Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydıııııınnn prensesler:)ya geçemedim ablam ama olsun hafta içi deneriz artık bende sanmıyorum ama :) ya bu lafı çok tuttum (Allah bebişini versin) :))))) iyiymiş.....Sultan niye gitçen yavrum doktora?

günaydın kızlar bu güzel güne ve size merhaba derken hepimize bebek için dua ediyorum....mutlu günler....

Baharcim sen tabi konualrdan uzak kaldin... Bugün gonaphene bitiyor pteside çatlatma iğnesi olucam yani ptesi yokum... Bakalim bu sefer gelicekmi bizim yavruuu :))

tamam canım yaa şimdi hatırladım.:eek:.. yaa bana bişeyler oluyor..bunadım bu yaşta :eek:klava::) Allah yardımcın olsun canım dualarım seninle ..Hakkında hayırlısı ne ise o olsun şekercim:):1hug:

Saol bahacim hadi ben eve kaçtim hepinizi öpüyorum kizlarrrr... Byee
bende hepinize dua edicem ...

güle güle sultancım sende allaha emanet ol
tatlı cadı hoşgeldin canım nasılsın bakalım

baharcım bunadın heee kız daha duryasakkelime bu yaşta oh oh benim yaşıma gelsen ne yapcan bilmiyorum ben hepinizden büyüğüm ama daha genceciğimjeyyarazcık yaşım fazla azcık kilom fazla birazcıkta boyum kısa manken gibiyim maşallah:roflol::roflol:

ohhhhh yarın tatil ne güzel :dance:

saol belenaycım ne olsun yeni bir gün yeni umutlar anlayacağın iyiyim ya sen nasılsın?
şükür iyiyim şimdi sancım var desem kızacaksın:eek:o yüzden çoooooook iyiyim canım ne güzel yeni umutlara başlamak benimde yumurtlama dönemim geldi ama eşim yok tavuk burda horoz yok:roflol: bu ay kısmet değilmiş dicez bir dahaki aya umutlara devam:lepi:

şükür iyiyim şimdi sancım var desem kızacaksın:eek:o yüzden çoooooook iyiyim canım ne güzel yeni umutlara başlamak benimde yumurtlama dönemim geldi ama eşim yok tavuk burda horoz yok:roflol: bu ay kısmet değilmiş dicez bir dahaki aya umutlara devam:lepi:

kızarım tabeee Kötü Kazen hah şöyle iyisin ve dahada ii olacaksın sabır bitanem anma eminim kötü bişey yoktur kaslardan dolayı sancın oluyordur ama dr un zaten bişey yok demiş korkma....evet ya senin horazda tam zamanında gitmiş işe sende gitseydin didimdi yanılmıyosam tatilinide yapardın :) hayırlısı cnm kısmetten öte yol gitmiyo bende halen regl olmadım günüm geçti dün kan testi yaptırdım bişey yok dr um 10 gün daha bekleyelim sonra tedaviye başlarız dedi:KK43:

inşallah hayırlısı olsun haklısın kısmetten ötesi olmaz rabbim bilir ne zaman ne vereceğini yeterki hayırlısını versin amaaaan aylar torbaya girmedi ya bir gün olur inşallah jeyyarbizde burdan atarız çığlığımızı hamileyiiiiiim diye güzel oluyor kız dur bi daha diyeyim hazırlık olsun hamileeeeyiiiiiiim:dance::teytey:bide yanına smil koydum iyi oldu bee:roflol::roflol:

heee bunadım ama azcıknaniknanik...kafa dolu ondan ...gamyoncuiremsukapasite az..:eek:klava:.sen mankenlere bile taş çıkarırsın bee....onlarda kimmiiş:sm_cool:

dur bozma yaaa..sırnaşık şey.hazır şurda moda girmişikkk...:emir_bebek:.şaka bi yana gerçekkk yazarken parmaklarım birbirine dolandı ..:sm_cool:..sende benim gibi eline karnına koyup konuşuyormusun? ben son zamanlarda çok yapar oldum bunu :emir_bebek:....kafayı yiyorum:eek:klava:

ayyy kızlarrr süperrrrrrr hamileyimmmmmmmmmmmmm(hayali bile süper gaza geldik biz bu gazla önümüzdeki aya kalırız haaaaa

kızlar forma bi giriyolar anaaa herkes hamileee ..:1shok:..ayyy tebrik ederim tatlı cadımmm :emir_bebek:Allah kucağına almayı nasip etsin:roflol:inşallah bir gün gerçekten böyle bir haber veririza.s

yanlız ben kaptırdım şaka haberi tebrik ediyorum ...buda şaka tebriği:roflol:

yanlız ben kaptırdım şaka haberi tebrik ediyorum ...buda şaka tebriği:roflol:

:roflol: süper ya kız allah mı tebrik ettirdi ne ayyy ağzından bal akıyo valla bian kendimi hamile zannettim haa allah hepinizn muradını versin beni neşelendirdiniz ya ne diyeyim başka...a.s.

X