Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Alincim Boşver Takma Kafana Gecikmesindede Bir Hayir Vardir Hamilelik Var Yada Yok Rabbim Hayirlisini Nasip Etsin Bugün Değilse Birgün Muhakka Olacak Yeterki Hayirlisi Olsun
Durulaytuğ Doğru Söylüyorsun şimdi Düşüncemizde Hamile Kalmak Varya Sanki Herkes Amile Gibi Görünüyor Gözümüze Bu Bir şeye Odaklanmakla Onu çok Yaşamakla Alakali Fazla Da Takmamak Lazim Kismet Gelecek Nazli Bebişler Ama Naz Yapiyorlar Kaprisli şeyler Nolcak Hih

Çok sıcak bir gün çok ta yoğunum. Çalışmaktan sıkıldım da şöyle bir bakayım foruma dedim ama hiç kimse yok galiba..

ben varım alincim dünde giremediğim için geçmiş yazıları okuyordum.bu arada hatrımı sormuşsun teşekkürler iyiyim umarım sende iyisindir. belenaycımda unutmamış sağolsun .sonuçlarının temiz çıkmasına sevindiğimi bir kez daha belirtmek isterim.
bu arada az önce bi arkadaşa geçmiş olsun ziyaretine gittim. kızlar yaaa 6 aylık hamileydi ve bebeğini kaybetti. kanaması başlayınca doktora gitmiş ve normal doğum yapmış düşünebiliyomusunuz. üstelik bebiş kızmış ,doğunca ağlamış bile..yavrum ama 3-4 saat anca yaşamış. kısmet işte içecek suyu ,yiyecek ekmeği yokmuş. arkadaşımı teselli ederken söyleyecek söz bulamadım inanın. çok üzüldüm onun adına Rabbim kimseye yaşatmasın. o yüzden herşeyin hayırlısını dilemek lazım .ALLAH HERKESE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN..HAYIRLI BİR HAMİLELİK GEÇİRİP HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI DA TABİ..AMİN...

ben varım alincim dünde giremediğim için geçmiş yazıları okuyordum.bu arada hatrımı sormuşsun teşekkürler iyiyim umarım sende iyisindir. belenaycımda unutmamış sağolsun .sonuçlarının temiz çıkmasına sevindiğimi bir kez daha belirtmek isterim.
bu arada az önce bi arkadaşa geçmiş olsun ziyaretine gittim. kızlar yaaa 6 aylık hamileydi ve bebeğini kaybetti. kanaması başlayınca doktora gitmiş ve normal doğum yapmış düşünebiliyomusunuz. üstelik bebiş kızmış ,doğunca ağlamış bile..yavrum ama 3-4 saat anca yaşamış. kısmet işte içecek suyu ,yiyecek ekmeği yokmuş. arkadaşımı teselli ederken söyleyecek söz bulamadım inanın. çok üzüldüm onun adına Rabbim kimseye yaşatmasın. o yüzden herşeyin hayırlısını dilemek lazım .ALLAH HERKESE HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN..HAYIRLI BİR HAMİLELİK GEÇİRİP HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI DA TABİ..AMİN...

Arkadaşın için çok üzüldüm. Allah yardımcısı olsun.Kimbilir ne kadar üzgün ve canı yanıyordur. Allah kimseye evlat acısı vermesin. Ben pek iyi değilim. Biliyorsun 10 gündür regl olmuyorum ama hamile de değilim.Şu anda şişmiş bir top gibiyim ve çok gerginim. Herkese patlayabiliyorum.Çok sinir bozucu regl olmamak..

