Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar nasılsınız bakalım demin sormayı unuttum alincim nasılsın canım hamiş değilmişsin olsun herşeyde bir hayır vadır olacak inşallah
durulaytuğ sen nasılsın alininde dediği gibi bugün görünmüyorsun iyisin dimiiii
sultan salı döneceğim demişti yarın gelir herhal özledim şekeri
süar tatile çıktı bebeşiyle istirahat ediyor dinlensin dinlensin yoruldu tatlı anne inşallah yine aramıza döner
claire canım sen nasılsın bakalım ösledim kız seni
benssenb teşekkür ederim canım rahatladım inanın şimdi ilaçlarımı kullanıyorum sen nasılsın bakalım
mekselinacım sen nasılsın
pembe kordon nasılsın canım hayırlısı olsun inşallah umudunu yitirme bi bakmışsın hamişsin
özlemimsin sen nasılsın canım daha iyisindir umarım yeni umutlar seni bekliyor
bahar34 nerelerdesin bakim iyisin demi
daha aklıma gelmeyen unuttuğum bütün arkadaşlarım sizler nasılsınız bakim
ve yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz umarım en kısa zamanda hamiş listemizde görelim sizleride
CANLARIM HEPİNİZİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM BANA VERDİĞİNİZ DESTEK İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM İYİKİ VARSINIZ RABBİMDEN DİLİYORUM GÜZEL KALPLİ ARKADAŞLARIMIN HEPSİNİN BİRER İKİŞER HAYIRLI SAĞKLI CİCİ TATLI YAKIŞIKLI BEBİŞLERİ OLSUN AMİİİİİN

Selam alincim. Senin kistin yok olmuyor mu ya da cerrahi müdahale ile alınmıyor mu? Yumurtlamanı mı etkiliyor? Kistle beraber hamile kalamıyor musun?

Clairecim benim kist basit yumurtalık kisti olmadığı için yok olmuyor. Ancak laparoskopi yöntemi ile alınıyor. Fakat laparoskopi işlemi maalesef yumurta rezervlerinde %20 civarında azalmaya sebep oluyor. Dolayısıyla laparoskopi yaptırmak istemiyorum. Yaşım ve tıbbi geçmişim nedeniyle tüp bebek yaptırmamı doktorum önerdi. Yoksa bu tür rahatsızlığa rağmen doğal yoldan hamile kalınabilir.

Belenayım hamiş değilim hayatım. Ama ben 23 günde bir regl olduğum için 23.günden itibaren geciktim diye sayıyordum . Fakat doktorum önce 28. günü bekleyeceksin ondan sonra geciktim diye sayacaksın dedi. Bu hesaplamaya göre henüz 3 gün gecikme var. Tekrar testi yenileyeceğim cumartesi günü. Eğer yine negatif ise farlutal içmeye başlayacağım. Gerçi bana bu saçma geldi ama doktoruma güvenim tam.

Belenayım hamiş değilim hayatım. Ama ben 23 günde bir regl olduğum için 23.günden itibaren geciktim diye sayıyordum . Fakat doktorum önce 28. günü bekleyeceksin ondan sonra geciktim diye sayacaksın dedi. Bu hesaplamaya göre henüz 3 gün gecikme var. Tekrar testi yenileyeceğim cumartesi günü. Eğer yine negatif ise farlutal içmeye başlayacağım. Gerçi bana bu saçma geldi ama doktoruma güvenim tam.

arkadaşımbence fartural içmeden biraz daha bekle bence benimde gecikmişti test yaptım kandada aynı sonuç negatifti dr 15 gün daha beklededi tabi benim moralim bozuk ya bende primilot kullandım ertasi ay yine gecikti dr kullanmalımıyım dedim kızdı belkide gizli negatifti niye kullandın beklemedin belki hamilelik vardı ve sen sonlandırmış olabilirsin deyince dünyam başıma yıkıldı.biraz daha bekle istersen.

Bende cumartesi gününe kadar bekleyeceğim canım benim. Doktorum öyle dedi. Peki sen ikinci gecikmede hamile miydin?Daha önce gecikmelerin olmuş muydu?

Selam kızlar,
Az önce dr.dan geldim yumoşlarım istenilen büyüklüğe gelmiş çatlatma iğnemi oldum ve yarın büyük gün, aşılama olacağım. Hakkımda hayırlısı olsun. Bana dua edin lütfen.

Canım inşallah herşey istediğin gibi olur..Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin..

