Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Günaydın şekerler. Claire aşılama tedavin hayırlı olsun. İnşaallah bu ay bize bebek müjdesi verirsin. Zaten bu aralar listede bir durgunluk var. Belki sen bu durgunluğa bir son verirsin.

hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız bakıyorumda listede yeni bi hamişimiz daha çıkmamış claire inş.bu aşılaman tutarda hamiş listesine seninde adını yazarız.bende pazartesi dr gidecem heralde yine yumurtlama takibi yapacak belenay,sultan,alin,moon sunn,süar sizler ne yaptınız nasılsınız canlarım...

günaydın bengüsu ve alincim nasılsınız kızlar ben acayip uykuluyummm...alincim sana bi müjede verim istanbula yerleşiyoruz galiba...
moon soon cum canım benim sen sınıfta bırak beni bişey olmazz...böyle şeker bi öğretmen bıraksın beni...:))
claire durumuna kendime olmuş gibi sevindim canımmmm Rabbim yüzünü güldürür inşaallah...hadi bakalımm bir yola girdin inş sonu güzel olucakkk Allahın izniyle...

hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız bakıyorumda listede yeni bi hamişimiz daha çıkmamış claire inş.bu aşılaman tutarda hamiş listesine seninde adını yazarız.bende pazartesi dr gidecem heralde yine yumurtlama takibi yapacak belenay,sultan,alin,moon sunn,süar sizler ne yaptınız nasılsınız canlarım...

mekselinacım valla saldık çayıra mevlam kayıra artık bebişlerimizin gelmesinin vakti var Rabbim ne zaman nasip eylerse ...inş bu ay sendende müjdeli haberler alırız canım benim...

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar hazirana kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
billuş
bucuarda
bidibidim.......................hg umarım liste uğurlu gelri
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
daemon
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
elifyaren
ELF-RCP
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek
gozdenç
gözlüklü
GÜL8
gul-gul
gülcannnnn
gülten
gülüm12
güzin75
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
hasmer.......liste uğur getirsin hg
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lorasimax
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
OcerenO
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
travon............ canım geçmiş olsun
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
yaz yağmuru gibiyim
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuzu79

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(15)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(16)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(17)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(18)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(20)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(21)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (22)
*sennur*.......................................... ........................................HAMİLE (23)
BİDİBİDİM SEN EKLEDİM LİSTEMİZE HG CANIM

günaydın bengüsu ve alincim nasılsınız kızlar ben acayip uykuluyummm...alincim sana bi müjede verim istanbula yerleşiyoruz galiba...
moon soon cum canım benim sen sınıfta bırak beni bişey olmazz...böyle şeker bi öğretmen bıraksın beni...:))
claire durumuna kendime olmuş gibi sevindim canımmmm Rabbim yüzünü güldürür inşaallah...hadi bakalımm bir yola girdin inş sonu güzel olucakkk Allahın izniyle...

Canım benim ne güzel bir haber bu. Niye şehir değiştiriyorsunuz iş için mi?

gunaydın kızlar sızlere bsıey sormak ıstıyorum, gecen hafta hormon testı sonuclarımı aldım dr baktı ve normal dedı, ama baska bsıey solemedı sızlerde bakarmısınız aranızda yaptıran vardır muhakkak

TSH 1,965
FSH 6,27
LH 4,58
ESTRADİOL 24
PROLAKTİN 15,33
DHEA-SO4 402,60

günaydın güzeller nasılsınız bugünnn
sultan, belenay,mekselina ,alin,durulaytuğ,moon_sun,claire , selda, ve aklıma gelmeyen arkadaşlar öpüyorum hepinizi

aramıza yeni katılan arkadaşlarda hoş gelmişler
kızlar allah sağlıkla sıhhatle bebişlerinize kavuşmanızı nasip etsinnnn

Herkese çok teşekkür ederim iyi dilekleri için inşallah rabbim bu ay yüzümüzü güldürür tabi ki hepimizin.

kızlar günaydın,
SUltancım hayırlı olsun sizin için tebdili mekanda ferahlik vardır derler belki istanbulda doğmak istiyordur da bu yüzden nazlanıyordur senin bebişin olmaz mı yani?
SÜarcım ben de seni öpüyorum canım benim... Bebişinle kocanla hep mutlu sağlıklı olun e mi?

