Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Sennurcum hg canim kaçinci ayina girdin hamişlikte...nasil gidiyor bakalim..
Lolipopum valla doğru diyon diye diye getirecem benim yaramazi sonunda... :))
alincim adam zaten zayif anam yesin ki kuvvetlensin dimi ama:1closedeyes:

Hoşbuldum canım...benim 12. hafta bitiyor 4.ayagiriyorum..önümüzdeki hafta 2 li testleri yaptırıcaz inşallah..bu aralar cinsiyetini çok merak ediyorum ama bana kız gibi geliyor..Herşeyi Allah bilir tabide bu cin takvimi nde filanda öyle çıkıyor..hayırlısı bakalım.

saol tubacım...yazan ellerin dert görmesin...bende sizlerden yiyen bekliyorum haaaa ona göreee...
tuba aman kafana takma bu belirtimi şu belirtimi diye sonra biliorsun psikolojik olarak geçiyor adet..offf

Yok be gülüm belirti falan takmıyorum kafama. Gelmiş ise gelmiştir zaten. Tek dileğim hamile değilsem günümde regl olmak. Bu arada annem 2 yaşındaki yeğenime öğretmiş her ezan okunduğunda ellerini açıyor tubişe çocuk amin deyip ellerini yüzüne sürüyorcoksekeriremsu

bende varım arkadaşlar aranızdan çıktığımı sanmıştım ama geri döndüm :) inş en kısa zamanda buraya yazan arkadaşlar aramızdan çıkar ben şimdilik regle olmayı beklediğim için bütün belirtileri değerlendiriyorum hatta olmadı dış gebelik mi acaba diye düşünmeye başladım :) neyse nekadar düşünsekde Allah ne zaman dilerse o zaman verecek en geç 23 temmuzda öğrenirim ALLAH ın izniyle inş hep beraber çıkarız burdan

yaa benim kasıklarım çok ağrıyor özellikle sol kasığım doktor bişey yok diyor yok da neden ağrıyor yaaaa kızlar kist veya miyom olabilirmi acaba aklıma başka ihtimal gelmiyor birde ara ara iğne batar gibi oluyor karnımın içi bide belimde ağrıyınca aklıma bu ikisi geldi amaaaan iyice paranoyak oldum yani ama çok sancım var(((

ufff olmaz öyle şey dr un bişey yok diyorsa yoktur hem kas kasılmasıda olabilir herşeye kötü yanından bakma cnm ya kızlar iyiyiz diyelim iyi olalım hepimiz kendimizi dinliyoruz olmuyo yani:)klava:

Belenaycım başka bir doktora gitsen bence. Kasık ağrısı kist belirtisi olabilir. Buscopan iç canım iyi geliyor.Bu arada bir arkadaşımın doktoru ile görüştük. Bana dedi ki sana yanlış tedavi uygulamışlar. Laparoskopiden sonra 6.ay menepoza sokulmalıydın diyor. Sizce ona böyle bir tedavi deneyeyim mi?

enna formülün için teşekkürler canım sağolasın ben de deneyeyim...
Kızıldeniz tebbbrrriiiik ederim darısı başımıza inşallah.... Allah kucağına sağlıkla almayı da nasip etsin.
kız Alin yerim ben senin yeğenini ya ne şekerdir şimdi elini açıp dua ettiği an, Allah kabul etsin o küçücük dudaklardan çıkan duaları inşallah....
Evet Sultan hapşura hapşıra bir hal oldum inananmazsın çevreme de bulaştırıyorum maalesef... Ama size bulaşmaz neyseki:))
Belenay ayaklarını falan üşütmüşsündür ya öyle aklına kötü şeyler getirme hemen, iyi düşün ki iyi olsun...
Bu arada geç kalmış cuma duası :

"Allah ım burada aklına senin nimetlerin, senin verdiklerin gelip de biz de nasiplenelim diye bekleyen biz aciz kullarının dualrını da kabul et, senin o sonsuz rahmetinden bizi mahrum etme, bu cuma gününün hatırına, sevdiğin kullarının hatırına, cennetini ayaklarının altına verdiğin tüm annelerin hatırına bize de anne olmayı sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip et ya rabbim....." (AMİN)

ufff ne düşüneceğimi şaşırdım
durulcum amin inşalah güzel duan için sağol allah bebişini versin emi
tatlı cadı bakıyorumda takvim yapmayı öğrenmişiz tebrikleeeer
alincim çocukların duası kabul olurmuş inşallah yeğenin duasıda kabul olur ama ona hayırlısıyla tubişin bebeği olsun dedirtirseniz çok daha makbul olur ayrıca kız bi şu yeğenin bizim ismimizide söylese ya ayy çokmu fazla oldum ne 2 yaşındaki çocuğa yaptığım eziyete bak:))) neyse o teyzesine dua etsin teyzeside hamiş kalınca bize seni yoralım biz yeğenini değil:))))

baharcım yine beni kimse hatırlamamış deme hep aklımdasın seni seviyorum

serpilcim sende hoş geldin inşallah temmuz ayı sanada uğurlu gelir bir hamiş daha çıkarırız listeden
sultan çıkmış eee tabi kaynana yok eve koşa koşa gidecek:)))

ya kıslar ben bu claireyi bayağı merak ettim nerelerde bu şeker

sevgiyle kalın şekerler

Canım benim daha yarım yarım konuşuyor onun için sadece o kadarını söyleyebiliyor. Ben hamile kalayım söz hepinize dua edeceğim. Bizim ki o kadarını beceremez henüz.Ben çıkıyorum kızlar pazartesi görüşmek üzere hepiniz kendinize çok iyi bakın.İyi hafta sonları

merhaba genc bayanlar.allah herbirinize hayirli saglikli evlatlar nasip eder insallh.bütün dualarim sizinle .allah herkese ana baba olmayi nasip etsin

evvveeeettt bugün ilk önce ben geldim.....sırnaşık şey10 dk.fark attım sana Alin .yerimsenibenAaaaaaaaaa ama bugün cumartesisenağlama ((((((( vallahi yazarken aklıma geldiklava: bende seviniyorum sultanla alini geçtim diye neyse bidahaki sefere artık.:teselli:

günaaaaaaaaaydıııııın:roflol::roflol:allah bebişini versin senin baharcım emi alini gweçeyim dedin he bugün geçebildiğin kadar geç hafta içi mümkün değil:roflol:ben başaramadım birgün inşallah sen başarırsın:lepi:a.s.

valla çok güzellll eve gidiyorum uzanıyorummm ohhhh gel keyfim gel :)) sonra istediğim yemeği anında pişiriyorum...belenay patesi doktordayım sabah gelmezsem merak etmeyin olurmu :))

inşaallah beloşcummm sizleri çok seviyorum Allaha emanet olun...ALİN,DURULAYTUĞ,BELENAY,BAHAR34,CLAİRE,MOONSOON,ZAZA,NEVROSKY,TATLİ CADİ,BİOPELİN,ÖZLEMİMSİN,DAHA İSMİNİ SAYAMADIĞIM BİR ÇOK KİŞİ SİZLERE HEP DUACIYIM...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…