Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

evet yaptım 2 gün önce sabah yaptım ama bişey çıkmadı adet belirtimde yok bugün göğüslerim ağrıyor azcık o kadar ..herhalde nedensiz bir gecikme yaşıyorum

herkese selamlar................ Kızlar şimdi fırsat buldum ve yazılanları okudum önce bir bir, şimdi de yazıyorum... İşler yoğun malum hafta sonu geldi, ben de çalışmıyorum cumartesileri çok şükür ... Belenaycım olsun sen çalış bak senin de pazarın var Bu hafta sonu şehir dışındayız... Y kızlar ben kafayı yedim ya, Allah aşkına bana yardım edin, ben kendimi hamile zannediyorum, test yapmadım çünkü gecikip gecikmediğini bilmiyorum, evde hamile gibi davranıyorum feci kaptırdık eşimle, miğdem bulanıyor falan resmen, psikolojik olması kuvvetle muhtemel, göğüslerim feci acıyor bitek, arada da yumurtalıklarıma sancı girip çıkıyor, ya ne bileyim ya bu cuma gününün hatırına Rabbim kabul etsin dualarımızı, Ben herkes, bu listedeki herkes hamile kalsın,
Yani olaki hamile değilsem bu sefer ben nasıl toparlanırım bilemiyorum....

çünkü yaş kemale erdi 4 senedir uğraşıyoz biraz ara verdim çünkü psikolojim bozuldu çok yazıları okuyorumda herkez canla başla savaşıyo birde çok umutlular ne güzel ya sanıyorum her ay testmi yapıyorsunuz ya daha çok hüsran çok yoruluyo insan bi süre sonra

merhaba canım ben yeniyimde okuyunca inşş hamişsindir umuyorum öle olur sonraki hayal kırıklığı çok acı oluyor bire kocanı ortak etmişsin iki kere üzüntü inşşş öle dğildir iyi haberlerin olsun inşyerimseniben

bahaaaaaaar kız seni unuturmuyuz hiç hep aklımdasın msnyi açmadın hiç azcık konuşuruz dedim yoksun

durulcum da gelmiş sohbet koyulaşıyor canlaım hepinizi çooooooook seviyorum
sultan cadısı nerelere kaçtı yine

missielif yaptık bi saçmalık ve bu yolda gidiyoruz, ama evde görüceksin bizi, gayet hamile gibiyim yani, ama miğdem de bulanıyor neyim eksik benim :)) İnşallah sizlere güzel hebrler veririm....Biraz daha bekleyelim de...
Geldim belenaycım gelmez olur muyum girmeyince aklım sizde kalıyor zaten ama alinle sultan yok bakıyorum da,
bahar kız merak etmez miyiz seni hiç, üzülme sen biz seni seviyoruz...

kızlar mrbbbbb ben geldimmm baharcım inan bu aralar bende yoğunum on dan aklımza gelmedim kendimcee... kızlar ben tam 30. günde adet oldummm yani bugün regl oldum ama hiç üzülmdeim kızlar Rabbimin takdiri Rabbim ne zaman nasip eylerseee hayırlısı..
inşaallah durulcumda ve baharcımda bişeyler çıkarda sevinirz teyze oluruz ayol...
bu arada missielif canımm Rabbim inşaallah nasip edecekkk bak bizde senle aynı durumdayız şuanda
belenaycım sancım vardıııı onun için giremedimmm...

sultancım olsun umutlar bi dahaki aya kaldı demek sende, ben de umutlar devam hala, ama içimde pır pır bir his var bu ay ben maalesef çok kaptırdım kendimi olmazsa çoook üzülücem biliyorum şimdiden ağlayasım geliyor olmayacağını düşününce...

sağol canım ya yalnız olmadığmı bilmek çok iyi geliyo . nasıl olmuşta burayı sizleri atlamışım sizlerle konuşmak çok iyi geldi içimde bunca yıl aradan sonra bişiler olmaya başladı eşimde anladı zaten sen neyin peşindesin deyip duruyo şu keçi boynuzu kürü sayesinde buldum burayı ay çok tatlısınız ya iki buldum sizleri:teytey::sm_cool:

o günlerden ben çok yaşadım ne yazıkki benimki hep hüsran oldu benim reglim öle düznlidirki bide hiç gecikmez 26 trink bakmışsın gelmiş bi keresinde 31 gün oldu dedim galiba bu sefer oldu allahım saki güneş bile bi başka doğuyodu o günlerde hamiş hamiş geziyodum :1shok: ayne böle sonra tabi yine hüsran bide ağzımı tutamayıp bi kaç kişiye söledim düşünsene geri dönüşünü allahım kabus gibiydi o yüzden kesin emin olmadan sölememk lazım ama umarım sende böle şeyler yaşamazsın sonu güzel olur inş:lepi::lepi:

merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazmıyodum,sessiz sedasız hergün yazdıklarınızı okuyup çıkıyorum çünkü yazacak bişeyler bulamıyorum aylar önce aşılamaya başlıycaktık hep aksilikler üstüste geldi tam bu ay başlıycaktım şimdide nur topu gibi iki tane kistim olmuş ümitlerim yine gelecek baharlara kaldı..her şerde vardır bi hayır rabbim bu kötü giden günlerin içindeki güzellikleri görebilmeyi nasibetsin..rabbimin hemizin yüzünü en kısa zamanda güldürsün inşallah cumanız ve üç aylarınız mübarek olsun....hepiniz anne olmaya değer insanlarsınız...

beni duyan varmı
bayanlar bi saattir muhabbet etmeye çalışıyorum ama ya ben beceremedim bu işi , ya da hiç kimse yok şu anda

Sultancım hayırlısı olsun hayatım. Ben bu ay senin hamile kalacağına kendimi çok inandırmıştım oysa.
Neyse bir dahaki aya umutlar devam ediyor. Durulcum sen niye kendini hamile sanmaya başladın? Günün falan mı geçti yoksa?

ya alincim şimdi normalde benim düzensiz ya ama bu ay geçen haftadan beri göğüslerim feci acıyor bugün tam 33 . gün göğüslerim hala acıyor ara ara yumurtalığıma ağrı giriyor aslında tipik regli belirtileri ama ne bileyim kendimi kaptırdım gitti, kaptırmasam iyiydi, bakalım haftaya gelmezse yaparız bi test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…