Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

valla canim hiç belirtim yok ama 7 günlük gecikmem var ((( bebis olsaydi ben burdayim anne derdi simdiye kadar herhalde :) bende kist vardi canim belki yine tekrarlamistir sali yada çarsamba doktora gidicem o zman belli olucak hersey....ama diyorumya hiç umudum yok((((((en azindan 1 belirtim olurdu

Allah büyüktür ümitsizliğe kapılma,gebelik testini yaptınmı,bir gün bizde anne olacagız (inşallah)bazen hiç belirtiler olmadanda hamile olunabiliyor...Sabah bi gebelik testi yaptır bari...Kız inşallah hamilesindir de sıradaki de sensindir:)a.s

ben evde 3 tane yaptim zaten.....ümitsizlik degilde ne biliyim bu ay olmadigini hissediyorum diyelim...en azindan 1 tanesi olsa kosa kosa gidip kan tahlili yaptiricam.tatlim benim iyi dileklerin bana moral oldu sagol valla......en geç çarsamba haber veririm insallah......senin ne problemin vardi canim geldigin günü hatirliyorum ama sorun neydi unuttum:)

Evet bende ilk açtığım konularda çok dertliydim,çocugumun olmamasına ,ama şimdi öyle değilim daha pozitif yaklaşıyorum.Bende 6 senelik evliyim 3 doktor değiştirdim bişeyiniz yok diyorlar.Yeni doktoruma geçen hafta gittik vakit kaybetmeden aşılamaya geçelim dedi,yani senin anlayacağın bana bu ay çatlatma iğnesi+aşılama yapılacak.Sabahta ganaphone ye başlıyorum günde iki tane alacagım bir hafta sonrada aşılamam yapılacak işte...Senin sorun neydi canım?

canım ümitsizlik hiç birşeye yaramıyor ama bizlr hep keşkelerle yaşıyoruz bizler hayatın bir oyuncak parcasıyz

yani 6 yildir istiyorsunuz ? asilama yapilacak olmasina çok sevindim çünkü genelde ilk asilamada tutanlar var...hayirliysa eger insallah seninkide tutar sekerrr...Güzel Allahim gönlüne göre versin...Benimde bir sorunum yok görünürde adet görmüyordum d.k hap1 kullandim kistlerim vardi hap bitince adetim düzene girdi...6 aydirda korunmuyoruz istiyoruz ama henüz bisey yok...benim tahminim tekrar kist olustu ve bu yüzdende adet gecikmesi yasiyorum...iste böööyyleee......

evet ümitsizlik hem bizi hem etrafimizdakileri çikmaza sürükler....ama çok sükürki hiç kaybetmedim ümidimi...zaten öyle olsa yasamak zorlasirdi herhalde...aslinda keske demekde ne kadar yanlis degilmi ?keske dedigimiz olaylarin gidisatindada bizim bilmedigimiz bir hayir vardir mutlaka....:)

bebek isteğin daha yeniymiş yaa olur olur.Biz beş senedir istiyoruz da olmuyo hayırlısı ama.Rabbimden hep hayırlısını diliyorum..Bilmiyorumda eşim bir haftadır elinde hep bişeylerlen geliyo eve beni mutlu edebilmek ve strese girmemem için haftaya aşılamam yapılacakya ön hazırlık yapıyo galiba:)

Evet haklisin daha yeni ama çok uzun yillar aratmasin kimseye rabbim.......canim stres yapma sende aferin esine ne kadar düsünceli:) hersey olacagina varir....seni strese sokacak herseyden uzak dur.keyif aldigin seyleri yap....insallah hayirlisiyla tutar asilaman ....dua edicem senin için:)

Sagol canım yaa,aşılamam olacagı için çok heyecanlıyım ,sanki bebeğime bi adım daha yaklaşıyor gibiyim,rabbim isteyen herkese versin,başkalarının çocugunu sevmeye muhtaç bırakmasın inşallah(aminnnn)

ooo topik te sohbet koyuymuş maşallah ama gönül yarasından başka kimse yok herkes tatil moduna geçmiş maşallah

ooo topik te sohbet koyuymuş maşallah ama gönül yarasından başka kimse yok herkes tatil moduna geçmiş maşallah

belenay bugün pek bi sessiz burası,şu aşılamadan dolayı tatilede çıkamadık eşimle...Belenay ,anam sizin oraya gelecektik eşimle izmir urla ya....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…