Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

:roflol: süper ya kız allah mı tebrik ettirdi ne ayyy ağzından bal akıyo valla bian kendimi hamile zannettim haa allah hepinizn muradını versin beni neşelendirdiniz ya ne diyeyim başka...a.s.

amiiiinnn...cümlemizin inşallah:emir_bebek: neşelenki stressiz bir ay geçiresin...jeyyar
o zaman sen hergün hamileyimmmm yaz bizde seni tebrik edelim:dance:

Kızlar bende önümüzdeki ay bekliyorum artık, çarşamba veya perşembe aşılamam yapılacak çoookkkk heyecanlıyım bebeğime bi adım daha yaklaşıyorum ,hayırlısıylan ama.....

burda en pozitif belenay :sm_cool:ben bunalımım genelde a.sama siz bugün bana çok pozitif geldiniz bende neşelendim şekerim .:teytey:..duygular şelale yaniiisırnaşık şey

hayırlı olsun gönülyarası.bu ay sultan,semoş ve senden çok umutluyuz ...:)

Allahım!
Bize değiştiremeyeceğimiz şeyleri kabul etmemiz için
Sukünet
Değiştirebileceğimiz şeyler için
Cesaret
Ve bunu ayırdedebilmemiz için
Akıl ver!
Aminnnn.....

gönül yarası hayırlısı olsun canım olucak inşallah

baharcım şimdi tatlı cadı hergün hamileyim derse olurmu kız yazık tatlı cadıya o kadar çocuğa nasıl baksın her gün bir bebe:roflol:eek:yyy allah bebişinizi versin emia.s.

İnşallah baharcım hayırlısıylan işte aşılama yapılacak ondan çok ümitliyim...Rabbim bütün kadınların bu duyguyu tatmasını nasip eder inşallah,dediğin gibi sultanımla aynı güne denk geliyo......Tatlı cadı anam sen ankaranın neresinde oturuyosun?

bize verir biz bakarız ..:emir_bebek:.teyzelik öldümü yerimseniben bizimkiler doğuncada veririz geriye artık o zman ne yapar bilmem:çok üzgünüm:

arkadaşlar bana müsade başım çok ağrıyor midem bulanıyor ...ıyyy çok fenayım....bişey dokundu herhal..öptüm hepinizi.....azcıkkk yatayımda düzelir inşallah....

dur gitmeden cvp vereyim banada kızmayasın:) oldum caniimm 12 gün falan gecikti ama şu an hastayım bugün 3..gün ......ağustosa kaldı umudum hatta daha sonraki aylara:) ama umudum hep var!!!:)

Merhaba arkadaşlar...
Nasilsiniz bakalim...belenay ,bahar,sultan,alin......daha sayamadiğim arkadaşlar.yokmu bir gelişme...yokmu bir güzel haber...allahim hepimize versin hemde 2 şer 2 şer aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn......
Arkadaşlar benim galiba sonum tüp bebeğe kalacak.yani işim biraz zor.allah im hayirlisini nasip etsin herkese banada.hepinizi öpüyorum.kendinize iyi bakin.

ya bahar yazını direk okuyunca gerçekten hamile sandım taki belenayın provası bile güzel yazısına gelene kadar Allah bebişinizi versin emi:)))))eyi bende hamişim o zaman benim neyim eskik demi:)))))

kızlar ben terfi ettim hamileyim bende bikaç ay önce buraya adımı yazdım ama şimdi hiçbi tedavi görmeden kendiliğimden hamile kaldım 1,5 aylık hamişim inşallah sizlerde yaşarsınız bu duyguyu

kızlar ben terfi ettim hamileyim bende bikaç ay önce buraya adımı yazdım ama şimdi hiçbi tedavi görmeden kendiliğimden hamile kaldım 1,5 aylık hamişim inşallah sizlerde yaşarsınız bu duyguyu

Canım senin adına çok sevindim rabbim kucagına almayına nasip eder inşallah...a.s.

tebrikler canım,hayırlısıyla kucağınada alırsın İNŞALLAH.:nazar:

Merhaba arkadaşlar...
Nasilsiniz bakalim...belenay ,bahar,sultan,alin......daha sayamadiğim arkadaşlar.yokmu bir gelişme...yokmu bir güzel haber...allahim hepimize versin hemde 2 şer 2 şer aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn......
Arkadaşlar benim galiba sonum tüp bebeğe kalacak.yani işim biraz zor.allah im hayirlisini nasip etsin herkese banada.hepinizi öpüyorum.kendinize iyi bakin.

sağol canım benim ben iyiyim....diğer kızlarda iyidir inşallahşutarafagitti.İnşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hayırlısı ile hamile kalırsın tatlım.....Allah gönlüne göre versin....a.s.

X