Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ya bahar yazını direk okuyunca gerçekten hamile sandım taki belenayın provası bile güzel yazısına gelene kadar Allah bebişinizi versin emi:)))))eyi bende hamişim o zaman benim neyim eskik demi:)))))

ben demiştim ama devamını okumayanlar kesin inanır diye:roflol:...bende seni tebrik edeyim o zaman canım sırnaşık şey

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
acem_kizi
aslı
atmosfer
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceylanmelek
cerence
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fato83
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası.......................temmuz aşılama yapılacak hayırlısı olsun şeker
günbatımı
greys.85
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
iremeren
kamişko
karagözlü
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
nursist
minehayat
minervaduygu
misssielif
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
silgi
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ..........
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
İsmini bulamadım canım herhalde düzenlerken falan silindi gerekte kalmamış zaten hamile kalmışsın.yerimseniben.Yürekten tebrik ederimmmm...Allah sorunsuz bir hamilelik geçirmeni nasip etsin inşallah

tebrikler yeliz Allah tamamına erdirsin darısı listedeki bütün arkadaşların vede benim başıma:)))

Günaydın kızlar. Benim baş dönmeleri ve mide bulantıları böbrek ve yumurtalık iltihabı olmamdan kaynaklanıyormuş. Çok ağır bir tedaviye girdim 15 günlük.7 gün de iğne vurulacağım. Sizin h.sonunuz nasıl geçti bakalım?

Baharcım benim yokluğumda birincilik almışsın bir de seviniyorsun hahahahaa.s.

günaydın hepinize kızlar alincim yine birinci benim ikinci kim diyorsun heee maşşallah ben bahara dedim geçemezsin diye bizim cadı sabahın köründe iş yerinde oluyor diye:)))))
sultan hastahaneye gi
tti bakalım ne diyecek doktor büyümüşmü yumurtaları kuluçkaya yatmasına izin veecekmi bakalım doktor amca hayırlısı olsun

hepininizi seviyorum güzel ve bol hamişli bir hafta olsun amin

heyoooo bir hamişimiz daha olmuş tebrik ederim yelizcim rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin allahım şükürler olsun dün bi siteye girmedik neler kaçırmışız yaaa
özlemimsin canım üzülme allah büyük inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamiş olursun
hımmm senssenb de burdaymış kaçak nerelerdeydin bakim
baharcım ellerine sağlık tatlı kardeşim listeyi düzenlemişsin
ALİİİİİN geçmiş olsun canım en azından ne olduğunu öğrendin ve tedaviye başladın çabuk iyileşte artık teyze olalım hayırlısıyla
tatli.cadi sen neler yapıyorsun bakalım sende erkencisin maşallah canım topiğimizin kızlarına maşallah diyeyimde nazar değmesin

kızlar benim hafta sonum yorucu ama bir o kadarda güzel geçti ilk defa bebk düşünmeden bir gün geçirdim aklıma bile gelmedi:)demekki oyalanacak bir şeyler oldumu insan aklına bile getirmiyor bütün akrabalarım abimlerde toplandık hepsi ordaydı ayy çok güzeldi uzun zamandır böyle bir arada olamamıştık eskilerden konuştuk sohbet ettik çok güzeldi ne güzel insanın akrabası olması onlarla bir şeyleri paylaşması bir tek üzüntümüz annemle babamın aramızda olmayışıydı ama onlardı sürekli andık sanki aramızdalarmış gibi hee bide koçişim yoktu((((((( laf aramızda çok ösledim

saol belenaycım yeni bir hafta yeni umutlar gyet iyiyim ve enerji doluyum....senin adınada çok sevindim akrabalarla olmak daha doğrusu sevdiğin ve sevildiğin insanlarla olmak çok güzel bunun sık sık tekrarlayın canım en önemlisiii :) kocişinle biran önce kavuşman dileğiyle özlem giderirken hamiş kalman dileğiyle inşallahh aminnnnnnnnnn....

