Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Günaydın arkadaşlar....
Alincim hayırlısı olsun demiştik ya demek ki senin için hayırlı olan buymuş, ama o zaman da gelsin artık reglin çok sıkıntılıdır uzaması, gelmemesi çokk iyi biliyorum bu duyguyu.....

Bu arad cuma duasını da unutmayalım;

"Allahı'ım bu günün hürmetine sana ettiğimiz duları geri çevrime, kalplerimize huzur, evlerimize mutluluk ve neşe ver Allahım, sıkıntıda olanlara hasta olanlara şifa ver.... biliyoruz ki sen ol dersen olur ve bizim de bebeklerimize kavuşmamız ancak senin "ol" demene bağlı Yaptığımız dualar sonucu eminiz bize de bu duyguyu yaşatacak sağlıkla, hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip edeceksin Yarabbim " (AMİN)

durulaytug canım benim hamile olmadığıma çok üzülmedim açıkçası. Benim üzüldüğüm tek şey düzenli olan adetimin düzeninin bozulması. Yarın doktoruma gidecektim ama tüm randevuları dolu. Başka bir doktora mı gitsem diye düşünüyorum. Kafam karıştı valla.

merhaba arkadaşlar bugün tarihiyle 24 gün adet gecikmem var.5 gün önce kanda gebelik testi yaptırdım fakat negatif :çok üzgünüm:21 mayıs da adet olmam lazımdı.çok kafama takıyorum bunu.bana yardımcı olun lütfen senağlamasenağlama

Daha öncede böyle düzensiz miydi periyodların? Bunun için doktora gittin mi? Benim ilk defa bu ay gecikti ve bugün 6.gün. Dün akşam kan testi yaptırdım sonuç negatif. Yarın doktora gidiyorum.Bence sende bir an önce doktora gitmelisin.

Çatlatma iğnelerinin de Bhcg yi yükseltiğini duymuştum ama inşaallah hamilesindir. Reglin gecikti mi peki? Son kan testinden sonra kaç gün geçti?

evet alincim bugün itibariyle 2 gün geçti.Son kan testini 11/05/08 de yaptırdım onun üstünden de 2 gün geçti ay bilemiyorum Rabbim hayırlısını nasip etsin cümlemize......

Daha öncede oluyordu :KK43:Fakat bu sefer ki bayağı bir uzun sürdü.eşimde zorluyor gidelim diye.pazartesi gününe randevu alayım ben en iyisi..sizce ne olabilir?benim gibi yaşayan var mı aranız da arkadaşlar????

Doktor çok daha iyi bilir tabi ki. Bence hemen doktora gitmelisin.PKO diye bir hastalık var regl düzensizliği yapan. Bu tür bir rahatsızlığın olabilir. Ya da hiçbir şey olmayabilir. Döngülerin bu şekilde olabilir. Mesela durulaytugda hiç bir problem olmamasına rağmen 50 günde falan oluyor regl.

Alincim bence değiştirme doktorunu memnunsan sonra yeni doktor hikayeni tekrar istiyor zaman kaybı falan bir kaç gün sonraya al randevunu, yani pek bilmemekle birlikte bu çatlatma iğnelerinden falan olduğunu düşünüyorum senin bu düzensizliğinin, sonuçta vücudunun dengesini bozdular bir kere, önümüzdeki ay düzene girer umarım

gözdenc inşallah hamilesindir hayatım, hadi güzel haberlerini bekliyoruz....

Melekt, Alinin de dediği gibi ben de 50 günde bir oluyorum hep böyleydi, hormonal falan bişey yok, ama bu tür durumlarda pko denilen hastalık en sık rastlananı hormonal bişey, sen önce bi doktora git ve bütün tetkikler yapılsın, zaten doktor seni en doğru şekilde yönlendirecektir. .....

