Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................24 MAYIS kızlar bebek çalışmamız yok ama öylesinee yazdım işte ne bileyim
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
billuş
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
daemon
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
elifyaren
ELF-RCP
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (1 HAZİRAN)
gozdenç
gözlüklü
GÜL8
gul-gul
gülcannnnn
gülten
gülüm12
güzin75
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
hasmer.......liste uğur getirsin hg
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.............................27 MAYIS
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
OcerenO (listemize hosgeldin canim )
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
travon............ canım geçmiş olsun
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
yaz yağmuru gibiyim.........hoşgeldin çabuk çıkarsın umarım listemizden
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)
zuzu79

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(15)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(16)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(17)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(18)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(20)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(21)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (22)
*sennur*.......................................... ........................................HAMİLE (23)
LİSTEYİ DÜZENLERDİM ELF-RCP VE DAEMON EKLEDİM

Merhaba kızlar,
beni de aranıza alırmısınız,:teselli:
binbir gece finalini ben de beğenmedim gerçekten, çok yapmacıktı...
bu arada bebeğimiz olmuyor, 1,5 yıllık evliyiz, prolaktinim çok yüksek,,,senağlama
en fazla 24 olması gerekirken benim 200 olmuş, 1,5 aydır dostinex kullanıyorum ama ne kadar sürede bu normal seviyeye gelir acaba, prolaktini bu kadar yüksek olup ta kısa sürede normal seviyeye getirebilen varmı :1no2:
birkaç gündür kötüyüm, etrafımızda bizden sonra evlenen tüm arkadaşların ya bebekleri olmak üzere, ya da yeni yeni hamile haberleri geliyor,,,
Kendim hamile kalmış gibi seviniyorum ve gözlerim doluyor,,,
Allah kimseyi aratmasın, herkes yavrusunu kucağına alsın, mis gibi kokusunu içine çeksin,,,

Kızlar günaydın...
Alin Sultan Belenay... Geç katıldım bugün aranıza, Alincim yorumlarında çok haklısın...
Ama şu medya nasıl etkili nasıl insanı bağlıyor ekran karşısına. Ben de hayatımda ilk kez izledim o diziyi, neymiş efendim canlı dizi yayınlanacakmış Benim de hemen seyretmem lazım tabii :)))
Ama dedğin gibi yani emeği tek kalemde silmek istemiyorum ama pek başarılı değildi, teknik açıdan ben araları izlemedim, sadece düğün kısmını sonunu sanırım, demek bitki çayı içti diye düşük oldu hmmmmm, Ama ne kan ne kan aktı bilmiyorum ki belki de öyle oluyordur....

Amaan neyse canım olan oldu, zaten çocuğu var galiba Allah bi tane daha verir yaşları genç :))) Hem ne demiştin sen Alin düşüğün bir ayağı içerde kalırmış...

Bende kendime cçok sinir oldum kullanıldım diye. Adamların rating oyunlarına kandım diye. Bu saatten sonra Allah yollarını açık etsin. Benden uzak olsunlar ne olursa olsun hiç umurum değil şehrazata ne olduğu. İsterlerse gelecek dönem tecavüzcü coşkunu transfer edip tecavüze uğratsınlar şehrazata bana ne...

Belenayım canım arkadaşım kesinlikle haklısın diziler konusunda. Ben de pek fazla izlemiyorum bu dizileri.Bir tek hatırla sevgiliyi izliyorum o da bir dönemi anlattığı için. Ama onu da acayip eleştiriyorum zaman zaman. Hatta annem sinir oluyor o zaman ne izliyorsun diye kızıyor.

Sultancım listeyi değiştirirken benim adımın yanında yazan umutlar mayısa kaldıyı da siler misin? Haziran oldu benim umutlar hala mayısta. Zaten Eylüle kadar umut falan yok bende:KK43:

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar hazirana kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
billuş
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
daemon
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
elifyaren
ELF-RCP
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek
gozdenç
gözlüklü
GÜL8
gul-gul
gülcannnnn
gülten
gülüm12
güzin75
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
hasmer.......liste uğur getirsin hg
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lorasimax
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
OcerenO
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
travon............ canım geçmiş olsun
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
yaz yağmuru gibiyim
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuzu79

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(15)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(16)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(17)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(18)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(20)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(21)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (22)
*sennur*.......................................... ........................................HAMİLE (23)
loresimax eklendi hoş geldin canım
sultan sen pişirdin ben yiyorum he he he listeyi hazır bulunca hemen gelen arkadaşı ekliyeyim dedim

umut listesindeki tüm herkese en kısa zamnda sağlıklı ve hayırlı evlatlar diliyorum..
bende bu umut listesinden hamiş olarak çıkmış biriyim sizleri çok iyi anlıyorum..
dualarım sizlerle..

umut listesindeki tüm herkese en kısa zamnda sağlıklı ve hayırlı evlatlar diliyorum..
bende bu umut listesinden hamiş olarak çıkmış biriyim sizleri çok iyi anlıyorum..
dualarım sizlerle..
ooo nazlı melek canım hoşgeldin seni burda görmek ne güzel güzel dileklerin için teşekkür ederim hamilelerin duası kabul olurmuş aminnnn diyorum gönülden nasılsın bakalım nasıl gidiyor hamilelik kendine iyi bak arasıra uğra böyle özletme kendinia.s.

