Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

amiiiiiiiiiiiiiin
iyide yumurtlama dönemim geçiyor daha koçiş yok ortalarda :roflol: tatilin tadını çıkarıyor ay pardon çalışıyortatlicadiarzu

yawff belli olmazzzzzzzzzz allahın işi ne olacağı belli olmaz....şimdi senden uzakda oda özlemiştir allahhhhh:eek: gerisini anladın sennn:roflol:

kızlara benden çoooook selam sizi çok yakından takip ettiğimi ve sizi çoooooooook sevdiğimi söyle. sonra görüşmek üzere tatlım ( claireden alıntı)
kızlar clairenin çok selamı var msnde yazdıklarını aktardım sizlere

bilmiyorum artık orda manken gibi güzel kıslar vvarken beni öslemişmidir dersin:dilcikar:

ayyy ağzından yel alsın tatlım yaaa tabiki özlemiştir ne yapsın o oradaki kızları....bi defa o manken gibi dediğin kızlar kurban olsunlar sana fizik değil ruh cnm önemli olan farkındamısın bilmiyorum ama manken gibi kızlar varken kocişkon seninle evlenmiş acaba nedencoksekeriremsu

kızzzzzzzzlarrrrr ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmm şekerllleerrrr... size müthiş haberler getirdim... 2 tane nurtopu gibi çok kaliteli yumurtacıklarım oldum doktor amca resmini çekti bana verdi hemde :)) saat tam 12 de çatlatma iğnemi oldum... tamı tamına 49 dakka oldu vuralı ama beni aniden halsizleştirdi:)) kızlar sonucu 20 gün sonra alıcaz hayırlısıyla adet olmazsan gel dedi doktorum... hayırlısı diyoruz artık...36 saat sonra yani yarın gece saat 12 vurduğunda çalışmalara hızlan başlıyoruz :))
belenaycım tşkler hayatım seni çok öpüyorum teyze yapcam seni as kaldı :))
alincim aynı dertten müzdaribiz bendede aynı sorun var herşeye karışan ve hakaret eden bir kayınpeder var ıyyy babamdan duymadığım kelimeleri ondan duydum... kocişin hatırına inan saygımı bozmuyorum...ayrıca geçmiş olsunnn canım
durulcum mrb canım nasılsın...
baharcı mrb canım sizi teyze yapcam kafaya koydum... :))
tatlıcadı mrb canım nasılsın...
daha sayamadığım diğer kızlar hepinizi öpüyorum...

kızzzzzzzzlarrrrr ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmm şekerllleerrrr... size müthiş haberler getirdim... 2 tane nurtopu gibi çok kaliteli yumurtacıklarım oldum doktor amca resmini çekti bana verdi hemde :)) saat tam 12 de çatlatma iğnemi oldum... tamı tamına 49 dakka oldu vuralı ama beni aniden halsizleştirdi:)) kızlar sonucu 20 gün sonra alıcaz hayırlısıyla adet olmazsan gel dedi doktorum... hayırlısı diyoruz artık...36 saat sonra yani yarın gece saat 12 vurduğunda çalışmalara hızlan başlıyoruz :))
belenaycım tşkler hayatım seni çok öpüyorum teyze yapcam seni as kaldı :))
alincim aynı dertten müzdaribiz bendede aynı sorun var herşeye karışan ve hakaret eden bir kayınpeder var ıyyy babamdan duymadığım kelimeleri ondan duydum... kocişin hatırına inan saygımı bozmuyorum...ayrıca geçmiş olsunnn canım
durulcum mrb canım nasılsın...
baharcı mrb canım sizi teyze yapcam kafaya koydum... :))
tatlıcadı mrb canım nasılsın...
daha sayamadığım diğer kızlar hepinizi öpüyorum...

canımmm ayy şükürler olsun bu haber süper allahım inşallah 20 gün sonrada teyze oluyorsunuz dersin....çok öpüyorum seni darısı bizim başımıza...:nazar:a.s.

canım çok saol inşaallah tutar da sizlere burdan bağırırımmmm hamileyim diye hayırlısıylan... ama kafama takılan çatlatma iğnesi neden o kadar azdııı :)) iki iğnenin karışımı azcık oldu etkili olurmuki :))

çatlatma iğnesini ilk kezmi kullandın valla geçen ay banada yapılmıştı benimkide azdı...içindeki miktar çaltalmaya yetiyor sen şimdi onları düşünme kafanı boşalt sadece rahatlıga konsantre ol....ve yiğeni getir:)

evet bu hafta full tıme çalışıyoruz canım ilkkez vuruldu dr 1 hafta full dedi.sengözlerimebaksanabjeyyar :teytey:

ama bebek için değil zevk için ilişkiye girin olurmu....yöntemler geliştir aklından tamamen çıkar eminim işin kolay olacak ohhhhhhhhhhh ohhhhhhhhhhhhh gelsin bebişlerrr........teytey

Sultancım güzel haberlerine sevindim. Umarım bu ay bebiş haberini alacağız senin. Benim iltihap durumundan dolayı reglim gecikecek galiba:)

alincim bugün reglin gelmesi gerekiyordu değilmi... gelmedimi gene canım sancın falan damı yok bence iltihapla alakalı değil canım çünkü iltihap adet olmanı engellemez... dr sormadınmı...?

