Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hehe yok zaten o bu resmi çekti süsledi bana yolladı canım kocam...biraz kilo aldım bu aralar.. ama verecem kararlıyım akşam öğünlerimi kestim... sadece süt içiyorum akşamları..

3 gündür kabusum oldu.Çok kötü şeyler okudum.Sorun yaşayanlar olmuş.Bir an önce olsun bitsin istiyorum,zaman geçmiyor.

canım bu kadar sıkıntı yapmaya inan değmiyor bak göreceksin bunun içinmi sıkıntı yaptım diyeceksin sen yazılanlara bakma benide çok korkuttular ama dediğim gibi hiç canın yanmıyor eh biraz adet sancısı gibi sancı çekiyorsun ilacı verirken o kadarcık eee o kadarda olsun dimi bebek ahibi olucaz bir an önce yaptır tatlım hiç korkmaa.s.

kız bide sen beni gör üffff 80 kilo boy 1,55 manken gibi kadınım yani:roflol:

ayyyyyyy gözün kör olmasın deli karıııı yaa çatlattın beni....yavrum önemli olan boy pos kilo değil önemli olan kadının işlevi :roflol::roflol: ne var kazkda ince ve uzun ama sadece odun işte ....:roflol:

:) aman otobüse bindikden sonra heryer yakın:) kızlar açlıkdan bayılıcam ben biraz kaçar hepinizi öperde kaçar hehe

kız cadı demek ii parçayım anam iyiki erkek değilsin valla karıyı 2 günde azraile teslim ederdin:roflol::roflol: smhsmh valla bu cadı senlen gelir dağırtır ortalığı...

oooo muhabbet koyulaşmış, bugün tatlı cadı fırtına gibi esiyor valla.... Allah neşemizi hiç bozmasın, sizler olduktan sonra insan neşeli de oluyor valla, bazen böyle bi hüzünleniyorum sonra sizin yazdıklarınızı okurken sohbet ederken derdimi falan unutuyorum valla....
Sağolun sizler çok mutlu olun emi?

oy durulcum valla sizler aklıma geldikçe sabah kalksamda bir önce yazsam diyorum canım en büyük dostumuz oldu burası yanımızdaki dostlarımıza bile belki bu kadar derdimizi anlatamazdık ama burada ne olursa olsun hep bir destek var ..

Kızlar mızmız Alin geldi. Az sonra iğne olmaya gideceğim. Gelip sizden cesaret alayım dedim...

alincim valla seninle acını paylaşıyoruz desem yalan olur antibiyotik iğneler acıtıyorrr bu acıyı senle paylaşamam üzgünüm sen ol yeter:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…