Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Alincim Sonuç Negatif çikmiş.hayirlisi Allah Tan Güzelim.napalim Demekki Zamani Değilmiş.yarin Git Bakalim Ne Dicek Doktorun.

Belenay Sonuçlarin Temiz çikmiş Sevindim Canim.tekrar Geçmiş Olsun Canim

Tatli Cadi Canim Allah Gönlüne Göre Versin.inşallah Güzel Haberler Verirsin Bizlere.listemiz şenlensin Artik.

Selam canlarım kızlar sizi çok seviyorum tam böyle umutsuzluğa kapılır gibi oluyorum ve bir hamiş haberi alıyorum. Tatlı cadı çok sevindim canım inşallah allahım hayırlısıyla kucağına almayı kısmet eder.

Beloşçum içinde çok sevindim sağlığının iyi olması çok güzel.

Alincim ne yapalım canım kısmet buymuş inşallah en yakın zamanda bebişine kavuşursun. Dr. için şimdiden bol şans.

canlarım nasılsınız bakalım gündüz giremiyorum akşamda eşim yok bi bakayım kızlar neler yapıyor diye allah hepinizden razı olsun evet sonuç temiz inanın o kadar rahatladım anlatamam sizlerin desteği ve duasıyla bu güzel sonucu aldığıma inanıyorum
desteğini benden esirgemeyen beni dinleyen canım arkadaşım sultana
hamiş bile olsa beni ve bizleri yanlız bırakmayan canım arkadaşım beni konuşmalarıyla rahatlatan süarcığıma
siteye girmediğim hergün beni soran bana destek olan canım arkadaşım aline
dualarını benden eksik etmeyen bebek yüzlü claire
yanlız olmadığımı hissettiren durulaytuğ ve moon_suun arkadaşlarıma
KIZLAR KİMİ UNUTTUM EĞER UNUTTUĞUM VARSA ÖZÜR DİLEREK HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM VEEEEE HEPİNİZİ ÇOOOOK SEVİYORUM

Kızlar bende Cuma günü hürmetine hepimiz için Kuran okudum bol bol dua ettim.......İnşallah hepimizin hakkında hayırlısı........Alincim üzülmemen çok iyi bende artık hiiiçççç takılmıyorum kısmet ne zamansa artık....çok rahat kafam ama inşallah kist falan yoktur havalardandır belki bende bu ay 6-7 gün önce oldum ....Belenayyy ablacım çookkk sevindim testin temiz çıkmasına ....Allah herkese sağlık huzur nasip etsin......

merhaba kızlar
bugün kimsecikler yok burada ben yalnız kaldım son günümde bugünden sonra bende olmayacağım hepinizi çok özleyeceğim ama evimde olacağım içinde çok mutluyum

belenay canım arkadaşım inşallah tedavin kısa zamanda sonuç verir ve sende inşallah bebişine kavuşursun

sultancım canım inşallah seninde iğnelere gerek kalamadan hamile haberini alırız canım

alin canım allahım gönlüne göre nasip etsin ben inanıyorum ki sen bize güzel haberi benim bebişim doğmadan vereceksin inşallah

claire canım seninde allahım gönlüne göre nasip etsin kısa zamanda seninde güzel bir bebiş haberi vermeni dilerim

durulaytuğcum canım sende inşallah tatil yararda tatil dönüşü bizlere güzel haberlerle dönersin

moon_sun canım sende okullar açıldığında inşallah karnında bebeğinle başlamış olur öğrencilerine kavuşursun tatlım

özlemimsin canım zor günler geçirdin inşalah bundan sonra güzel günlere sana takrardan gelecek olan bebişinle başlarsın

mekselina canım inşallah seninle adanada görüşürüz ben çok isterim seninle görüşmeyi ve inşallah görüştüğümüzde bebişin annesinin karnında büyüyor olur

rockwellcim canım seninde herşey gönlüne göre olur inşallahh allahım seninde en kısa zamanda bebişini nasip etsin

baharcım allah razı olsun hayatım inşallah sende güzel haberler verirsin en kısa zamanda hayırlısı ile

unuttuğum arkadaşlar varsa kusura bakmasın ama listedeki arkadaşlarımızın hepsine allahım en kısa zamanda yavrularına kavuşmayı nasip etsin allahım hiç birimizn kucağını boş bırakmasın sağlıklı sıhatli bebişler nasip etsin
benim herzaman yüreğim sizlerle olacak ve hep dua edeceğim güzel haberler aldığım zamanda en az sizler kadarda mutlu olacağım
HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM kendinize çok iyi bakın allaha emanet olun öpüyorum hepinizi

merhaba güzeller nasılsınız?nerelerdesiniz ben geç kaldım derken bide baktım bahardan başka kimse yok.

