Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

anavvvvvvv neler duyuyorum kız kırarım kafanı haaa beloş meloş dinlemem...ne demek istemiyorum artık ne demek hevesim geçti..kız bu iş heves işimi allah allah aslında şu keçiboynuzu yok bal kaymak yok ya boşverin böyle şeyleri bunlar batıl inanç benim ilk bebeğim olduğunda bal kaymagı geç deli gibi sigara içiyodum...yavrum bunlar espiri adama böyle şeyler yapma söylemede...hem adam yarımmış gibi strese girer olacağı varsada olmaz bırak o kafasını boşaltsın sende rahat ol korunma ama zevk için ilişkiye gir....hani benim kuvvetli beloşum Kötü Kazengebertirim bak haaaaaaa....:1hug:

merhaba bende kendimi çok kötü hissediyorum regl oldum bu ay o kadar çok umutlanmıştım ki sizlerle tanışınca gene olmad gene olmadı allahım çıldırıcam ya napıcağımı bilemiyorumartık belenaycım seni çok iyi anlaıyorum bizde periyodik olarak bu kavgaları yapıyoruz hemde 4 yıldır ama inan kocanda çok üzgündür emin bence onada haksızlık etme onlarda çok yıpranıyolar bu süreçte biliyosunki erkeklik gururu inanamıyorum teselliye ihtiyacım var teselli ediyom offffffffffffffffffffffff

aaaamiiiiinnnn yarabbimm!ah cnm ne güzel dua etmişsin ya ALLAH SENDEN BİN KERE RAZI OLSUN ve bir an önce bebegine kavuştursun inşallaahhha.s.:1hug:

ay canısım sıkma canını o istemiyorsa sen de boşver.. zaten vermişsin ama korunma işini sakın deneme canım öyle şey olmaz sen gene ona korunuyorum de ama korunma ne olur daha beter karışmasın işler sen ilçalarına devam et yeter ama sakın korunayım deme şeker... onun da sinirlilik anına gelmiştir belki bişeye canı sıkıındı sana belli etmediii... geçer inşaallah gelip özür de diler...

belenayım bu şiiri sana hitafen yazdım belki sinirin geçer bebişim...
eminim bu şiiri de yazılanları sana söylemek istyerdi ama şu gurur varyaaa herşeyi batıran şu gurur ama eşinin yerine ben sana söylüyorum belanyımaa
BELENAY a

Sen benim tutkularımsın
Sen benim sevdalarımsın
Kuruyan toprağımda nemsin
Susuzluğumda suyumsun
Gönül bahçemde çiçeğim
Sen benim canımsın.
Sen benim umutlarımsın
Aşk odağımda aşkımsın
Kalbimin atışlarısın
Damarlarımda can suyum
Sen yaşam kaynağımsın
Sen benim canımsın.
Geceleri hayallerimsin
Gündüzleri özlemimsin
Gönül karanlığımda ışığım
Sen benim hayatımsın
Sen benim canımsın

canım yüreğine sağlık aminnnna.s.

hayırlı cumalar kızlar nasılsınız

belenaycım şimdi okudum düşünmemeye çalış sinirle hareket etme
eminim sinirleriniz yatışınca halledersiniz bu konuyu
sakın ilaca falanda başlama rahat bırak şimdilik
hadi benim manken arkadaşım yerim seni bugün cuma olmaz ama Şeniz

kız cadı çok sinirliyim bildiğin gibi değil o can taşıyorsa bende taşıyorum şamar oğlanına döndüm:tomato: ya zaten olmuyor diye stresliyim bide adam bunları yaparsa ohooo işimiz var bıraktım kaderime hani öleeee bi şarkı varya hıh işte tam ondan :dance::sm_cool:
kız sultan yirim seni sen benden yanamısın eşimden yanamı hani bileyimde ona göre gardımı alayımÇok üzgünüm çoook
nedir bu kadınların çektiği yaaaaaaaaaa

kızlar bugün cuma valla sinirden kötü kötü konuştum Kötü Kazenama ne yapayım sinirim geçmiyoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo düşündükçe sinir oluyorum bide akşam gelir hiç bir şey olmamış gibi davranır sırnaşır şimdi onada sinir oluyorum ağız tadıyla bi küstürmüyor insanı sinir adamçok ona çocuk mocuk bundan sonra:mymeka: benle uğraşsın ben yapıcam çocukluğu görsün bakalımlaelaelaelaelaelülülülülülü:dilcikar:

hoş geldin smhsmh manken hanım bugün çok üzgün ama bilmiyorki böyle yaptığında bizlerde çok üzülüyoruz....üzme bizi beloşşşş ağlarsam susturamazsın(((((8

hiçde küs kalamazzzzzzz:roflol: senden ala çocukmu olur beeee gamyoncuiremsu işin şakası bi yana bu öyle bir süreç cnm iki tarafıda yıpratıyo...biz kadınlar en azından duygularımızı dışarı vuruyoruz ama admlar ne yapsın içten içe daha çok yıkılıyorlar...biz herşeyi onlardan bekliyoruz galiba yada daha fazlasını...sen üzülme olurmu rabbine sığın o eminol en doğrusunu senin için seçip sana verecek.......a.s.

BELOŞUM SENDEN YANAYIM HAYATIMMM SEN SIKMA CANINI CANIM ARKADAŞIM DOSTUM
dost BELENAY
sevgi de
paylaşım da
dost BELENAY
ekmeğimde
zehir de olsa aşım da
dost BELENAY
yaşanılan anların hazzı
dost BELENAY
katlanılan çilenin avazı (FLZM)
BİZDE SENNLE BURADA ÜZÜLÜYORUZ HAYATIM SİNİRİN GEÇECEK SANA ŞİMDİ BOLBOL DUA YOOLLLADIM...

canım benim biliyorum ama çok kırıldım bam telime dokundu kız başka bir şeyden olsa hiç aldırmazdım ama hassas noktaya dokundu şimdi akşama sırnaşır yine barışmak için adam küslük nedir bilmiyor barışayımmı şimdi ben bu herifle barışayım dimi:asigimfff yine dayanamıyorum ben bu adama ne kadar kızsamda seviyorum kız aman bende bi öyle bi böyle bırakayım azcık oluruna dimiyerimseniben

yufka yüreklim benimmm bak nasılda geçiyo sinirin haa şöyle
yıpratma kendini
evet olurun bırak görem seni

kız cadıı ne zaman gidicen doktora hangi gün saat kaç

Şenizcanımsın hah şöyle tabi benden yana olcan kız sen benim saru cüvcüvmsün yirim seni bi tanem kız iyiki varsınız bak siz olmasanız adamı çiğ çiğ yerdim akşama (hey cadı şimdi bunuda çekcen başka yerlere biliyorum ama çek cadı çek)azcık rahatladım ama kırgınım yinedea.s.a.s.

kız sana bi haller olmuş ağır başlı ol dedikse fazla ağırlaşmışsın canım benim iyiki varsınız yoksa heran birilerine çatacaktım cadııııı senle uğraşmak daha kolayıma geldilülülülülülü

bak ya insanın fikri neyse zikride oymuş sapık beloş senin aklın orda benim üstümeatıyon :roflol: hadi neyse öyle olsun akşam 1 kere ... yaparsın barışırsınızzzzz:roflol::roflol::roflol:

Takma belenaycım kafana. Belki sende umursamaz davranırsan bebişin size sürpriz yapıp gelir. Ama sakın korunma boşu boşuna doğum kontrol hapı alma.

vay beee bu msj ın üstüne ver barışın yazdım ya kahretsin:roflol: tam ağır hanım olmuştum rezil oldum:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…