Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Belenaycım benim kocamda böyle gamsızdı ben de ona eğer bu işi ciddiye almazsa onunla birlikte olmayacağımı söyledim. Hatta bunu uyguladım. Baktı ki ben çok ciddiyim. Şimdi ne istersem yapıyor...

Belenaycım benim kocamda böyle gamsızdı ben de ona eğer bu işi ciddiye almazsa onunla birlikte olmayacağımı söyledim. Hatta bunu uyguladım. Baktı ki ben çok ciddiyim. Şimdi ne istersem yapıyor...

yok alincim ben onu yapamam zorla güzellik olmaz artık dün dedim istemiyorum bebek diye herşeyi ben yapayım istiyor kendi elini taşın altına koymuyor o yüzden bende bıraktım olursa allahın takdiri olmazsada oda istiyor ama benim kadar istekli değil eee bu bebeği tek başıma yapamıyacağıma görejeyyar kızım biz öleeee sıkıntıya gelemeyiz gelecekse kendi kendine gelsin kerata ne uğraştırıyor bizi:roflol:çık gel işte dimi ya:roflol:illa bizimi beklicen düşüncesiz hiç düşünmüyor insan azcık kendi uğraşır ve çıkar gelir:roflol::roflol:
bana geldiler kızlar ne yapayım artık dalga geçiyorum:sm_confused:

Salla gitsin belenay biz seninle ancak teyze olacağız galiba. Artık cadı sultanın ya da durulun bebişlerini severiz. Olmadı süarcığımız var onun bebişi yolda da onunla gideririz hasretimizi. Süarından haberi olan var mı bu arada? Nasılmış bebişi? Cinsiyeti belli olmuş mu?

valla kızlar ben pes etmeyecem benim keratatı kualağından sürüyerek getirecem olmadı...:lepi: canım süarın bebişinin cinsiyetini bugünelrde öğrenmesi gerekiyordu ama bende pek görüsmedim galiba ayın 15 gibi gitcem demişti ararım bi ara öğrenir yazarım..
bebekte sürekli tekmeliyormuş annesini çok yaramazmış anlıyacağınız...

haklısın alincim olsun teyze olmakta güzel baksana bi sürü yeğenimiz olcak ne mutlu bize

eee bizi sohbetinize almıyorsunuz diyen arkadaşlar nerelerdesiniz hadi buyrun biz burdayız sizi bekliyoruz(ay buda tehdit gibi oldu yavv):roflol:

Yerim ben o yaramaz bebişi. Sultancım Süar ile görüşürsen ona sevgilerimi ilet.Görüşemesekte hep aklımda. Kızlar gerçekten teyze olmak çok güzel. Benim minik boncuğum Derin Nazım bana anneliği tattırtıyor. O kadar tatlı ki ona baktıkça içim eriyor. Yarım yarım konuşması kendimden geçiriyor. Belenay biraz sert oldu kızlar korkudan gelemeyecekler:) Durul, claire, moon_sonn nerelerdesiniz kızlar?

Hoşgeldin aramıza melek. Hemen umutsuzluğa kapılma hem yaşın çok genç hem yeni başlamışsın.

Bizdede icraat yok 4 senedir,ama olucak inşallah..
Melek çim ben sana mesaj yazdım dün görmedin heralde.Biz geleceğin anne adayları topiğindeyiz canım buyur gel dertleşiriz..
Hepinizi bekleriz arkadaşlar,bizde sohpetler süper yeni arkadaşlar katıldıkça da çok memnun oluyoruz,bekleriz kızlar,kahveleri kapın gelin..:))

Aramıza hoşgeldin melek....Kız sultan anam dünden beridir nerdesin?bi mevlüt dedin gittin nasıl geçti:)Belenay çok sagoll:)

anqelim yaşın daha genç çocuk düşünüyormusunuz kız çok yeni evlisin daha çiçeği burnunda ay ne güzel ya biz artık kocadık eskidik

alincim sana hafta sonu ben yarında tam gün çalışıyorum bir tek pazarım var((( ama olsun onada şükür ya hiç olmasaydı

merhaba kızlar...ya bir Allahın kuluda merak etmemiş beni yaaaa...ne kadar üzüldüm anlatamam:1closedeyes:senağlamazaten canım sıkılıyor birde yazılara baktım daha çok üzüldüm şimdi ....:çok üzgünüm: yeni hamiş kuzuum tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin.....belki merak eden vardır söyliyim ben hala hastalanmadım:çok üzgünüm:

Baharcım test yaptın mı tatlım? Belenaycım sen cumartesileri de mi çalışıyorsun canım? Ne iş yapıyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…