Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

mehtapcım sen gene bi test yap içinde kuşku kalmasın dimi... ya canım sezeryan dedin ne bilim.. hani insan kasık bölgesi der benimde dün kelebek uçuşu gibi bişey oldu kasık bölgeömde umarım bebeğim tutunmuştur... kızlar bişey soracam şimdi ben normalede hafta sonları temizliğe girişiyorum bu hafta sonuda cam falan silecem sizce sakıncası olurmu ki yani dikkat ederim gene...

Sultan bırak camı falan ya. Regl olana kadar dikkat et kendine dinlen. Camlar kirli kalsın kayınvaliden gelince silsin.

aman be sultan boşver ya kirli kalsın camın çerçeven, bak sonra çok pişman olursun sen sanki hamileymişsin gibi dikkat et kendine de, olmazsa da için rahat olsun canım sakın ama....

Alincim ben de sizi çok özlücem 2 hafta boyunca, bakalım ben size akdeniz sahillerinden dua yollucam, kabul olsun inşallah...

Tatlı cadı bence öncelikle test yap eğer yoksa farlutale başla. Doktorunu beklemene gerek yok bunun için. Benim 23.gün gecikti reglim doktorum da test yap yoksa farlutale başla dedi. Eğer kist var ise bile önce regl olman gerekiyor. Benim geçen sene ganophane kullanımdan dolayı kist oluştum ve regl olamamıştım. Doğum kontrol hapı kullandırıp küçültmeye çalıştılar. Başarılı olamayınca canlı canlı operasyon yapıp kistin içini boşalttılar.

tatlım ozaman ben şimdi test yapayım farlutal daha önce kullandım biliyorum ama dr umla geçen hafta konuştuk dedi sen hiçbişey içme 10 gün bekle ben gelicem bi muayene edeyim ondan sonra dedi vardır bi bildiği zaten gelmesine 2-3 gün kaldı bekleyelim bakalım...ama kızlar teste gerek varmı ben ayın 16sında bhcg yaptırmıştım çıkmadı olsa çıkardı demi?sultannnnnnnn otur oturduğun yerde piremi kaynıyo bitarafında allah allahhhhh....ohhh durulcum sen akdeniz sahillerinde biz iş başında anlat anlatta iice çatlayalım:roflol: şaka bi yana hayırlı tatiller olsun inşallah sağlıcakla git sağlıcakla gell:a015:

İyi tatiller durulcum inşaallah göbüşünde bebiş ile gelirsin.Sen yanına bir ovulasyon testide al bence. Tatlı cadım tabiki doktorun daha iyi bilir. Benim reglim 5 gün geçtikten sonra kan testi yaptırmıştım ama doktorum 10. günde tekrar baktırdı. Onun için sen bir idrar testi yap ne olur ne olmaz. Sultancım sen anne adayısın şu anda ona göre davran. Hem regl olursan da boşu boşuna pişmanlık duymazsın cam sildim de ondan oldu diye...

sağolun kızlar, keşke imkan olsa da şöyle hep beraber tatile çıksak amma motivasyon olur ama di mi? İnşallah sizlerde en güzel yerlere en kısa zamanlarda gidersinizi canım arkadaşlarım benim

uleee mehtap tamam ule hep seni dinledim gene seni dinleyecem haaa :)) bak size sormasam yapacaktım bu hafta sonu bir sürü iş hehe valla bebeğimi size borçluyum eğer olursa ismin metudur koyacam açılımı ( mehtap-tuba-durul ):roflol::roflol:
durulcum bu arada inanki yerin çok belli olacak canım . inş geldiğinde sana yeni müjdeler veririz tabi sende bizlere.. iyi tatiller canım...
ya bu belenay nerelere kaçtı gene bi ceeee deyip kaçtı anlaşılan....:eek:klava:

uleee mehtap tamam ule hep seni dinledim gene seni dinleyecem haaa :)) bak size sormasam yapacaktım bu hafta sonu bir sürü iş hehe valla bebeğimi size borçluyum eğer olursa ismin metudur koyacam açılımı ( mehtap-tuba-durul ):roflol::roflol:
durulcum bu arada inanki yerin çok belli olacak canım . inş geldiğinde sana yeni müjdeler veririz tabi sende bizlere.. iyi tatiller canım...
ya bu belenay nerelere kaçtı gene bi ceeee deyip kaçtı anlaşılan....:eek:klava:

