Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Alincim inşallah rüyan gerçekleşir....:nazar:.Derler ya rüyasında gören yakında hamile kalırmış.:1hug:Bende 2 hafta önce falan görmüştüm yatağımda çok kolay bir doğum yaptım oğlum olmuş Ali diyorum emziyorum:sm_cool:Nasıl mutlu uyanmıştım anlatamam...Belki yakın zamanda güzel haberler veririz....Sen kistleri eritmek için hap falan kullanmadınmı?

Bu ay aslında doğum kontrol hapı kullanmam gerekiyordu fakat eğitim nedeniyle doktora gidemedim ve başlamadım hapa. Şimdi regl olmayı bekliyorum. İnşaallah rüyalarımız bir işarettir ve bebişlerimiz bize gelmiştir bu ay.

bende varım aranızda ama henuz nedenı bellı deıl. son uc aydır regl olmuyorum hamıleyımdır dıye gıttım ama yok nedenı ne henuz bılmıyorum.

saol canım benim inşallah hepimiz yaklaşalım bebişlerimize en kısa zamanda..bu arada gördüğün rüya çok güzel..bir hayır mı var nedir..böle bebekler falan görüyosun.
Allah gerçeğini de yaşatsın sana canım..:nazar:

Biopelincim hiç aklımda bebek falan yokken bu ay rüya yüzünden heveslendim. Acaba bu bir işaret mi falan diye düşünüyorum.

inşalllah Alin inşallah..................Bende de yumurtalık kisti vardı hani şu pko denilenlerden doktor hamile kalman zor olabilir dedi...Hap vermişti geçen yıl ama ben kullanmadım....5 ay öncede sadece 1 kutu kullandım ve sanırım kistler eridi çünkü ben adet görmüyordum ilaçla oluyordu....demekki eridi aslında doktora gitmem gerek tekrar ne alemde hiç haberim yok..belki sende de işe yarar haplar...inşallah hapa gerek kalmadan hamile kalırsın ve doğumunda da kistlerden kurtulursun

bende varım aranızda ama henuz nedenı bellı deıl. son uc aydır regl olmuyorum hamıleyımdır dıye gıttım ama yok nedenı ne henuz bılmıyorum.

hoşgeldin Daemona.s......doktor bakmadımı canım ultrosonla falan belki sende de kist vardır....:çok üzgünüm:

daemon ve elif hoşgeldiniz arkadaşlar aramıza, en kısa zamanada bebişlerimizi alırız inşallah kucağımıza moral bozmak yok burada, kurallar basit...:)

inşalllah Alin inşallah..................Bende de yumurtalık kisti vardı hani şu pko denilenlerden doktor hamile kalman zor olabilir dedi...Hap vermişti geçen yıl ama ben kullanmadım....5 ay öncede sadece 1 kutu kullandım ve sanırım kistler eridi çünkü ben adet görmüyordum ilaçla oluyordu....demekki eridi aslında doktora gitmem gerek tekrar ne alemde hiç haberim yok..belki sende de işe yarar haplar...inşallah hapa gerek kalmadan hamile kalırsın ve doğumunda da kistlerden kurtulursun

Bahar bence doktora mutlaka gitmelisin en kısa zamanda.

Arkadaşlarım size iyi akşamlar, yarın görüşmek üzere, hepinizi öpüyorum.... Hadi artık birileri güzel haberler versin pek durgunuz yine....

merhaba arkadaşlar.ben yeni katıldım aranıza.benim ki çok uzun bir süre değil 5. ayım ama yine de insan kötü oluyor Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Günaydın sultancım. Nasılsın bakalım? Benim çok uykum var. Dün hiç izlemediğim fakat sırf canlı yayınlanacak diye merakımdan izlediğim binbir gece yüzünden uykusuz kaldım. Üstelik fiyasko idi.
Bu kadar yapmacık başka bir dizi daha yok ekranlarda.

