Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ayy Alin anlamazsın inşallah ben varya çok korkarım iğneden hem de çok..... Çok üzüldüm şimdi senin için... CAnım benim anlamadan ol da gel...

bişey olmaz korkma alincim altı üstü kıl kadar1 iğne 2 sncik sürüyo şimdi bişey diyecem ayıp olacak anladın sen onu demi:))))))))))))))

vesta ben daha yeni okudum hsg ben de çektirdim okuduklarına aldanma. bir gün önce antibiyotik kullandım. 1 saat önce de ağrı kesici verdi doktorum onu içtim. kasıklarında ağrılı bir kasılma hissediyorsun ilaç geçerken tüplerine başka hiçbirşey yok azıcık dişini sıkıyorsun yani. ben filmden sonra tüm gün gezdim dolaştım anında unutuyorsun acıyı merak etme. çektir kurtul bence şimdiden geçmiş olsun.

bişey olmaz korkma alincim altı üstü kıl kadar1 iğne 2 sncik sürüyo şimdi bişey diyecem ayıp olacak anladın sen onu demi:))))))))))))))

şakkıdışakkıdı sen pek korkusuz kahraman gördüm cadııı:dilcikar:gamyoncuiremsu

ya bakın bana belki kızacaksınız ama sizden başka kimse beni anlayamaz bi arkadaşımın şimdi hamile olduğunu öğrendim...sevindim sevinmesine ama bir okadarda üzüldümmmmmmm bunlar evlendikleri günden beri korunuyorlar kocası bebek istemiyodu bu ayın başında korunmamışlar kız 4 haftalık hamileee.......gelde sinir olma yaaa valla kıskançlıkmı dersiniz ne derseniz deyin(((((((8

tatlı cadı haklısın v alla kıskanmamak eldemi canım ne güzel istedikleri an hamile kalıyorlar... buda bizim hayattaki sınavımız canım hiç canını sıkma...

tatlıcadı haklısın be güzelim ben de çevremde hamilelik haberleri alınca seviniyorum önce sonra yüreğime bir taş oturuyor muhtemelen eve gidince de ağlıyorum ama ne yapalım sıra bize de gelecek öyle düşünmek ve rahatlamak lazım....

valla bende öyle ağliyorum sabrediyoz ama böyle kiskançliklarda elde değil.....

olsun olsun kıskançlık da insana has bir duygu, insanız biz de sonuçta bu iş için çaba harcıyoruz sürekli aklımızda, çok istiyoruz, dolayısıyla kıskanmak çok normal, Rabbim bize de nasip eder sen gönlünü ferah tut...
Alin ne yaptı acaba, iğne oldu mu ki....

Kızlar ben iğneden korkmuyorum.Ama iğne sonrası acısından duramadığım için cesaret almaya geldim size. Ben hastaneye gidip tek başıma ameliyata girmiş, canlı canlı kist boşaltırmış hatunum incecik bir iğneye pabuç bırakır mıyım tatlı cadım?

kızlar iyi akşamlar ben kaçıyorum byeeee

burada bahhar cadısı yoktun bugün gelirsen çok öpüyorum senii... canım byee..

Kızlar ben de çıkıyorum yarın görüşmek üzere. İğnemi olamadım şirketin hemşiresi yoktu. Onun için eve giderken yaptıracağım iğneyi.

neden bebişimm
laelaelaelaelae

ya bakın bana belki kızacaksınız ama sizden başka kimse beni anlayamaz bi arkadaşımın şimdi hamile olduğunu öğrendim...sevindim sevinmesine ama bir okadarda üzüldümmmmmmm bunlar evlendikleri günden beri korunuyorlar kocası bebek istemiyodu bu ayın başında korunmamışlar kız 4 haftalık hamileee.......gelde sinir olma yaaa valla kıskançlıkmı dersiniz ne derseniz deyin(((((((8

BU NEDENDEN DOLAYI YAZMIŞTIM AMA GÖRMEMİŞSİN CNM

canımıniçi aynısı banada oluyo en yakın dostum arkadaşım geçen ağustosta evlendi en az 1 yıl çocuk istemiyo neden borçları var korunuyolarda
kızın kaşıntıları ara sıra kanamaları oluyo zannediyoki adet olucam
sonra kaşıntı için dr gidiyo dr iğne veriyo anneside aman kızım bi tahlil yapalım diyo oda yok anne değilim
nerdee hatun 2 aylık hamile çıktı ama 4 aylıkkende karnında öldü
onun için hayırlısı
valla benim bi çok arkadaşım hamile haberini aldım öğrenince hem seviniyo hem üzülüyorum
ama bildiğim tek şey Allahın bizim için belirlediği zaman var herşey tevekkül
inanıyorumki olucak önemli olan sabır metanet

onun için herşeyin hayırlısı canını hiç sıkma lütfen

bizi birbirimizden başka kim anlayabilirki bak aynı şeyleri hissediyoruz yaşıyoruz:teselli::1hug
:

Haklısın tatlım biz elimizden geleni yapıyoruz Allah vereceği zamanı biliyor..Ne yapsak boş boşuna takla atmaya falan kalkmayın kızlar heee

ooooo coşmuşsunuz yine maşallah ..:sm_cool:.Allah bozmasın inşallah.Ben gündüz uyuduğum içüünnn giremiyorum çok erken saatlerde..:çok üzgünüm: sizin uyandığınız saatlerde ben daha yeni uyumuş oluyorumtatlicadiarzu

kız bahar hoş geldin uykucu akşamcılara döndün yani heeee:)))))
eh ben gelesiye kızlar gitmiş bugün rahatım patron yok dedim onuda bilgisayarım arızalandı allah razı gelmedi herhal yada bu tatlı cadı cadısı yüzünden kız nazar değirdin bana cadıııııııı şaka kız seni seviyom yafyum

hepinizi seviyoyum yafyulayım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…