Günaydın,
Kızlar ben akşam hastalandım hemde tam 30 günde bu rekor hiç bu kadar kısa sürede hatalanmama normalde sanırım içtiğin adaçayları işe yaradı. Hiçbir belirti vermedi. Akşam anneme giderken karnım ağrımaya başladı kocişe hazır ol yarın dr.a gidicez dedim anneme gittiğimde hastalanmıştım. Artık hastalanmak pek etkilemiyor beni tabii umut ediyor insan belki bu ay olmuştur diye ama olmadığında da çok yormuyorum kendimi ve kocişimi.
Bugün dr.a gidicem akşam üzeri, inşallah kist gitmiştir de ilk aşılamaya start veririz.
Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun.

geçmiş olsun canım inşallah hayırlı haberlerle dönersin bugün doktordanbende bugün tekrar test yaptırıcam yine bi ümit işte...aşılamanı nerde yaptırmayı düşünüyorsun canım?

saol canım iyi gidiyor, şimdilik herşey yolunda.. gerçekten buralara çok sık uğramasamda, bende çok mücadelerle bugünlere geldiğimden hep dua ediyorum isteyenlerin bir an önce bebişlerine kavuşmaları için.. bu arada birşey yazmasamda yeni hamişler varmı diye kontrol ediyorum merak etmeyin ama arada böyle yazarım tabiki canım...:))

selamm ben geldim. nasılsınız kızlar. bugün öğleden sonra evdeyim ohhhh gel keyfim geeell..malum bugün tüm yurtta çevre temizliği yaptı okullar. çevre temizliğinden sonrada herkes doooğru eve..bende bu sayede sohbete daha erken katılabildim yaşasın..umarım herkes iyidir. geçmiş yazılara şööyle bi göz attım..yeni katılan arkadaşlarım aramıza hoşgeldiniz..
bu arada foruma girmediğim günlerde beni unutmayıp sevgi ve dualarını gönderen belenay,süar ve bensenb arkadaşlarıma da teşekkürü bir borç bilirim.iyiki varsınız kızlar sizleri seviyorum ..listemizin anne aday adayları herkese sevgilerrrr...:enbuyukkk:

geçmiş olsun canım inşallah hayırlı haberlerle dönersin bugün doktordanbende bugün tekrar test yaptırıcam yine bi ümit işte...aşılamanı nerde yaptırmayı düşünüyorsun canım?

Çok sağol firuzem. İnşallah sende güzel haberler verirsin bize dualarım seninle.
Canım ben keşanda tıp merkezinde cem beye gidiyorum aşılamayıda orada yapacak dr.um. Hsg´yide orda dr.um çekmişti.
Bu arada testi yapınca hemen haber ver. Merakta bırakma bizi.

Ooooo moon sunncum hoşgeldin. Naber nasılsın hayat nasıl gidiyor? İyisindir herhalde tatilde yaklaşıyor bol bol yazışırız artık hee ne dersin.

Ooooo moon sunncum hoşgeldin. Naber nasılsın hayat nasıl gidiyor? İyisindir herhalde tatilde yaklaşıyor bol bol yazışırız artık hee ne dersin.

sağol canım iyiyim ne olsun okul bitiyor artık son günlerdeyiz.dersler bitti sayılır ama hala müfettiş bekliyoruz bakalım yarın geleceklermiş.off gelselerde kurtulsak artıkkafamçokkarıştı
valla tatilde evde olmayacağım için üzgünüm çünkü uzun bir süre görüşemeyeceğiz. yinede her fırsatta internete girip sizlerden haber almaya çalışıcam. sen nasılsın umarım iyisindir?

naniknanikkızlar dalmışsınız koyu bir sohpete benide alın benide alın banene bananenaniknanik moon soon cuğum canım arkadaşım özledim seni kolay gelsin bizim karneleri ne zman dağıtacan bak beni sınıf ta bırakırsaaaann varyaaa seni gıdıklarım ha:eek:klava::dilcikar:

Bende geldim ama pek keyfim yok. Karnım çok ağırıyor bugün benim. Amma da mızmızım diye kendime kızıp duruyorum.

sağol canım iyiyim ne olsun okul bitiyor artık son günlerdeyiz.dersler bitti sayılır ama hala müfettiş bekliyoruz bakalım yarın geleceklermiş.off gelselerde kurtulsak artıkkafamçokkarıştı
valla tatilde evde olmayacağım için üzgünüm çünkü uzun bir süre görüşemeyeceğiz. yinede her fırsatta internete girip sizlerden haber almaya çalışıcam. sen nasılsın umarım iyisindir?

Nasıl olayım canım ya iyiyim görüyosun işte çocuk çocuk diye koşturuyoruz ama velette bayaa inatçı çıktı bir türlü gelmiyo. Ama biliyorum nasıl olsa gelcek bende günümü gün ediyorum bol bol geziyorum, dinleniyorum daha sonrası için enerji topluyorum.
Eee çocoğu olanları görüyoruz yengem gece gelsede yatsam diyo sürekli ikiyeğenim var biri 2 ye gidiyor diğeri 2.5 yaşında ve her gördüğü yere tırmanıyo.
Uzun lafın kısası dinlenmek lazım.

aslında haklısın claire benimde aynen bizim geçtiğimiz süreçlerden geçen ve nihayetinde çocuğu olan bir arkadaşımın daçocuğunun uyku problemi var geceleri hiç uyumuyorlar o da hayıflanıyor Ama fazla konuşunca ben de hemen eski günlerini hatırlatıyorum o da susuyor...
Anlayacağınız insanoğlu işte, her halükarda şikayet edecek bişey buluyor, ama ben daha önce de demiştim gık demicem istediği kadar uyumasın, yaramaz olsun....

X