ben Varım Alincim Dünde Giremediğim Için Geçmiş Yazıları Okuyordum.bu Arada Hatrımı Sormuşsun Teşekkürler Iyiyim Umarım Sende Iyisindir. Belenaycımda Unutmamış Sağolsun .sonuçlarının Temiz çıkmasına Sevindiğimi Bir Kez Daha Belirtmek Isterim.
Bu Arada Az önce Bi Arkadaşa Geçmiş Olsun Ziyaretine Gittim. Kızlar Yaaa 6 Aylık Hamileydi Ve Bebeğini Kaybetti. Kanaması Başlayınca Doktora Gitmiş Ve Normal Doğum Yapmış Düşünebiliyomusunuz. üstelik Bebiş Kızmış ,doğunca Ağlamış Bile..yavrum Ama 3-4 Saat Anca Yaşamış. Kısmet Işte Içecek Suyu ,yiyecek Ekmeği Yokmuş. Arkadaşımı Teselli Ederken Söyleyecek Söz Bulamadım Inanın. çok üzüldüm Onun Adına Rabbim Kimseye Yaşatmasın. O Yüzden Herşeyin Hayırlısını Dilemek Lazım .allah Herkese Hayirli Evlatlar Nasip Etsin..hayirli Bir Hamilelik Geçirip Hayirlisiyla Kucağina Almayi Da Tabi..amin...

Canim Bende çok üzüldüm.haklisin Allah Herkese Hayirli Sağlikli Hamilelik Nasip Etsin.bende Kendi Adima Söyleyeyim Inan Hamile Kalmaktan Bile Korkuyorum Artik.insan Yaşayinca Böyle Oluyo Psikolojisi...ama Bide Hamileliğin Ilerleyipte Düşmesi Var O Dahada Kötü.ama Allah Böyle Istedi Yapacak Bişiy Yok.allah Arkadaşina Sabir Versin.onu Yanliz Birakmayin.gerçekten üzüldüm

moon_sunn arkadaşına çok üzüldüm inşallah Rabbim tez zamanda ona da tekrar verir de bebeğini acısını bir nebze olsun unutur... Evet Alin bugün feci sıcak, odamızdaki klima bozuk ve ben bugün arazideydim, çok yorucu ve yoğundu neyse az kaldı çıkmaya, eve gidilecek ve temizlik yapılacak.... Bi de yemek, ya ben hergün yemek yapıyorum, bi gün sonraya kalmıyo hiç, yani daha doğrusu çok yemek yapmıyorum çünkü eşim kalmış yemekten pek hoşlanmıyor amaaan bana kalsa ben geçiştiririm ama işte bana kalmıyor maalesef....

Arkadaşlar DOKTORLAR Düşük Yapanlara Fragminn Diye Iğne Veriyomuş Kimisine 3 Ay Kimisine 9 Ay Boyunca Hergün Yapiliyomuş O Iğne.bu Konuda Bilgisi Olan Varmi?

Arkadaşlar DOKTORLAR Düşük Yapanlara Fragminn Diye Iğne Veriyomuş Kimisine 3 Ay Kimisine 9 Ay Boyunca Hergün Yapiliyomuş O Iğne.bu Konuda Bilgisi Olan Varmi?

arkadaşım bende 4 aylık düşük yaptım ama igneden bahsetmedi dr sadece 40 gün ilşki olmayacak dedi sonra 3 ay sonra kızım hamile kaldım.

Arkadaşın için çok üzüldüm. Allah yardımcısı olsun.Kimbilir ne kadar üzgün ve canı yanıyordur. Allah kimseye evlat acısı vermesin. Ben pek iyi değilim. Biliyorsun 10 gündür regl olmuyorum ama hamile de değilim.Şu anda şişmiş bir top gibiyim ve çok gerginim. Herkese patlayabiliyorum.Çok sinir bozucu regl olmamak..

Canim Bende çok üzüldüm.haklisin Allah Herkese Hayirli Sağlikli Hamilelik Nasip Etsin.bende Kendi Adima Söyleyeyim Inan Hamile Kalmaktan Bile Korkuyorum Artik.insan Yaşayinca Böyle Oluyo Psikolojisi...ama Bide Hamileliğin Ilerleyipte Düşmesi Var O Dahada Kötü.ama Allah Böyle Istedi Yapacak Bişiy Yok.allah Arkadaşina Sabir Versin.onu Yanliz Birakmayin.gerçekten üzüldüm

moon_sunn arkadaşına çok üzüldüm inşallah Rabbim tez zamanda ona da tekrar verir de bebeğini acısını bir nebze olsun unutur... Evet Alin bugün feci sıcak, odamızdaki klima bozuk ve ben bugün arazideydim, çok yorucu ve yoğundu neyse az kaldı çıkmaya, eve gidilecek ve temizlik yapılacak.... Bi de yemek, ya ben hergün yemek yapıyorum, bi gün sonraya kalmıyo hiç, yani daha doğrusu çok yemek yapmıyorum çünkü eşim kalmış yemekten pek hoşlanmıyor amaaan bana kalsa ben geçiştiririm ama işte bana kalmıyor maalesef....