Günaydın,
Kızlar ben akşam hastalandım hemde tam 30 günde bu rekor hiç bu kadar kısa sürede hatalanmama normalde sanırım içtiğin adaçayları işe yaradı. Hiçbir belirti vermedi. Akşam anneme giderken karnım ağrımaya başladı kocişe hazır ol yarın dr.a gidicez dedim anneme gittiğimde hastalanmıştım. Artık hastalanmak pek etkilemiyor beni tabii umut ediyor insan belki bu ay olmuştur diye ama olmadığında da çok yormuyorum kendimi ve kocişimi.
Bugün dr.a gidicem akşam üzeri, inşallah kist gitmiştir de ilk aşılamaya start veririz.
Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun.

clairecım geçmiş olsun bitanem... alincim aynen valla bende izledim binbir geceyi sonu çok saçma oldu bi kere geçen yılda düğünleri bozulmuştu bari bu yıl başka bir kapanış yapsalardı güya düşük yaptı şehrazat hanımm... clairecım inş canım kistlerin gitmiştirde tekrar tedavine start veririsin...

Clairecim hayırlısı olsun canım. Reglin düzene girmesi bile insanı mutlu ediyor. Umarım kistler de gitmiştir.
Sultancım, ben daha önce hiç seyretmedim bu diziyi. İyi ki de izlememişim çok büyük zaman kaybı.
Bir kere Şehrazat hamile olduğundan bu kadar erken nasıl şüphe eder? Hadi öğrendi 3 haftalık bebek düşerken bu kadar kanama nasıl olur? Bitkilerin düşük tehlikesini hepimiz biliyoruz ama 1 fincan çayın bu kadar çabuk etkisi görülür mü? Bunun dışında canlı yayındaki teknik aksamalar ayrı bir rezaletti. Yaka mikrofonları öpüşürken birbirlerine çarptı. Mikrofoncu kız ortalıkta koşuşturuyordu. Mehmet Ali Birand geldiğinde tepe mikrofonu gözüküyordu. Canlı yayın fiyaskosuydu kısaca. Tebrik edilecek tek konu canlı yayına cesaretleriydi.

günaydın kızlar nasılsınız bakalım ben bugün nedensiz bir mutluluk yaşıyorum sancılarım ağrılarım umrumda değil düşünmüyorum etrafımda sevdiğim insanlar var nefes alıyorum hayat güzel eee daha ne olsun
kızlar dizi muhabeti he sinir oluyorum şu dizilere hiç seyretmedim sevmiyorum eşimle bunun kavgasını yaparız her zaman o seyreder ben televizyon bile seyretmiyorum vakitmi kalıyor sanki eve gel yemek yap ye bulaşık yıka işte saat 12 oldu bile eee yorgunum hemen tumba yatak birde bu dizilerin çoğu ahlak erozyonuna uğramış kızlar
clairecim canım sağlık olsun adet olmak demek yeni bir umut demektir o yüzden yeni bir umuda yelken açtın inşallah kistinde seni terketmiştir çalışmalara devam
alin ve sultan bakıyorumda açılışlar hergün sizdn yetişemiyorum hızınıza:)))))
yeni arkadaşlar gelmiş hoşgldiniz bacılar nassınız bakem

sultancım birsürü yeni arkadaş var listeyi bi yenilesen zahmet olmazsa biliyorsun benim bilgisayar mızmız

hepinizi seviyorum kızlar yeni umutlara aksın gönlünüz olmaz demeyin olmazı olduran allah var
KOCAMAN ÖPÜLDÜNÜZ

Kızlar günaydın...
Alin Sultan Belenay... Geç katıldım bugün aranıza, Alincim yorumlarında çok haklısın...
Ama şu medya nasıl etkili nasıl insanı bağlıyor ekran karşısına. Ben de hayatımda ilk kez izledim o diziyi, neymiş efendim canlı dizi yayınlanacakmış Benim de hemen seyretmem lazım tabii :)))
Ama dedğin gibi yani emeği tek kalemde silmek istemiyorum ama pek başarılı değildi, teknik açıdan ben araları izlemedim, sadece düğün kısmını sonunu sanırım, demek bitki çayı içti diye düşük oldu hmmmmm, Ama ne kan ne kan aktı bilmiyorum ki belki de öyle oluyordur....

Amaan neyse canım olan oldu, zaten çocuğu var galiba Allah bi tane daha verir yaşları genç :))) Hem ne demiştin sen Alin düşüğün bir ayağı içerde kalırmış...

X