yaa dediğim bişyi yapmadın sabah antremanı :roflol: tabiki tatlım okadar emek verdin uğraştın ederim camına boşverrr...sen ağır şeyler kaldırma ani ve hızlı hareketler yapma aman dikkat gözünü seveyimm...durduk yere üzme beni...alincim yanlış anlamadın umarım dr iyisini bilir derken sen bilmiyosun anlamında demedin haAAA orda bi anlaşalım...içeyim dedim içme dediya bi bildiği var sanırım dedima.s. ahh durulcum ahhh ben 3 hafta önce tatilimi yapıp geldim artık seneye :) inşallah bizede havuzla yetinmek kaldı:KK43:

sultancım isim fikri pek bir yaratıcı hayran kaldım doğrusu belirtmeden edemicem. ya kızlar ya şöyle hamil eolsak da iş isme gelse ya böyle isimlerini bulmaya çalışsak falan, o zaman hemen bir cuma duası;
"ALLAH'IM; BU MÜBAREK GÜNÜN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE, KUCAKLARIMIZI BEBEKSİZ, EVLERİMİZİ ÇOCUKSUZ BIRAKMA YA RABBİM... SEN HERŞEYİN EN İYİSİNİ BİLENSİN BİZ SADECE SENDEN İSTERİZ VE SEN SANA AÇTIĞIMIZ ELLERİMİZ GERİ ÇEVİRMEYECEK KADAR YÜCESİN. RABBİM BİZE DE EN KISA ZAMANDA HAMİLE KALDIĞIMIZI MÜJDELEMEYİ, SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK GEÇİRİP ÇOCUKLARIMIZA İSİM KOYMANIN MUTLULUĞUNU YAŞAT RABBİM " (AMİN)

Tatlı cadı hiç alınmadım rahat ol Durul ya keşke dediğin gibi olsaydı ama bizler hala hamileliği bekleyen hatunlarız. Gerçi benim kız olursa koyacağım isim belli. Ama olsun fikrimizi değiştirebiliriz herhalde.

erhaba kızlar nasılsınız ben çok üzgün ve çok sinirliyim canım hiç bir şey yapmak istemiyor eşimle kavga ettik yine malum mesele bu sefer fena kapıştık bana sen iyice paranoyak oldun bebek delisi oldun başıma dedi değişen hiç bir şey olmamış yine kendine ve bana eziyet etmeye devam ediyorsun dedi çok şeymi istiyorum bensenağlamasenağlamasadece bebeğimiz olsun istiyorum o kadar buda benim en doğal hakkım bir eyler yapalım dedim keçi boynuzu yapayım iç dedim adam demediğini bırakmadı içemiyormuş midesi almıyormuş ölceğini bilse içmezmiş artık çocukda istemiyormuş bu mevzuyu açılmamk üzere kapatacakmışız çocuğu keçi boynuzumu yapacakmış bir sürü şey biraz çaba sarfedelim dedim olmadı zaten artık bende istemiyorum hevesim kalmadı :çok üzgünüm:kime neye uğraşıyorum dünyada bir çocuğu olmayan bizmiyiz bundan sonra hayatımı yaşarım bende dilediğim gibiKötü Kazenartık hiç ir şeyde hevesim kalmadı ee tek başına bebek yapamıyacağıma göre bu konuyu kapattım artık eşimede söyledim bugünden itibaren korunmaya başlıcam karar verdim çok canım sıkkın çok Çok üzgünüm çoook

erhaba kızlar nasılsınız ben çok üzgün ve çok sinirliyim canım hiç bir şey yapmak istemiyor eşimle kavga ettik yine malum mesele bu sefer fena kapıştık bana sen iyice paranoyak oldun bebek delisi oldun başıma dedi değişen hiç bir şey olmamış yine kendine ve bana eziyet etmeye devam ediyorsun dedi çok şeymi istiyorum bensenağlamasenağlamasadece bebeğimiz olsun istiyorum o kadar buda benim en doğal hakkım bir eyler yapalım dedim keçi boynuzu yapayım iç dedim adam demediğini bırakmadı içemiyormuş midesi almıyormuş ölceğini bilse içmezmiş artık çocukda istemiyormuş bu mevzuyu açılmamk üzere kapatacakmışız çocuğu keçi boynuzumu yapacakmış bir sürü şey biraz çaba sarfedelim dedim olmadı zaten artık bende istemiyorum hevesim kalmadı :çok üzgünüm:kime neye uğraşıyorum dünyada bir çocuğu olmayan bizmiyiz bundan sonra hayatımı yaşarım bende dilediğim gibiKötü Kazenartık hiç ir şeyde hevesim kalmadı ee tek başına bebek yapamıyacağıma göre bu konuyu kapattım artık eşimede söyledim bugünden itibaren korunmaya başlıcam karar verdim çok canım sıkkın çok Çok üzgünüm çoook

