Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhaba kızlar ben geldim dün doktora gittim gelincede banka fatura derken giremedim siteye bugünde işler yoğun giremiyorum fazla sizleri merak ettim geldim alincim iyiym canım sağol merak etmişsin sen nasılsın bakalım
sultancım sen nasılsın
aramıza yeni katılanlar olmuş hoş geldiniz kızlar ooooooo gözekcim de burdaymış nevrosky gelmiş hoşgeldin canım hadi bakalım bu ay güzel haber bekliyorum senden hayırlısıyla
baharcım misafirler gitmedi herhalde giremiyorr kızlar claireyi merak ediyorum uzun zamandır görünmedi aşılamadan sonra bi daha görmedim umarım iyidir süarcığımın hali malum evde olduğu için giremiyor doğacak kızıyla meşgül:)zazayıda görmüyorun ne zamandır durulcum bugün girmemiş herhalde onada selam

eee kızlar bu kadarmıydık unuttuklarım kusuruma bakmasın hepinizi seviyorum

Belenaycım doktor ne dedi? Kasık ağrıların için nasıl hiç birşey yok der ki. Ben iyi sayılırım. Regl günüm yaklaştıkça sancılarım başladı. Çok sancım var bugün. Üşüttüm de sanırım daha da azdı ağrılar.

ooooo lolipop gelmişşşşş hg ... nasılmış sitemizin vazgeçilmez hatunu :)) bizler iyiyiz gördüğün gibi kimse yok kendi aramızda sohpet ediyorduk...

kızlar selamlar herkese.... Belenaycım hoşgeldin... Alincim biraz yanlız bırakmışız seni bugün bakıyorum da kusura bakma valla ben var ya bu hastalık beni mahfetti ya, hapşırıyorum başım çatlıyor sinüzitim coştu yani sanırsınız kış ve ben hastayım aynen öyle, şekil değiştirdi içimdeki virüsler, biraz da nezle olalım yeter grip olduğumuz dediler sanırım .... Bu arada Alincim senin şu saraçoğlundan yazdığın kürdekiler kuru incir mi acaba, denedin mi ve tadı nasıl , bende mi içsem diye düşünüyorum da havuç falan nasıl olur ki.... Sultancım öptüm seni de...
Yeni gelen arkadaşlar da hoş geldiniz aramıza....

hg durulcum canım bolbol sıcak şeyler iç bu sıcakta nasıl olacaksa :)) çok geçmiş olsun bende seni öpüyorum canım...

kızlar selamlar herkese.... Belenaycım hoşgeldin... Alincim biraz yanlız bırakmışız seni bugün bakıyorum da kusura bakma valla ben var ya bu hastalık beni mahfetti ya, hapşırıyorum başım çatlıyor sinüzitim coştu yani sanırsınız kış ve ben hastayım aynen öyle, şekil değiştirdi içimdeki virüsler, biraz da nezle olalım yeter grip olduğumuz dediler sanırım .... Bu arada Alincim senin şu saraçoğlundan yazdığın kürdekiler kuru incir mi acaba, denedin mi ve tadı nasıl , bende mi içsem diye düşünüyorum da havuç falan nasıl olur ki.... Sultancım öptüm seni de...
Yeni gelen arkadaşlar da hoş geldiniz aramıza....

Canım çok dikkat kendine. Yazın grip daha ağır geçer. Bitki çayları ve sahlep iç. Kendini sıcak tut.Ben bu kürü daha yeni okudum. Aşağıda tarifini bulabilirsin şekerim.

8-9 adet kuru inciri 1/2 suyun içine koyu kaynatın. Kaynayan İncirin içine bir adet sert havuç ilave edin. 2-3 dakika daha kaynattıktan sonra, Bu suyun yaırını sabah kahvaltı öncesi, diğer yarısını daöğle yemeğinden önce için.Kürün uygulanma süresi 21 gün

Kızlar bir de bu tarif var.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu'nun Hamilelik Kürü
*10 gr pelin
*5gr narçiceği
*5gr mazı
*2,5gr sağan tohumu
*2,5gr kilermeni toz haline getirilir balla macun yapılır. Her gün yutulur 2 leblebi büyüklüğünde yutulur
KAYNAK:nettenalıntıdır

Sağol alincim lokman hekimim benim... şifa olur inşallah hepimize 2. verdiğin kürü bizim uygulamamaız biraz zor gözükse de 1. kür gayet uygulanabilir bişey, kuru incirlerim de var evde, havuç mevsimi değil ama alıcaz artık çocuk için ne apalım :) Sennur hg, girmiyorsun hiç foruma neler yaptın bakalım....

Sağol alincim lokman hekimim benim... şifa olur inşallah hepimize 2. verdiğin kürü bizim uygulamamaız biraz zor gözükse de 1. kür gayet uygulanabilir bişey, kuru incirlerim de var evde, havuç mevsimi değil ama alıcaz artık çocuk için ne apalım :) Sennur hg, girmiyorsun hiç foruma neler yaptın bakalım....

İyiyim canım teşekkür ederim..ben İzmir deydim ailemin yanına tatile gittim..aslında 2 hafta kalıcaktım ama kendimi iyi hissetmeyince 1 aya uzattık..

Sennur hoşgeldin canım benim.Ne güzel tatil yapmışsın.Ben de tatil istiyorum.
Durulcum valla ilk yazdığımı deneceğim.Belki faydası olur zaten zararı olacak birşey de değil incir ve havuç suyu nihayetinde.

alincim ve durulcum çalışan hanımlar için en kolayı bal,çörekotu,tarçıın yap koy kavonaza götür işyerine zahmetsiz at bir çay kaşığı ağzına işte bu kadar ben başladım bakalım kısmet
sultan şeker seni saymadım senin otun vaaaaar iğnen varr baharcım zaten uygulacak kolay gele hanımlar

Ben hergün tarçın ve karanfil karışımı çay içiyorum. Belenaycım senin tarifin ölçüleri nasıl?
Bebek38 hoşgeldin canım.

X