıştığımdan beri yüzümden gülücük hiç eksik olmuyo sizlerle bişeyleri paylaştıkça kendime geliyorum sizlerin sevinçli haberini alıncada çok seviniyorum...

valla canım al bendende okadar umut oluror herkese burası hamile arkadaşlar olunca bizde umutlanıyoruz

kızlar bu arada kasıklarımda ince ince ağrılar var ve oturup kalkarkende ağrı oluyo sizce neden böyle oluyo ümitlenmek istemiyorum ama erken belirti olmaz dimi :KK43:(

kimse bana cevap vermiyo :KK43:((( ya ben yarın doktora gidecem.yımırtalarım çatlamışmı diye...inşallah çatlamıştır.bide diyomuş ki aaaaaa sen hamilesintatlicadiarzu yok artık demü bide bakıyosunuz doğurmuş kucağımda bebekle geliyomuşumtatlicadiarzutatlicadiarzu
bu saattede benden ancak böle fikirler çıkarlaelaelaelaelae

iyi akşamlar kızlar bugün hsg çekildim nihayet ve sonuçlarım temiz çıktı
bakalım bu ay girebilecek miyim hamişlerin arasına...

selam arkadaslar 2 gundur yoktum bıtane daha hamısımız olmus darısı basımıza sultancım ıns sende hamıssındır hadı bakalım

hamiş arkadaşları tebrik ederim.
inşallah darısı başımıza
hadi bakalım kızlar sıradaki kim?

X