canlarım ya duyarlılığınız için teşekkür ederim..dediğim gibi Rabbim hiçkimseye yaşatmasın böyle bir olayı..:a015:

günaaaaydın kızlar nasılsınız aliiiiin nerelerdesin bak senden önce girdim hayırdır nerelerdesin:))))))

cadılarrrr sitenini sultanı geldi nerelerdesiniz....
alincim inş kist falan değildir gecikmenini nedeniii
belenaycım teşekürler beni düşündüğün için seni seviyorum... bu aradaaaaaa sennnin adına çoook öuylu ldum bitanemmmmmm Allahım sağlıklı huzurlu bir hayat nasip etsin bitanemmmm şimdi bebek zamanı :))
clairecım ayyy canım inş tutar ya çok omutluyuz senden hadi bakalımmm
moonn soon karneleri dağıttın mı benimki bana gelmedi yoksa sınıftamı kaldım...
süar dinlenmeye çekildi Rabbim hayırlısıyula bebeğini doğurmayı nasip etsin..
kızlar benim d.bakır serüvenim çok güzeldi harika vakit geçirdimmm güzel ciciler aldım bu arada aktardan aldığım otlara başladım :))

Oh be geldin şükür. Özlettin kız kendini.
Benim gecikme sebebim yok galiba. Doktorda birşey söylemedi. Cumartesi gününe kadar bekle dedi..Bende bekliyorum.

kız dr da ctesi günlerini seçiyor ki biz meraktan geberelimmmm :)) stresten olabilir gecikme iş stresi falan... ayy ne bilim insan bişey diyemiyoki ....bende aynı durumu yaşamıştımm bu stres herşeye bedel zaten...

Sultancım hamilelik değil artık benimki onu biliyorum. Kistte değil.Dediğin gibi ya stres ya da hava değişikliği. Ben hayatımda ilk defa bu kadar uzun süreli geçiyor. Çok sıkıldım artık patlamak üzereyim. Ve dua ediyorum sürekli bebek yoksa regl olayım artık diye...

hoş geldin sultan şeker nasılsın bakalım umarım bu tatil iyi gelmiştir ösledik kız seni

alincim saniye farkıyla kaçırdım yine ilk yazmayı galiba neyse sağlık olsun dedim ya sana yetişmek ne mümkün tüh yine olmadı:))))

heyyy claire ne oldu nasıl geçti haber bekliyoruz anlat bakalım aşılama nasıldı umarım güzel geçmiştir herşey gönlünce ve hayırlısıyla olsun bi tanem

moon_soon sen nasılsın canım okulda bitti oh rahatsın ne güzel gerçi sizin için daha devam ediyordur seminerler falan ama olsun tatil moduna geçildi artık

süarcım dinlenmeye çekildi valla yoruldu kızcağız dinlensin şöyle hamileliğin tadını çıkarsın

durulaytuğ sen neler yapıyorsun bakalım işler yoğun yine galiba
özlemimsin,biopelin,başak 35,bahar34 ,rockwell,sselda,sennur,mekselina,gözek,z@z@,smhsmh,benssenb,pembekordon,sarı cimcime,daha aklıma gelmeyen tüm şekerler nasılsınız bakalım hepinizi seviyorum

Haahahaa Belenayım benimle yarışmaya çalışıyor ama başaramıyor. Bu arada kızlar ben kendimi tüp bebeğe hazırlıyorum. Dün yosun terapisine başlamak için kayıt yaptırdım. Diyetisyene başlayıp düzenli ve sağlıklı beslenme yöntemini öğreneceğim.Ayrıca spora başlamak için yer arıyorum. Bunlar hem sağlık için gerekli hem de kafamı rahatlatacak.

X