Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

beklerim canım herzaman tedavi oluyorum dene bilir henüz klomenden ve çatlatma iğnesinden başka bişey yapmadık benim tüplerim tıkandı açılalı 3.aya girdi...ben buazimle yapacam bebeği inşallah beloşada yaptırıcam ya benim çok konuşmamdan bıkar adamın koynuna girmez yada bana inat koynundan çıkmaz ki biran önce bebek yapayımda şu cadıdan kurtulayım diyeeee:roflol::roflol:ama bilmiyo benden kurtuluş yokkk:teytey::dance::dance::dance::teytey:

yaaa o rahim filmi hakkında hiç iyi şeyler duymadım çook korkuyorum ben yaaa
senağlamasenağlama

yazıyı tesadüfen okudum yeni yasaya göre doktorlar ya özel muayenehane yada hastaneden birini seçmek zorunda yani pek çok dr muayenehanelerini kapatacak

evet böyle bi yasa çıkardıklarını biliyorum ama uygulayan pek yok zaten çoğu dr a da hastanede özel oda verdiler paralı muayene yapıyorlar hastaneler dr larını kaybetmek istemiyo...çünkü dr lar özeli tercih ediyo hastaneden aldıkları paranın 3 katını özelde alıyorlar...ya sonuçda funda hanıma öyle yada böyle para ödemeyecek herşeyi sağlık güvencesi karşılayacak :emir_bebek:

yaaa o rahim filmi hakkında hiç iyi şeyler duymadım çook korkuyorum ben yaaa
senağlamasenağlama

ya evet aslına bakarsan gerçekten zor bi film ama özelde yapılıyormuş acısız ben onu bilmiyorum ama pahalıymış bildiğim kadarıyla ama inan ne kadar acı olursa olsun bebek için değer kafanda bu düşünce varken az acı hissediyorsun....zaten toplasan en fazla 10 dk sürüyo korkmana gerek yok cnm anlayacağın........

tatlı cadı ama umutlanmak yok güzelim tammı .Allah muhabbetiniz artırsın bu arada :dilcikar:barçman ve smh smh hg kızlar nasılsınıuz...

tatlı cadı ama umutlanmak yok güzelim tammı .Allah muhabbetiniz artırsın bu arada :dilcikar:barçman ve smh smh hg kızlar nasılsınıuz...

oyyy oyyyyyyyy kıyamam sana kıskandınmı sen canım benim..gel senide götüreyim takıl peşime:roflol:yok tatlım diyorum ya zaten umudum yok aman maksat muhabbt olsun belki çıkar ozman süpriz olur bize ama zor jeyyar

naniknanik sağolasın canım
kız muhabbet değil dr hakkında konuşuyoduk
cadi ile dr a gitcez Allah kısmet ederse
:dance:

yazıyı tesadüfen okudum yeni yasaya göre doktorlar ya özel muayenehane yada hastaneden birini seçmek zorunda yani pek çok dr muayenehanelerini kapatacak
bencede iyi olur insanları muayenehaneye çağırmak için hastanede ilgilenmiyorlardı böyle hiç olmazsa ayrım olmaz parası olmayanda hakkıyla muayene olura.s.

smhsmh aman cadıyla dr gitme valla dr bi laf söyle dr bakmaz sana söylim hehehe:roflol::roflol: anam sohpete devam o zaman ama benide aranıza alırsanız izin veriyorum sohpete devam etmenize eğer aranıza almazsanız izin yok işte :dilcikar::roflol:
sanki kk nın sahibiyim naniknanik

bencede iyi olur insanları muayenehaneye çağırmak için hastanede ilgilenmiyorlardı böyle hiç olmazsa ayrım olmaz parası olmayanda hakkıyla muayene olura.s.

