Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar bende sizdenim 5 senelik evliyim çok istediğim için sanırım cocuğum olmuyo...ilk bir sene saçma sapan doktorlara denk geldim malesef sanş işte...sonunda doktorumu buldum can yoldasım kocamdan sonraki en büyük desteğim benim...kısmetse bu ay 2ci aşılamam olacak heyecanlımıyım hayır, valla baska bölümdede yazdım bu kez farklı bi yol izliycem ^^aamaaan olursa olsun^^ takdiği...bu arada sarıcimcime pozisyonla alakası yok güzelim inan benim bi amuda kalkmadığım kaldı...doktorumda söylüyo ki-asılamadada öyle belin biraz yüksekte kalsın yeterliymiş ve 25-30 dk uzanmak kafii...zaten sperm 24 saat canlı kalıyo içinde önemli olan sende yumurtanın istenilen büyüklüğe gelmesi ve kapris yapmadan spermi alması...bizlerin yumurtaları kız evi naz evi hesabı burun kıvırıyo malesef...e bizde bebiş allahım bebiş dediğimiz için kasılıp kalıyolarmı ne! bilmiyorum artık...hadi inşallah gebelik bölümüne terfi oluruz bizde en yakın zamanda.... hepimize önce hayırlı sonrada sağlıklı çocuklar nasip olsun kızlar

günaydın şekerler bende erkenden gireyim dedim ama yine olmadı alincim maşallah kız erkenden gelmişsin nsılsın bakalım
aramıza yeni arkadaşlar gelmiş hoş geldiniz şekerler liberty75, sarı cimcime
sultan gelecek herhal bugün durulaytuğda hiç görünmedi claire nasılsın canım biopelin maşallah gece nöbeti vardı herhalde burdaymışsın nasılsın bakalım moon_soon süar yasemenn senssenb z@z@ gözek mekselina86 özlemimsin bahar34 rockwell smhsmh sennur sselda başak35 vahşi kedi (uğramıyor artık iyidir inşallah) daha aklıma gelmeyen arkadaşlardan özür dileyerek hepinize merhaba nasılsınız şekerler hepinizi seviyorum güzel bir gün olur inşallah

Belenaycım benim mesai 08.00de başlıyor ama ben şirkete 07.20de geliyorum işleri toplamak için.Bu nedenle benden önce kimse giremez.Ama burada nöbet tutarsanız o başka.

canım arkadaşlarım günaydın hepinize, sizleri çok özledim valla, aklım hep sizdeydi... Allah a şükür bi sorun yok merak Alin Belenay, iyiyim de işler feci yoğundu bu yüzden ben de giremedim nete , bugün valla hiç işlere girişmeden direkt olarak buraya baktım,
Yeni gelen arkadaşların tümüne hoşgeldiniz diyorum ooo ne güzel çığ gibi büyüyoruz valla :)) Süarcım evdeymiş artık mutlaka gelir iyi haberleri bir vesileyle, özlücez onu da....

alincim senden önce girmek için evden çıkmadan sabah kalkar kalkmaz girmem lazım onuda eşim kafayı yediğimi düşünür sabahın köründe ne yapıyor bu diye yani senden önce giremeyeceğim kesin :)))))

durulaytuğ hoşgeldin canım iyi olmana sevindim merak ettim bu kız girerdi diye demekki işler yoğunmuş aman başka bişey olmasında çalış neler yapıyorsun bakalım yoğunluk dışında

claire dualarımız seninle canım bugün aşılaman güzel geçer inşallah hadi bakalım bebişine kavuşmaya az kaldı inşallah güzel haberlerini bekliyoruz tatlım bizi merakta bırakma

Merhaba Anneliği çoktan Haketmiş, özlemle Bekleyen Güzel Anne Adaylari
Alinciğim Hayirlisi Canim Biraz Daha Bekle Bakalim Ne Olacak Inşallah Mucize Olur.ama Tüp Bebeğe Kalirsa Iş Sakin üzülme Hayirlisi Bu Bencede Normal Yolla Olur Illaki Ama Beklemeye Ne Gerek Var Bir An önce Al Bebişini Kucağina...ayyy Derken Bile Heyecanlaniyorum Valla.doktorunun Verdiği Ilaç Adet Söktürücüsümü Canim?

Bebenay Hayatim Iyiyim Saol.inanki çok Iyiyim Bunu Size Bağliyorum .şuan Işe Girme çabasindayim Eski Patronum çağiriyo Bi Taraftan Sadece Kocişi Ikna Etme çabasindayim.canim Sen Nasilsin?