Alincim bence değiştirme doktorunu memnunsan sonra yeni doktor hikayeni tekrar istiyor zaman kaybı falan bir kaç gün sonraya al randevunu, yani pek bilmemekle birlikte bu çatlatma iğnelerinden falan olduğunu düşünüyorum senin bu düzensizliğinin, sonuçta vücudunun dengesini bozdular bir kere, önümüzdeki ay düzene girer umarım

Doktorum kendi başka bir doktora yönlendirdi.Yarın ona gideceğim. Ben çatlatma iğnesi olmadım sadece yumurtlama iğnesi oldum canım benim.

Yaaa işte öğrenmem gereken çok şey var ... Oysaki ben çatlatma iğnesi ve yumurtlama iğnesinin aynı olduğu kanaatindeydim :))) Git bakalım doktorun yönlendirdiyse sorun yok zaten

Yumurtlama iğneleri yumurtlamayı tetiklemek için yapılıyor. Çatlatma iğnesi ise yumurtaların çatlamasını sağlıyor.

hayırlı cumalar herkese..bugün forum pek bi sessiz kalmış . neden acaba? alincim hayırlısı olsun sen zaten kendini hazırlamıştın negatif sonuca. en iyisini de yaptın bence..ben kendimden biliyorum kendimi fazla kaptırdığım ve üzüldüğüm zamanlarda oldu rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin. bu arada cadı sultan gitmiş ama yeri çoooooook belli .belenaydan haber varmı doktor randevusu nasıl geçti acaba?şimdi burda olsa güzel bir cuma duası yapardı gerçi yapan arkadaşlarda olmuş yüreklerine sağlık. AMİN diyorumm.

hayırlı cumalar kızlar allahım en kısa zamanda bebeişlerinizi göndersin size
belenay belki kendi vermek isterdi böyle güzel bir haberi ama ben dayanamıcam kolonoskopi sonucu temiz çıkmış çok sevindim canım arkadaşım inşallah bu tedavinin arkasından bizlere hamiş haberini de verir

teşekkürler süarcım hem güzel dileklerin için hemde verdiğin güzel haber için ..belenayın adına çok sevindim gerçekten..şu an burda ezan okunuyor ve benim duam hamile arkadaşların hayırlısıyla doğum yapıp bebişlerini kucaklarına almaları hamile olmayanların da bir an önce hayırlısıyla hamile kalmaları..Rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin.amin.

beni untmayın 3haziranda aşılama yapıldı size mutlu haber vermek isterim:KK43:

inşallah bebişin seninledir canım sımsıkı tutunmuştur annesine inşallah allahım gönlüne göre versin

teşekkürler süarcım hem güzel dileklerin için hemde verdiğin güzel haber için ..belenayın adına çok sevindim gerçekten..şu an burda ezan okunuyor ve benim duam hamile arkadaşların hayırlısıyla doğum yapıp bebişlerini kucaklarına almaları hamile olmayanların da bir an önce hayırlısıyla hamile kalmaları..Rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin.amin.

canım seninde yüreğine ellerine sağlık allah razı olsun allahım hepimizin hakkında hayırlı olanı nasip etsin
belenay adına bende çok sevindim çok mutlu oldum

Allah'ım bu mübarek günde hepimizin dualarını ve dileklerini kabul etsin Amiiiiiinnnnn... İnşaallah o engüzel haberin mutluluğuyla dökülen gözyaşlarını bizlerede nasib etsin Amiiiinnnn... :emir_bebek:

hepimizin dualrı kabul olur inşallah, Belenaya çok sevindim inşallah en kısa zamanda da bebiş haberini verir, Belenay hep diyor ya önce sağlık diye aslında o kadar haklıs ki, önce kendi sağlığımız yerinde olsun ki diğerleri peşisıra gelir muhakkak

Yuppiii belenayım sonuçların temiz çıkmış gözünaydın canım benim. Moon sooncum kendimi hazırlamıştım negatife dediğin gibi onun için üzülmedim.Ama şimdi bu gecikme neden diye korkmaya başladım.Yarın doktora gidiyorum bakalım sonuç ne olacak?

X