bak ya ben ne diyom bu kadın ne diyoo huuuuuuu aşık aslında hoş karşılamam lazım akşam kocası geldii:roflol: özeller kapanıyo ama drlara hastanede paralı oda açıyorlar bazı drlar muayene için para alıyor yavrummmmmmm...anlayacağın ya tanıdığın olacak (benim gibi torpilliyim :roflol:)yada paran:çok üzgünüm:

smhsmh aman cadıyla dr gitme valla dr bi laf söyle dr bakmaz sana söylim hehehe:roflol::roflol: anam sohpete devam o zaman ama benide aranıza alırsanız izin veriyorum sohpete devam etmenize eğer aranıza almazsanız izin yok işte :dilcikar::roflol:
sanki kk nın sahibiyim naniknanik

tek kelimeyle pes yani:roflol: yaw beni gören fırlama olduğumu biliyoda siz nasıl anladınız anlamadım tbr ederim....yaşım 27 olmuş ama ruhum daha 15 inde :içelim:

ya evet aslına bakarsan gerçekten zor bi film ama özelde yapılıyormuş acısız ben onu bilmiyorum ama pahalıymış bildiğim kadarıyla ama inan ne kadar acı olursa olsun bebek için değer kafanda bu düşünce varken az acı hissediyorsun....zaten toplasan en fazla 10 dk sürüyo korkmana gerek yok cnm anlayacağın........

tatlı cadı hsg yapılmadan önce antibiyotik içtin mi?Biraz araştırdım bir gün önceden kullanmaya başlayan epey var.Ben p.tesi gidicem film için ama randevu alırken antibiyotikle ilgili bişey söylenmedi.

heeeey cadı sen bu gidişle beni doğurtacan heee
kız bakarım senin bebişe bakmammı hiç sen zaten bu azimle ikinciye çalışmaya başlıyacağın için mecburen bebeye bakmak bana düşecek ne yapalım teyze olmak kolay değil
kız sultan bu cadı senide doğurtacak bu gidişle
smhcim sen takıl cadıya değil bir iki tane bile bebiş yaparsın
alincim nasıl oldun tatlım biraz daha iyimisin
durulcum tatil moduna geçtinmi yoksa hımm
bahaaaaar kız nerelerdesin halamı uyuyorsun bkim

tatlı cadı hsg yapılmadan önce antibiyotik içtin mi?Biraz araştırdım bir gün önceden kullanmaya başlayan epey var.Ben p.tesi gidicem film için ama randevu alırken antibiyotikle ilgili bişey söylenmedi.

yok cnm anibiyotik içmedim film çekilmeden 1-2 saat önce apranax içtiç ağrı olmasın diye zaten söylerler sana antibiyotiği filmden sonra veriyolar yaranın mikrop kapmaması için

kızlar rahim filmi için hiç korkmayın hiç acımıyor kendinizi kasmazsanız çok rahat geçer ben günlerce uykusuz kaldım hep kaçtım ama değmiyormuş ben filimden yarım saat önce ağrı kesici iğne oldum o kadar 5-10 dakikalık bir olay hadiii korkmaın bunlardan korkarsanız doğumu nasıl yapacaksınız heeee

valla doğru bu cadı bizi doğurtacak ikişer ikişer kendide 3er tane doğuracak hehe :)) cadı yazşla alakası yokki insan hissettiği yaştadır bencenaniknanik

3 gündür kabusum oldu.Çok kötü şeyler okudum.Sorun yaşayanlar olmuş.Bir an önce olsun bitsin istiyorum,zaman geçmiyor.

ahh allahım keşkeeeeeee hepinizi bi doğurtsam daha ne isterim yaw ama her an dua ediyorum allahım hepimize sağlıklı eli ayağı düzgün bebekler ver ama bizim kızlarınki(beloş sultan alin durul aman yani benden başka hepsininki uyutmasın bunları nöbet tuttursun diyommmmmmmmmm:))))))))))))

valla doğru bu cadı bizi doğurtacak ikişer ikişer kendide 3er tane doğuracak hehe :)) cadı yazşla alakası yokki insan hissettiği yaştadır bencenaniknanik
üffff yavyum ne güzellik öle kocan görmesin bizim hanımın resmi nette dolasıyor diye saru cüvcüvümŞeniz

kız sultan neden gitmeyimde korktum şimcik

bu arada cadi cim sen nerde oturuyon ?

X