Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar nabersiniz???? size bi haberim var regl oldum:)))) rahatladım valla..12 günlük bir gecikmeden sonra geldi nihayet...ama bu saferki çok farklı çok katı ve parça parça...anlamadım..hayır olsun inşallah...belenay ablama sorup yaptığım şu ballı tarçınlı çörek otlu karışımı yedim dün gece...o bana adet olmadan yeme dedi ama dolaba koymuştum katılaştı diye hepsini yedim :)sabaha hastalandım...acaba bunun bir etkisi olmuş olabilirmi ki??*neyse durulcum ya bende 1 aydır nezleyim günde en az 50 kez hapşırıyorum gözlerim şişti hapşırmaktan...ama bende öksürük falan yok....ne yapsam acaba çok sıkıntı vermeye başladı...sanada çoook geçmiş olsun bitanem:) yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz:) Claire'i bende çok merak diyorum aşılama yaptırdı bi daha gözükmedi ...Alincim ,Sultancım ,Pelincim,Gözekçim sizler nasılsınız????Beloş ablamın dediği gibi misafirlerim gitmedi o yüzden pek sık giremiyorum...Hepinizi koccammaann öpüyorum canlarım :)

ya birde ballı karışımın yanında adaçayımı içmek gerekiyordu???????

alincim küçük bir kovonoz balın içine bolca tarçın kattım çörekotunu mikserden geçirdim ezilmedi fazla anlıcan hepsi göz kararı kattım karıştırdım günde üç kere aç karnına bir çay kaşığı yiyorum iş yerine getirmekte sorun olmuyor kaynatma ısıtma derdi de yok

Baharcım hoşgeldin canım. Belenaycım teşekkür ederim canım. Regl olayım bunu da denerim. Ben şimdilik aranızdan ayrılıyorum kızlar yarın görüşmek üzere.

Sultanımız çok yaşa. Nasılsın? Ben dün gece çok rahatsızlandım. Başım döndü,üşüme geldi,midem bulandı. Çok tuhaf bir haldeydim. Battaniye ile oturdum. Ne olduğunu hiç anlamadım. Şimdi de hala midem bulanıyor, başım dönüyor ve sağ kasığımda batma gibi sancı var. Acaba iltihap mı var yumurtalıklarımda onun için mi böyle oldum. Doktorum ile konuşacağım öğleye doğru.

canım umarım ters bişey yoktur..canım iltihabım benimde vardı geçen yıl ama hiç böyle bişey yaşamamıştım canım...sen kendini üşütmüş olabilrsin bence...havuza gittim dedin ya ordan ya microp aldın ya da üşüttün...

günaydın canlar alincim geçmiş olsun bi tanem dikkat et kendine
sultan şeker sen nasılsın bakim kaynana yok oh sefan olsun tadını çıkarıyorsun
diğer kızlar teşrif etmemiş daha haydiiiiii kızlar sohbet gemisi kalkıyooooooor:)

2 hafta üst üste havuza gittim belki oradan mikrop kapmış olabilirim. Arayıp doktorum ile konuşacağım öğlen. Bu arada bu hafta sonu kayınvalide ve tayfası bize gelecekler. Artık 1 hafta gitmezler. Bu hafta sonu bitmez

sengözlerimebaksanabgünaydın beloş hg... nasılsın.. çok öptüm seniii...
tubacım adetine kaç gün kaldı bu arada sadece bir önlem alıyorum...

Regl günüm pazartesi normalde ama geçen ay ki gecikmeden sonra emin olamıyorum. Şimdi türk kahvesi içtim fakat yine midem bulandı. Ağzımın tadı kaçtı.

Günaydın güzeller.... Alincim geçmiş olsun sana inşallah öyle mikrop falan yoktur da basit bir üşütmeden ibarettir. Bahar sana da geçmiş olsun canım ben de var ya devamlı hapşırıyorum tüm dengem alt üst oldu, burnum yara oldu silmekten.... Belenaycım sana da günaydın canım dün gece hazırlayamadım ballı iksiri bakalım bu gece hazırlıcam :) Sultancık sen nasılsın güzelim...

Aylincim günaydın sohbetinize şahit oldum geçmiş olsun acaba hamiş olabilirmisin sanki bana öle gibi geldi böle tecrübe yaşayan bir kaç tanıdığım varda

Durulcum, Naz_24,nevrosky hoşgeldiniz. Hamile olmayı o kadar çok istiyorum ki ama değilim bence.Çünkü bu ay k.peder önemli günlerde bizde olduğu için çalışma yapamadık.Hem üşüme hamilelik belirtisi değildir ki. Aksine hamile kalanları ateş basar. Ben bu ay çok üşüttüm. Çok sıcak diye terliksiz dolaştım. Üstelik te evde halıları kaldırmıştım. Camlar da sürekli açık. Keşke siz haklı olsanız.

Slm kizlar ben yeni üyeyim durulaytuğ sikintini okudum sana yardimci olacağini düşündüğüm benimde daha önce denediğim bişey önereyim bir tutam maydanoz yarim limon yarim çaybsardaği suyu rondodan iyice çekip sabah aç karnina 21 gün iç kendini daha iyi hissedeceğini saniyorum.bağşikliği güçlendirdiği ve halsizliği giderdiği söyleniyo.ben denedim iyi geldi.bence sende dene.

Hoşbuldum canım sağol tabiki sen kendini daha iyi bilirsin bide ben 1 aylık evliyim tecrübesizin :asigim: ama inşallah hamişsindir sana annelik çok yakışır

canlar selammm ben derramm nikimi degıstırmiştim umut lıstenızde adım olunca hemen geldım ve şükürki bebişimle bır geldım hamişim canlarım darısı tüm isteyenlere inşaallahh aminnnn :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…