Belenaycım üzme kendini. Demek kocişin biraz bunalmış. Adamlar da aslında haklı o kadar gözümüz dönüyor ki onları çok sıkıyoruz. Oysa ki onlar bizim aşık olduğumuz ve birlikte bir hayata evet dediğimiz adamlar. Eminim o da bebeği olsun istiyordur ama belki sorunun kendisinden kaynaklanmasından korktuğu için böyle bir savunma psikolojisi geliştirmiştir. Bence biraz sakin ol ona zaman tanı.

Belenaycım üzme kendini. Demek kocişin biraz bunalmış. Adamlar da aslında haklı o kadar gözümüz dönüyor ki onları çok sıkıyoruz. Oysa ki onlar bizim aşık olduğumuz ve birlikte bir hayata evet dediğimiz adamlar. Eminim o da bebeği olsun istiyordur ama belki sorunun kendisinden kaynaklanmasından korktuğu için böyle bir savunma psikolojisi geliştirmiştir. Bence biraz sakin ol ona zaman tanı.
yok be güzelim ne sorunu ikimizdede sorun yok ama olmuyor işte biraz uğraşalım dedim ama yok o elini taşın altına koymasın ben uğraşayım yok öle bedava baba olmak ben de koymucan,m artık elimi taşın altına pes artık yeter hazırcı baba istemiyorum o yüzden hasretime sevdama son verdim bir bebeksiz aile bizmiyiz milyonlarcası var rabbim nasip etmiyorsa vardır bir hikmeti boşveeer bundan sonra bakarım keyfime

belenaycım valla senin yazını okurken valla kendimi gördüm. aynı şeyleri eşimle bende yaşadım artık bu mevzuyu kapatalım dedi bende kapattım bi daha açmadım kendi gelip bana dediki artık 2 yıl oldu olsun bi bebeğimiz ben hiç bahsini bile etmedim... seninde kocan bunalmış ondan öyle dedi erkekler fazla sıkıntıya gelemiyorlar bizim gibi sabırşı değiller aman boşver o istemiyorsa artık bahsini bile aç ma kendi gelip tıpış tıpış söyliyecek sana ... sıkma canını...

belenaycım valla senin yazını okurken valla kendimi gördüm. aynı şeyleri eşimle bende yaşadım artık bu mevzuyu kapatalım dedi bende kapattım bi daha açmadım kendi gelip bana dediki artık 2 yıl oldu olsun bi bebeğimiz ben hiç bahsini bile etmedim... seninde kocan bunalmış ondan öyle dedi erkekler fazla sıkıntıya gelemiyorlar bizim gibi sabırşı değiller aman boşver o istemiyorsa artık bahsini bile aç ma kendi gelip tıpış tıpış söyliyecek sana ... sıkma canını...
kalsın şeker o tıpış tıpış gelip keyfi olunca ben menepoza girmiş olcam:çok üzgünüm:eek: yüzden çok yoruldum canım bebeksiz hayata alıştırmalıyım kendimi olmuyorsa vardır hikmeti çok sinirliyim inan çok üzgünüm erkekler böyle diye diye kendimizi yıpratıyoruz o baba olmak istewmiyorsa keyfi bilire ben anne olmak istiyorum ama o engelliyor kendisi bilir uğraşmayalım bakalım ben hapımı içmeye başlıyayım bugünden tabi hapı gerektirecek bişey olmıcak öyle zırt pırtyasakkelime akşam çok üzdü beni sabaha kadar ağladım bir gelip özür bile dilemedi hala haklı edalarında :dilcikar:boşverdim artık hele şu sinirim bi geçsin :eek:klava:

X