Belenaycım sen ne güzel akrabaların ile vakit geçirmişsin. Ben ise akrabalarımla daha doğrusu k.pederimle kavga ettim ve hiç keyfim yok. Biliyorsunuz yeni evimize taşınacağız ve tadilat yapılacak eve. O evin malzemelerine bakmaya gittiğimizde k.peder bize çok müdahale etti. Kociş ile babası tartışmaya başladılar. Baba benim aileye laf etmeye başladı. Bende siz böyle konuşamazsınız benim aileme izin vermem dedim.İpler koptu. Çok ağır hakaretler işittim. Sırf kocişimin hatırına sustum. Ama çok kötüyüm. Dünden beri nefes alamıyorum. O kadar çok şey var ki anlatacak. Ama sizin canınızı sıkmak istemiyorum.

canım ya olurmu alin cim senin derdin bizim derdimiz burda neden varız sevinç ve üzüntülerimizi paylaşmak için sen hiç kimseyi kafana takma üztelik kötü söz sahibinindir...söylediği sözler k.pederinin kişiliğini yansıtır sen hiç üzme tatlı canını...

günaydın arkadaşlarım, öncelikle hamile olan arkadaşımı tebrik edip darısının bizlere olmasını temenni ederim.
Alincim, keyfinin feci kaçmış olduğu ortada ve böyle bir durumda da kaçmaması olanaksız. Bu büyükler var ya bazen çok acımasız olabiliyorlar ve dediğin gibi eşlerimiz yüzünden bize de katlanmak düşüyor. Canım benim kendini fazla üzmemeye çalış sen.... Bu arada çok da geçmiş olsun demek ağrıların sebebi iltahapmış.
Tatlı cadı, belenay sizlere de günaydınlar canlarım....

alincim anım benim üzüldüm bak şimdi ya bu büyükler neden biraz anlayışlı olmazlarki yada karşı tarafı neden işe karıştırırlar halbuki ne annen ne baban haberi bile yok bu kavgadan offf bak canım sıkıldı şimdi kayınpederine boşver kem söz sahibine aittir onlarda bizim büyüğümüz ata işte ne yapcan atamazsın ya sen sıkma canını düzelir tatlımallaha şükür benim eşimin ailesiyle hiç bir problemim olmadı bu güne kadar olsa bende çok üzülürdüm herhalde birazda uzağız ya o yüzden fazla görüşemiyoruz sanırım ondan kaynaklanıyor anlaşmamız ama olsun sen yine büyüklük göstermişsin eşinin haırı için susmuşsun en güzelini yapmışsn canım hadiii takam kafana
durulcum canım benim hoşgeldin ne var ne yok bize güzel haberler getirdinmi bakalım getiremesende canın sağolsun biz teyze olmaya hazırız ne zaman gelecekse kabulümüz yeğenimiz :)))
tatli.cadi güldürdün kız beni allah bebişini versin emiii

yok belenaycım güzel haber olarak sadece hastalığımı atlattığımı söyleyebilirim bunun dışında şöyle bir "evet artık teyze oluyorsunuz" diyeceğim gün bugün değil.... Ama ben haftaya tatile çıkıyorum ve sanırım tatilde de yumurtlucam :)) Yani son 2 ayda olduğu gibi düzenli regli olursam.... Belki benim ufaklık bir tatil ortamı bekliyordur kimbilir :))
Günün sözü :
""""Alini üzenler üzülsün.""""""

tatlım ne yaptımda seni güldürdüm bilmiyorum ama iiki yaptım:sm_cool: bu arada aminnnn şurda hepimiz anne teyze olsak daha ne isterim ayoll:teytey: zaten ben tek kızım benim bebişimin teyzesi olmayacak diye hep üzülürken şükürler olsunki sizlerle tanıştıma.s.

tatlı cadı işte bu cümlene çok güldüm:))))kocişinle biran önce kavuşman dileğiyle özlem giderirken hamiş kalman dileğiyle inşallahh aminnnnnnnnnn....

Canım durulcum günün sözü beni çok güldürdü. Çok sağol canım benim. Hastalığının geçmesine ve tatile gitmene çok sevindim. Tatile giderken şu yumurtlama testlerinden alıp git bence. Yumurtladığını tesbit edersen çalışmalara da hız verirsin.
Bu arada arkadaşlar iyi ki sizler varsınız desteğiniz sayesinde biraz daha iyiyim. Sarı civciv iyi haberler ile gelir umarım doktordan.

tatlı cadı işte bu cümlene çok güldüm:))))kocişinle biran önce kavuşman dileğiyle özlem giderirken hamiş kalman dileğiyle inşallahh aminnnnnnnnnn....

:dance: ohhhhh rabbim inşallah duamı kabul eder:teytey: gülmede aminnnnnnnnnnnnnnn de kız :roflol:

sultanın gelmesi öğleden sonrayı bulur herhalde umarım güzel haberlerle gelir
durulcum ohhhhh katmerli şans diye buna denir ikiz olursa hiç şaşırmam yani:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…