Oooo Claire Hadi Hayirlisi Inşallah Bebişin Sana Siki Siki Tutunur Ve Asla Birakmaz Seni.hayirlisi Canim.

Sari Cimcime Hoşgeldin.canim Rahat Edebileceğin En Iyi Yer Burasi.bence Doktora Git.kizinca Diyoruzki Allah Doktorlarin Eline Düşürmesin.ama Allah Onlarsizda Birakmasin Bizi.bide çok Panik Yapma 4 Yil Beklemişsin Hemen Olmamasi Normal Olabilir Belki.bide Bu Pozisyon Meseleleri Ahhhhhh Ahhhhh Neleri Denemedim Saniyosun.ama Nafile Ama Hiçbirşey Denemediğim Ve Hiç Ummadiğim Zamanlarda Hamile Kaldim.ama Bende Yakinda 4 Yila Gireceğim Ama Hala Elim Kolum Bomboş.yani Sen üzülme Diyosunya Keşke Başta Yapsaydim.ben Ilk Evlendiğimden Beri Anne Olmak Istiyodum Ama Hala Nasip Olmadi.yani Senin Içinde Demekki Zamani Gelmemiş.ve Senin Yaşadiğin O Hisleri Aynen Yaşiyorum.insan Bebek Gördüğünde Içi Gidiyo......

Son düzenleme:
Özlemimsin canım doktorun verdiği adet söktürücü.
Belenaycım bu durumda pes ediyorsun yani değil mi? Durulaytuğ çok yorma kendini,işler bitmez unutma.Clairecim canım inşaallah bebişin sana tutunur ve bu ay bize müjdeyi verirsin. Heyecanla sonucu bekleyeceğiz. Sultan kız cadı hala gelemedin mi sen? Tatil iyi geldi hatuna.
Kızlar benim midem bulanıyor bugün.Burnuma et kokusu geliyor sonra ondan tiksiniyorum. Galiba midemi bozdum.

bende bu listeye girmek istiyorum ama bu listedende olabildiğince çıkmak istiyorum sanırım herkes benimle aynı düşüncede:))))

iyi günler kızlar sabah bende erken girecektim foma ama sabah sabah rüyandamı gördün de erkenden girdin diye düşünenler olur diye girmedim çalışan arkadaşlara hayırlı işler iyi çalışmalar öpüldünüz kızlar.

pes ettim alincim bükemediğin eli öpeceksin kız hamişmisin yoksa mide bulantısı falan hı nlayalım yani:)))))

elfida arkadaşım hoşgeldin listeyi bulamıyorum ekleyelim senide

kızlar bulun şu listeyi yeni kızları ekleyelim yaaa beceriksizliğim üstümde bulamıyorum

Merak etme belenaycım iyiyim bişeyim yok işlerin yoğunluğu işte, Alinin dediği gibi işler bitmez çok kafaya takmamak lazım.... Bunun dışında bi değişiklik yok hayatımda, geçen gün eşime dedim yani Allaha bin şükür ama hiç bi değişiklik, bi sürpriz bieşy ne bileyim bi heyecan yok hayatımızda diye o da senin tatilin gelmiş dedi:) Ondan mı acaba ama benim kastettiğim o değildi, gerçi şimdi ben zannediyprum ki çocuğum olsa tüm bu düşüncelerden kurtulucam ama bir süre sonra hayat yine rutinleşicek, işi beyinde çözmek lazım kısacası... Bu aralar felsefi düşüncelere sardım, Bi de bilmem farkında mısınız dışarıya çıkıyorum ve hep çevrede hamile insanları görüyorum, bu da algıda seçicilik mi?

Alincim Acaba Midenimi Bozdun Yoksaaaa Bu Belirtiler Başka Birşeyinmi Ayak Sesaleri? Bu Arada Banada Doktor Iki Kez Günümü Geçmiştim Vermişti Içmedim Korktum Ya Bebek Varsa Diye.ama Baya Uzamişti Adet Olmam.sonra Yine Vermişti Bu Sefer Içtim Adet Oldum.bir Arkadaşim Var Gününü Geçiyodu Ama Her Ay Geçiyodu.gitti Doktora Doktor Onada Söktürücü Verdi Içti Yine Adet Olmadi.gitti Kan Testi Yaptirdi 2 Aylik Hamileymişşş.allah In Işi Hiçbirşey Olmadi Bebişe.ama Sen Yinede Dikkatli Ol Biraz Bekle Senin Adetin Gayet Düzenliydi Oyüzden Belki Vardir...hemen Içme Söktürücü

