Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Takma belenaycım kafana. Belki sende umursamaz davranırsan bebişin size sürpriz yapıp gelir. Ama sakın korunma boşu boşuna doğum kontrol hapı alma.
canım sağol ama öyle gelgitler yaşıyorumki zaman geçiyor hala bi sonuç yok yaşımda ilerledi insan ister istemez kafaya takıyor aslında çok kaderciyimdir ama bu bebek konusu oldumu kendimi tutamıyorum kendime söz geçiremiyorum elbette verecek olan allahtır ve muhakkak herşeyi yoluna koymuştur bunuda biliyorum ama ne bileyi işte bazen böyle yüksek çıkışlarım oluyor işte rabbim hepimize doğru yerde doğru zamanda nasip etsin hayırlısıyla ve sağlıkla inşallah canım tuğbacım sağol sizlerin desteğide olmasa işim zor valla beni anlayan sadece sizlersiniz yaşamayan bilmiyor bunu seni çok seviyorum arkadaşım allah gönlüne göre versin inşallahŞeniz

vay beee bu msj ın üstüne ver barışın yazdım ya kahretsin:roflol: tam ağır hanım olmuştum rezil oldum:roflol::roflol:
tüh utanmaz seni :mymeka:allah eşine yardım etsin emi tam cadısın yanilaelaelaelaelae kız allah en kısa zamanda bebişini vesin emi şımarıksın falan ama seviyorum kız napayım girdin gönlüme bir kereŞenizseni seviyorum tatlı cadım

smhsmh canım bu tatlı cadının peşini bırakma bu cadı torpilli sanada geçsin azcık torpil hade bakam kolay gele seni üzerse götürmezse bana söyle ben bakarım onun icabına anlaştıkmı:)))))

sultan şekeeeer listeyi bulamadı bu cahil yine bana yardım edermisin yeni katılan arkadaşları ekleyelim öpüyorum tatlım seni

durulaytuğ canım sana nasılsın diyemedim ya azcık sinirim vardıda ama sayenizde hafifledi sadece hafifledi haaa geçmedi
canım bol bol dinlen tatilde bizim yerimizede dinlen biz gidemiyoruz sen bari tadını çıkar seni seviyorum canım benim

aaa baharcığım hala uyuyor galiba biz kalkıyoruz o yatıyor garibim çalış çalış zengin olcak bu kız valla ablasının gülü seni çoooooook seviyorum ösledim kız seni görüşemiyoruz artık ne zaman bitecek bu işlerin bakim normale ne zamn döncen ne zaman normal saatinde uyuyup erkenden kalkcan hıı canımsın öpüyorum seni

:roflol: hey allahım ya kız varya bende seni acayip seviyorum allah kısmet ederse gelicem yanına sırf seninle yüzyüze tanışmak için canım benim...:1hug:

Arkadaşlar ben 32 yaşındayım erken mennopoz teşhisi konmuştu bana ben aşılama yaptırdım işte 13 ünde bugün belli olacak sonuç kan verdim sabah akşam alıcam eve giderken şimdi işe geldim ama eve gidip birde idrar testi yaptırdım merakımdan tek çizgi çıktı çok üzüldm 1 ay sonra 1 sene olacak evleneli tek yumurtam gelişti ilaçla işte 16 mm olunca çatlattı doktor demek tutmammış çok ümidim kırıldı belkide hiç bebeğim olmayacak benim ağladım 2 aylık yeğenim var onu sevdim biraz işe gelmeden eşimede diyemiyorum idrar testi yaptım sonuç negatif o da heyecanlı akşam kan testi için bugün çok kötü birgün benim için ilk aşılamam ve negatif ben birde adet olamıyorum ilaçla oluyordum çok şansızım ben anladım artık

:roflol: hey allahım ya kız varya bende seni acayip seviyorum allah kısmet ederse gelicem yanına sırf seninle yüzyüze tanışmak için canım benim...:1hug:
gel kız izmire beklerim seni benimde ankarada halam var ama çalışmaktan gidemiyoruz yanına
hem kız napcan yüzümü görüpte kıskanırsın sonra beni manken gibi kadınım ya çekemezsin sen beni (tabi o kadar kiloyu çemek zor olur haklısın tabi:1shok:a.s.):roflol:
Şeniz:1hug:

al benim gibi bir ümitsiz daha :mymeka:yahu nolcek bizim bu halimiz canım sıkma canını en azından elinden geleni yapıyorsun belkide tutmuştur bi sürpriz yapar bebişin hem yapmasada bir gün gelecek inşallah daha bu ilk denemen daha sonrakinde tutar inşallah üzülme canıma.s.a.s.

Hiç sanmiyorum bazen adet olacam gibi geliyor ilaçlardan göğüslerim şişti. 30 unda adet olmam lazim işte ama 13 ünde transfer oldu 25 inde test yaptir dedi doktor işte bende dayanamadim işe gelmeden bir de idrarda baktim kendim tek çizgi çikti kan testini akşam alicam oda öyle çikicak zaten üzüldüm elimde değil ama şimdi 2. Aşilamayi ne kadar sonra süre olarak yapabiliriz bilgisi olan varmi

Canım niye hemen moralini bozuyorsun. İdrar testlerinde sonuç hemen çıkmayabiliyor. Sen yüreğini ferah tut ve kan testini yaptır. Belki bebişin seninledir. Ayrıca tutmadıysa da hemen umutsuzluğa kapılma. Bu yolda insanlar 6-7 sene uğraşıyorlar da pes etmiyorlar. Aşılama olmazsa tüp bebek denersiniz. Allahım inşaallah tüm bebek özlemi çekenlere en kısa zamanda bebişini göndersin.

bebek uğruna bazen eşlerimize kırıcı oluyoruz düşünüyorumda acaba bencilce bi davranışmı acaba hamile kalmak yada gerçekten aklımı yitiriyorum ama şuda bi gerçekki sanki yıllar önce uğruna öleceğim adam gitmiş yok gibi yani bu içimde bebk özlemi öldürdü sevgimi

arkadaşlar tüp bebek yaptırıpta erken tahlil yaptıran varmı 12 gün öncesinden yaptırsak cıkarmı

canım arkadaşlarım tekrar selamlar hepinize, son gün diye işleri toparlıyorum ve yoğunluk yaşanıyor biraz. Deasy ve missielf teşekkür ederim, Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.... Deasy Allah senden de buradaki herkesden de razı olsun canım benim....
Belenaycım ben de seni çok seviyorum sağol iyi dileklerin için 14 gün sonra aranıza katılıcam tekrar.... inşallah.... Belenaycım ne demek öyle korunucam falan, ya sen boşver korunma, tamam bir süre dinlenmeye al kendini ve eşini ve bebişten bahsetme biraz ama oluruna bırak güzelim, bi de ilaç milaç içme öfkeyle kalkma zararla oturma, sen merhametli kızsındır kocanı da affet ama kendini üzme sakın....
Semoş427 hoşgeldin canım ama hemen umutsuzluğa kapılma, Rabbim sana da bize de nasip eder inşallah bir gün anne olmayı ama hemen umutsuzluğa kapılıp da karalar bağlamamalısın, öncelikle sen güçlü olmalısın ki bebişin de bu denemede ya da olmazsa bir dahaki denemede sana sıkıca tutunsun, hem önemli olan kaçıncı denemede sana tutunduğu değil ki, önemli olan bir gün bir şekilde çocuk sahibi olabilmen, sen her olumsuz sonucu "bunu da denedik sırada ne var onu da deneyelim" diye yorumla, hemen üzme kendini....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…