KIZLAR SİZLER BELKİ BENİM HİKAYEMİ BİLİYOSUNUZ AMA YİNEDE KOPYALA KAPIYORUMKİ HERKES OKUSUN VE İNANCINI KAYBETMESİN MUCİZELERE İNANMAK LAZIM kızlar mrhb size anlatacaklarımı mutlaka okuyun ve allahın var olan nimetlerine inanmamız lazım allahıma şükürler olsun bakın size hikayemi anlatayım biz 1 ay önce dr gittik ve eşimin sperm sayısı çok düşüktü ve bize ancak mikroenjekte yöntemi ile çocugumuzun olabilicegini söylediler yıkıldık çok moralimiz bozuldu konduramadık kendimize tek tesellimiz yaşımızın daha çok genç olmasıydı ve 1 ay araştırdık napalım nası başlayalım diye bu arada eşimde bende psikolojik çöküntü yaşadık kararımızı verdik ve dr gittik artık işlemlere başlayacaktık bu arada benim günüm 3 gün geçmişti ve çok fazla sancım vardı yinede bi ümit test yaptım ama sonuç negatifti artık bendede bi hastalık olduguna inanmıştık ve dr gittik tedavi olup trasfere karar vermiştik ve işlemler başladı dr kan tahlili istedi benden yaptırdık ve 2 saat sonra sonucu aldıgımızda şok geçirdik o an ayaklarımın yerden kesildigini hissettim ve şöyle dedi hemşireler tebrik ederiz 5 haftalık HAMİLESİNİZ allahım bu bi mucizeydi nasıl olurdu olamazdı inanamadık defalarca sorduk ama sonuç belli bebeğim içimdeydi o sıkıntıları o gözyaşlarını dökerken bile çaresizce varlıgından haberdar olmadıgım bebeğim benimleymiş nasıl bir mutluluk nasıl bi sevinç anlatamam drlar milyonda bir olan durumla karşıkarşıyayız ALLAHIN SEVGİLİ KULUYMUŞUNUZ DEDİLER diyeceğim oki dostlar YÜREKTEN İNANIN VE HER ZAMAN DUA EDİN DİLEGİM ALLAHIMDAN BÜTÜN İSTEYENLERE BENİM GİBİ MUCİZE YARATMASI KALBİM SİZLERLE ARKADAŞLAR ÜMİDİNİZİ HİÇ KAYBETMEMENİZ DİLEĞİYLE...

alincim bugün reglin gelmesi gerekiyordu değilmi... gelmedimi gene canım sancın falan damı yok bence iltihapla alakalı değil canım çünkü iltihap adet olmanı engellemez... dr sormadınmı...?

Canım bugün olmam gerekiyordu ama ne gelen var ne giden.Üstelik sancım falan da yok.
1-2 gün geciksin ararım doktorumu. Gecikme başka neden olacak ki?

sarı cimcime hikayeni okumuştum daha önce ama tekrar okudum ve tekrar tekrar okunmaya değer diye düşünüyorum, sağol tekrar hatırlattığın için. Ne mutlu sana ve inşallah sana o mutluluğu yaşatan Rabbim bize de yaşatsın en kısa zamanda....
Sultancım bu mu kaldı şimdi kafaya takacak yani, sana ne kızım ilacın miktarı azmış çokmuş... Hayretsin valla sen çatlamaya bak kızım inşallah ver güzel haberlerini de ... Sana boşuna sarı civciv demiyoruz bak yumurtladın sonunda tavuk oldun:))

sarı cimcime canım hikayen beni çok duygulandırdı söyleyeceğim tek şey rabbim çok büyüüüüüük allahım kucağınada alamyı nasip etsin minik mucizeni hayırlısıyla

SULTAAAAAN hoşgeldin saru cüvcüvüm ne güzel haberlerle geldin böyle maşallah benim sultanıma hadi bakalım bide ikiz oluyormu ohhh ohhh değmeyin keyfimize rabbim hayırlısını nasip etsin inşalllahh
alincim claire iyiymiş bizleride çok özlemiş ve takip ediyormuş yazılarımızı şimdilik böyle olsun dedi biraz kendini toparlıcak herhalde bende bizi fazla özletme dedim sizlere çoooook selamı var hepinizi seviyormuş iyi yni durumu
tatlı cadı valla ağzından bal damlıyor kız tabi ya benim manken gibi kızlardan neyim eksik fazlam bilem var:roflol:sağol talım sen çok yaşa emi

cadılarrr valla sarı civciv uçmakta şuan kasıklarımda bi kıpraşma başladı şimdiden sanırım çatlamayamı başlıyor nedir anlamadım.. neysee alincim dediğin gibi yaprsın dra sorarsın bakalım bu sefer niye gecikti seni adetin...
durul valla doğru diyon tavuk olduk :)) kızlar inşaallah buradan sizlere mutlu haberi veririm tam 19 gün sonra...

Gıt gıt gıdak yumurtam sıcak. İnanmazsan geld bak..Sultan böyle bağırırsın kocana.
Belenaycım claire sevgilerimi iletir misin? Kendisini özlediğimizi bir an önce aramıza dönmesini beklediğimizi söyler misin? Sarı cimcime hikayen çok güzel bir umut hikayesi. İnşaallah bizim mucizelerimizde bir an önce gelir.

X