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
ebruşşş
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (1 HAZİRAN)
gozdenç
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
swethome
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(19)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(20)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(21)

ben buldum sanırım ama emin de değilimyerimseniben

Alincim Acaba Midenimi Bozdun Yoksaaaa Bu Belirtiler Başka Birşeyinmi Ayak Sesaleri? Bu Arada Banada Doktor Iki Kez Günümü Geçmiştim Vermişti Içmedim Korktum Ya Bebek Varsa Diye.ama Baya Uzamişti Adet Olmam.sonra Yine Vermişti Bu Sefer Içtim Adet Oldum.bir Arkadaşim Var Gününü Geçiyodu Ama Her Ay Geçiyodu.gitti Doktora Doktor Onada Söktürücü Verdi Içti Yine Adet Olmadi.gitti Kan Testi Yaptirdi 2 Aylik Hamileymişşş.allah In Işi Hiçbirşey Olmadi Bebişe.ama Sen Yinede Dikkatli Ol Biraz Bekle Senin Adetin Gayet Düzenliydi Oyüzden Belki Vardir...hemen Içme Söktürücü

Canım maalesef hamile değilim. 5.gün geçince kan testi yaptırdım ve negatifti sonuç. Ama bu gittiğim doktor 23.günde bir regl olman birşey ifade etmez. 28.günü tamamlayınca gecikme için sayman gerekiyor dedi. Onun için bekliyorum ama ben hissediyorum hamile olmadığımı.

pes ettim alincim bükemediğin eli öpeceksin kız hamişmisin yoksa mide bulantısı falan hı nlayalım yani:)))))

elfida arkadaşım hoşgeldin listeyi bulamıyorum ekleyelim senide

kızlar bulun şu listeyi yeni kızları ekleyelim yaaa beceriksizliğim üstümde bulamıyorum

Ah keşke hamile olsam ama değilim şekerim...

canım Maalesef Hamile Değilim. 5.gün Geçince Kan Testi Yaptırdım Ve Negatifti Sonuç. Ama Bu Gittiğim Doktor 23.günde Bir Regl Olman Birşey Ifade Etmez. 28.günü Tamamlayınca Gecikme Için Sayman Gerekiyor Dedi. Onun Için Bekliyorum Ama Ben Hissediyorum Hamile Olmadığımı.

Canimmm Allahim Gönlüne Göre Versin...biraz Erken Biraz Geç Ne Farkeder Biz Beklemeye Alişmişiz Dimi?bekleyelim Ve Görelim.canım ben kafanı karıştırmak istemem ama başımdan geçen olayı anlatayım sana.günümü 3 gün geçtim gittim kan testi yaptırdım negatif çıktı.aradan 1 hafta geçti idrar testi yaptırdım.pozitif çıktı.yani hamileydim ama kanda erkenden çıkmasına rağmen çıkmadı.yani şunu söylemek istiyorum ben hastanede yaptıkları kan testine pek inanasım gelmiyo.yani idrar testinden pek bir farkı yok.ama özel labaratuvarlarda sanırım 30 ytl ye kan testi yapıyolar onda 2 haftalık bebek bile çıkıyo.sen yinede umudunu kesme hayat mucizelerle doludur unutma.

Son düzenleme:
hayret ya kan testi veriyorsun çıkmıyor demek... Ben kanda %100 çıkar zannederdim....

canım çıkmıyor dediğim herkeste aynı değil.yani kimisi 1 gün geçiyo idrarda çıkıyo.kiminin kanda bile hemen çıkmıyo.bunu yaşadığım için söylüyorum.mesela benim ilk 2 hamileliğimde en az 10 gün geçmem lazımdıki çıksın idrarda ben aynı zamanda hastaneyede gidiyodum belki kanda çıkar diye ama 10 günden sonra çıkıyodu.ama 3. hamileliğimde 1 gün geçti idrarda çıktı.yani biraz karışık bu işler.

Bilmiyorum kızlar bu konuda ne düşüneceğimi. Tek gerçek 10 gündür regl olmadığım.Cumartesi doktora gittim ve ultrasonda da birşey gözükmedi. Bu ay hiç ilaçta almadım. Üstelik benimki çok düzenlidir. İlaç falan bile kullansam en fazla 2 gün gecikirdi. Ben hayatımda bu kadar uzun bir gecikme yaşamadım. Ne olduğunu anlayamıyorum artık...

X