Bende cumartesi gününe kadar bekleyeceğim canım benim. Doktorum öyle dedi. Peki sen ikinci gecikmede hamile miydin?Daha önce gecikmelerin olmuş muydu?

hayır canım ilk defa olmuştu zaten ondan sonra 26 günde olurken reglem 30 günlere çıktı primilot hormon içerikliymiş bilmiyordum dr söyledi senin anlıycan kendi kendime hormon düzeyini bozmuşum .ama şimdi herşey yolunda 30 haziranı bekliyecegim.

eklendim bile valla slm cnm ben bayadır ugramıyordum k.k ya dertliyim sıkıntıdan bide buraya girem dedim megersem derdimi anlıcak olanlar burdaymış kader arkadaşları çokmuş,ben 4 yıllık evliyim ve 6 aydır çocuk yapmaya ugraşıyoruz

3. ayda agrım olmuştu dr gittim ve çocuk planlıyoruz dedim ama 3 ay oldu dedim dr yumurtan çatlamıyor dedi ilk önce 5 günlük klomen kullandım 5.gün ilişkiye gir dedi girdim ama olmadı sonra testler felan progestesteron hormanumu ne işte o düşük dedi ve progestan hapı verdi

eklendim bile valla slm cnm ben bayadır ugramıyordum k.k ya dertliyim sıkıntıdan bide buraya girem dedim megersem derdimi anlıcak olanlar burdaymış kader arkadaşları çokmuş,ben 4 yıllık evliyim ve 6 aydır çocuk yapmaya ugraşıyoruz

6 ay daha erken .dr um 1 seneden sonra telaşlanmaya başlayın dedi..ki doğru bişey bu.İllaki sorun aramamak gerekiyor yani..bende 3 yıllık evliyim ve 5-6 aydır uğraşıyoruz..bakalım hayırlısı..Allah gönlümüze göre versin diyelim..

onuda kullandım 2 kutu ama bu arada kontrola gittigim zamanlarda dr bana sanki yıllardır çocugum olmuyomuş gibi davrandı halbuki ben agrım var diye gitmiştim olay bebek tedavisine döndü.çok moralim bozuldu bu progestanı kullan bitirdikten sonra hamile kalmazsan başka tedavi uygulucaz dedi ama ben canımı sıktı diye hap bitince gitmeedim ve oluruna bıraktım ve 6 ay oldu hala tık yok her ay çok moralim bozuluyo keşke gitseydim diyorum napcam bana yardımcı olurmusunuz

biliyorum erken ama aynı benim gibi olan aynı zamanda başlayan arkadaş vardı onunda durumu aynıydı ve aynı hapları kullandık oda progestan hapını kullandı ve bittikten sonra gitti dr ve dr igne vermiş onu yaptırdı ve 2. ay hamile kaldı şimdi ben keşke gitseydim boşuna zaman geçmeseydi diyorum,bugün hastalandım yine çok cnm sıkkın ve 3. günü dr gitmeyi düşünüyorum en azından bu bekleme sürecini eger varsa bi durum tedaviyle bekleyelim diyom ,dogru söylüyosun cnm amin inş seninde en kısa zamanda olur hemen hemen durumlarımız aynı gibi sen niye gittin dr ,insan yinede bi sorun arıyo dimi neden olmuyo diye

bu arada aranızda bu hapları kullanıp sonuç alanlarınız varsa lütfen bana yazın ne yapmak lazım nası bi yol izlemeliyim yardım edin lütfen

biliyorum erken ama aynı benim gibi olan aynı zamanda başlayan arkadaş vardı onunda durumu aynıydı ve aynı hapları kullandık oda progestan hapını kullandı ve bittikten sonra gitti dr ve dr igne vermiş onu yaptırdı ve 2. ay hamile kaldı şimdi ben keşke gitseydim boşuna zaman geçmeseydi diyorum,bugün hastalandım yine çok cnm sıkkın ve 3. günü dr gitmeyi düşünüyorum en azından bu bekleme sürecini eger varsa bi durum tedaviyle bekleyelim diyom ,dogru söylüyosun cnm amin inş seninde en kısa zamanda olur hemen hemen durumlarımız aynı gibi sen niye gittin dr ,insan yinede bi sorun arıyo dimi neden olmuyo diye

ben artık bebeğe karar verdiğimiz için rutin kontrole diye gitmiştim.Yara çıktı bende de.Yarayı yaktırdım.Küçük bir bölge kalmıştı onun için de gidicem 1-2 hafta sonra..Asıl o zaman başlayacak çalışmalar..

anladım cnm hadi hayırlısı inş çok geçmeden olur .ne kötü bi duygu ya 2 karşı komşum ikiside dogurdu aman yarabbim ne güzellik ya kucaklarında minicik şeyler bügün onları görünce gözlerim doldu çok pişman oldum 4 yıl bekledik diye bununda çok etkisi varmış bunca zaman bekleyipte birden olmasını beklemekte saçma diyolar hemen olmazmış zemin hazırlarmış anca yane hayırlısı olsun diyelim

insan en çok da yeni doğum yapmışları görünce paniğe kapılıyor dimi..
yaa panikte deyilde hissetttigim bi içim burkuluyo bende karnımda taşısaydım bende şimdi balkonda otururken minicik bi can kollarımda olsaydı diye iç geçiriyorum en çok ta acaba kime benziycek nasıl bi yaramaz olcak ve en önemlisi karnımda nasıl bi his olcak ve nasıl dogurcam iş dogurmaya gelince korkmuyorda deyilim açıkçası:1rolleyes: yaa ne zaman allah bizede nasip etcek merak ediyorum her pozisyonu denedik hatta bi yerde kadının dört ayak üstünde olupta olması daha iyimiş faydası daha çokmuş ve sabahın ilk saatlerinde daha güçlü oluyomuş sperm kalitesi artık saatlemi olcak bilmiyom yaaa:roflol:

X