Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

belenaaaaaayyyyyy.....
umut listesine beni de ekle canım ben yeniyim daha....
ilk aşılamam olacak haftaya inş. perşembe günü yumurtalıkların kontrolü var bakalım...beni de ekle...

şimdiden hayırlı olsun fındıkcım.allah herkesin muradını versin canım.başarılar sana

belenaycım adet tarihim 12 Mart ,yazarsan sevinirim,bu arada estetikcim hayırlı olsun :nazar: ,darısı umut listesindeki hepimizin başına inşallah...a.s.

estetik çok sevindim ya benim de ilk aşılamam yapılacak bu ay inşallah çu anda iğne kullanıyorum sende problem neydi canım

--------------------------------------------------------------------------------

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
belenay...........................(6 mart hadi hayırlısı bakalım)
blackrose23.....................( 12 mart )
bengüsu...........................(12 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...............................(23 mart)yeni tarih
cano77
derram
didipırçık.........(hiç ümit yok-nisanda ilk aşılama) umut listesi bu ümitsizlik yok
dilek83
doğa6.............................25 MART(MALESEF BENDE MARTA KALDIM)
durulaytug..........................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
estetik26......................................... ..................................HAMİLEEEEEE(ilk hamişimiz)
evrimmm....................................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fındık80
ggaye
g sezen
gökçe23
gözek.................. (16 mart )birdahaki adet tarihim dün oldum çünkü
gozdenç
gözlüklü
gülten.......................10 mart
gülen
gülüm12
hasret
hatice27
h.mine
hilal1975..................22 şubat
kançiçeğim (hoş geldin canım)
karagözlü
karabiberim...............14 mart
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı (21 mart)bugun hasta oldum offf offff
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
r2d2
rockwell.......................................... ....12 Mart
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
sevdagül
sultan49.......................................... ...........6 mart
süar .................................................. ........ 27 şubatttttt
smhsmh..............................18 mart
şirine
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
what a woman want?............(22 şubat)
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yumyum............................................ .....19 MARTTTT
z@z@
zeyno

inşallah hepimiz hamiş çıkarız umut listesinden

süarcım nasıl gidiyo canım.herhangi bişe hissediyormusun?yarın da senin hamile haberin gelir inşallah(sonraki günde olabilir)gelsindeeeeeee:teytey:

inşallah canım ama kasıklarımda ağrı var adet belirtileri yani hamilelik belirtilerine benzemiyor hayırlısı olsun ne diyelim
senin adet günün ne zaman canım

estetık canım tebrıkler allah kucağınada almayı nasıp etsın bızlerede çooook dua et bıtanem...ghiç belırtı yaşadınmı adetın gecıkmeden anlamadınmı yani?

kızlar hadi bakalım estetik26 yolumuzu açtı sıraya girin bakim hamişleeeeer süer en kısa zamanda bekliyoruz o güzel haberi hayırlısı olsun inşallah

arkadaşlar benim ilk aşılamaydı bol bol uyuyordum değişiklik olarak göğüs uçlarım belirginleşmişti ama ben verilen hormonlardan kaynaklandığını düşünüyordum ve bu arada bir hafta kadar hergün karın kasık bel ağrısı çektim hergün adet olacakmışım gibi. ama tek farkı yatınca geçiyordu.

canlarım y6a ben 10 gün raporluyum aslında her dakka bilgisayar başında geçer diye düşünüyordum ama olmuyor uyuyorum gün boyu. onun için lütfen kusura bakmayın. hepinize çok teşekkür ederim tebrikleriniz güzel dilekleriniz için. inanın hepiniz için dua ediyorum rabbim hepimize kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi. o zaman da bebek bakımı üzerine bi forum açarız hep beraber:)

estetik26 ya senin yazdıklarını okurken nasıl mutlu oluyorum anlatamam, sanki hani sen oldun sırayla hepimiz olucaz gibi hissediyorum, hem de çok hızlı bir şekilde... Ne mutlu sana, maşallah, inşallah beibişinde sıkı sıkı tutunur annesine ve sonunda Allah kucağına almayı da nasip eder...
Bana gelince, bugün 38. günüm, hamile de değilim regli de olamıyorum, yani anlayacağınız bugün bana biraz bulutlu başladı.....

arkadaşlar bende henüz regl olmadım.Hamilede değilim...Offf yaaaaa.:KK43:(( Yine düzensizleştim sanırım...

başlamışsınız yine umutsuzluğa heeeeey kızlar bir hamiş verdik sırayla hepimiz hamiş olucaz inşallah ben bu ay beklemiyorum anca nisana bakalım ama nasip kızlar umutsuzluk yok

Günaydın canlarım ne güzel bi gün. Güneşli, sıcacık, umut dolu bi gün. Sağlıklıyım, mutluyum, kocişimi seviyorum daha ne isteyebilirim ki tabii ki bir bebek...:nazar::icecream:

Günaydın arkadaşlar!!!
Bugün regl günümdü. Dün test yaptım ikinci çizgi 5 dk içinde belirdi fakat silik çıktı. Bugün 12:00'da doktorla randevum var. Çok mutluyum. :teytey:
İnşallah bu sefer bebeğim beni bırakmaz.:çok üzgünüm:
İnşallah hepiniz en kısa zamanda gebe kalırsınız.
Sevgiler...Şeniz

günaydınlar herkese
kızlar ben daha adet olmadım normalde gününü şaşırmaz belki öğleden sonra olabilirim ama
bir sorum var sizlere rahim filmi çektirdikten sonra geçikme oluyormu

belenaycım teşekkürler canım iyi dileklerin için

Günaydın arkadaşlar!!!
Bugün regl günümdü. Dün test yaptım ikinci çizgi 5 dk içinde belirdi fakat silik çıktı. Bugün 12:00'da doktorla randevum var. Çok mutluyum. :teytey:
İnşallah bu sefer bebeğim beni bırakmaz.:çok üzgünüm:
İnşallah hepiniz en kısa zamanda gebe kalırsınız.
Sevgiler...Şeniz

tebrikler canım inşallah bebeğin sıkı sıkı sana tutunmuştur
mutluluğun daim olsun

X