baharcım allah kabul etsin.herkes için hayırlısı olsun.

canım süarcım çok sağol güzel duaların için güzel kalpli arkadaşım seni çok özlicem kendini fazla özletme olurmu arasıra uğra iyi olduğunu bilelim güzel gelişmelerden haberdar et bizleri bizde seni çok seviyoruz tatlım allaha emanet ol

İyi dileklerin için çok teşekkürler süarcım kendini fazla özletme tamam mı tatlım fırsat buldukça uğra foruma. Seni ve bebişini çoook seviyoruz.

teşekkürler süarcım canım benim gidiyosun ha.özlicez seni kız.kendini bebişi yorma tamammı fazla özletmeyin kendinizi.allah ım sağ salim kucağına almayı nasip etsin.öpüyorum seni.

yaaa kızlar listeyi bulamadım birisi yenilesin şu listeyi yeni gelen arkadaşlar var hoş geldiniz kızlar
süarcım bu işi sen yaparsın bi el atsan şu listeye:)))))

9 aydır evliyim ve hiç korunmadık,daha çocuk olmuyor sıkıntısına fazla düşmedim ama her ay acaba bu ay hamilemiyim stresi ve sonrasındaki kırıklık zor gerçekten yani insanın umutlanıp boşa çıkması ne kötüymüş bunu anladım.Allah bütün isteyenlere versin inşallah.sevgiler.

ha bu arada bana kimse daha hoşgeldin demedi ama hoşbulduk arkadaşlar,aslında uzun zamandır sizi takipteyim ama yeni üye oldum.sıkıntısız günler herkese...

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................24 MAYIS kızlar bebek çalışmamız yok ama öylesinee yazdım işte ne bileyim
blackrose23
başak35 hoşgeldin listemize
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
billuş
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elavinya....hoşgeldin canım
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
elifyaren
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (1 HAZİRAN)
gozdenç
gözlüklü
GÜL8
gul-gul
gülcannnnn
gülten
gülüm12
güzin75
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
hasmer.......liste uğur getirsin hg
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kardelen... sende hoşgeldin canım
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.............................27 MAYIS
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tatlı.cadi.....hoşgeldin canım
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
travon............ canım geçmiş olsun
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
yaz yağmuru gibiyim.........hoşgeldin çabuk çıkarsın umarım listemizden
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)
ziba...... hoşgeldin canım
zuzu79

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(15)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(16)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(17)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(18)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(20)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(21)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (22)
*sennur*.......................................... ........................................HAMİLE (23)

elavinya ,tatlı.cadi , kardelen ve ziba kızlar hoşgeldiniz en kısa zamanda bebişlerinize kavuşmanızı dilerima.s.
başak35 senide ekledim canım hoşgeldin

Son düzenleme:
ha bu arada bana kimse daha hoşgeldin demedi ama hoşbulduk arkadaşlar,aslında uzun zamandır sizi takipteyim ama yeni üye oldum.sıkıntısız günler herkese...

elavinya hoşgeldin canım bugün biraz durgun burası hafta sonu olduğu için ama hafta içi kızlarla çok güzel paylaşımın olacaktır bundan emin olabilirsin bugün benim son günüm inşallah allahım en kısa zamanda sana ve diğer arkadaşlara çok isdediğiniz bebeklerinizi göndermesiniz diliyorum

ziba sende hoşgeldin canım allahım seninde gönlündeki muradını nasip etsin

kardelen sende hoşgeldin canım allahım bebişlerinizi nasip etsin

Son düzenleme:
X