Kızlar ben de çok yorgunum bugün, dün gece çok geç yattık, yarın da olmayacağım izin aldım işten, şehir dışına çıkıcaz, yollarda geçiyor zaman bu aralar.....

OFOF durulaytuğcum aynen valla uykusuzluktan nerdeyse bilg uyuklayacam
seldacım kadıköy tarına geliyoruz ama sen ve alin başka istanbulda kim varsa görüşmek isterim sizin gibi arkadaşlara çok ihtiyacım olucak...hayırlsı olsun diyelim durulaytuğcum valla buay adetlendkten sonra içeceğim bir kavanoz aktardan alınmış bir akrışım var onu deneyeceğim bu ay abakalım işe yarıyacakmı :)) aktar amca demişki kısırlığı gidercidir çocuğu olmayanlara çok iyi geliyomuş kısa zamanda hamile kalıyomuşşş... bilemiyorum neyseee :)) eğer işe yararsa sizede görnderecem topluca için hamile kalın diye :)))

Sultan ne zaman geliyorsunuz canım? Senin iş durumun ne olacak? Geldiğinde görüşmeyi bende çok isterim.Bu arada karışımın içeriği nedir?

nasılsınız bakalım şirineler
ben çoooook mutluyum sebebine gelince valla sebebi yok öyle işte içimden geliyor

Allahım duy sesimi güzel gönüllü kardeşlerime bir lutufta bulun onlara hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip et ne kadar uğraştıklarını ne kadar acı çektiklerini ne kadar üzüldüklerini görüyorsun ver rabbim ama hayırlısıyla ver senden başka gidecek kapımız yok olmazı olduran sensin meleklerimizi gönder bize yarab AMİİİİİİİN

hepinizi çok seviyorum veee artık daha çok teyze olmak istiyorum hadi çalışın çalışın bakim:))))))

canım bi altı ay sürer gelmem eşim 15 güne kadar orda olur düzeni oturtması lazım... bende burdan tayin alıcam... ordaki şubeye...karışımın içeriğini tam bilmiyorum ama adam demişki adeti bittikten sonra bi sonraki adet dönemine kadar içsin demiş yumurtlamayı ve çatlamasını sağlıyormuş ... ama sen istersen konuşalım ben sana kargoyla yolluyum ama daha işe yarayıp yaramdığını bilmiyorum kavanozda bi karışım gayet temiz bişey... ben kendimde bi deneme yapıyım bakim zehirlenmezsem sizlerede yolluyum :)) şaka bi yana bu aldığımız adama dört dörtlük bi aktar yani işin piri olmuş artık ... bakalım görecezz..

nasılsınız bakalım şirineler
ben çoooook mutluyum sebebine gelince valla sebebi yok öyle işte içimden geliyor

Allahım duy sesimi güzel gönüllü kardeşlerime bir lutufta bulun onlara hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip et ne kadar uğraştıklarını ne kadar acı çektiklerini ne kadar üzüldüklerini görüyorsun ver rabbim ama hayırlısıyla ver senden başka gidecek kapımız yok olmazı olduran sensin meleklerimizi gönder bize yarab AMİİİİİİİN

hepinizi çok seviyorum veee artık daha çok teyze olmak istiyorum hadi çalışın çalışın bakim:))))))

belenaycım nasılsın..ben kafayı yedim laboratuvarda cihazlar bozuldu..ben yaklaşık 1 saattir gülme krizi geçiriyorum..Allah beni bildiği gibi yapsın..:roflol:
arkadaşlar da sen bi foruma gir kafanı topla dedi de ondan girdim...

X