Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Kizlar Selamlar Herkese Güzel Bir Tatilden Sonra Müthiş Bir Motivasyonla Başladim Haftaya, Okuyamadim önceki Sayfalari Ama Sistemde Sorun Var Galiba Ya Da Bizim Buradaki Sistemde Sorun Vara Açamiyorum Bir Türlü, Havalarin Güzerlleşmesiyle Benim De Içime Güneşler Doğuyor Valla çok şkür Bu Günümüze... Herkese Sevgiler....

Belenaycım internetten araştırdım şimdi ben karıştırdım hehalde.Senin söylediğin gibi rahim filimiymiş.Hatta istenirse uyutabiliyorlarmış cnm.
canım ya uyutulmaya falan hiç gerek yok bak bende çok korkuyordum özelde yaptırdım 1 gün öncesine kadar uyutulmak istedim ama o gün ne olduysa hastaneye gidince birden istemiyorum dedim doktor sadece ağrı kesici yaptı o kadar çok kolay geçti dediğim gibi kendini kasmazsan bişey olmaz valla filim çekildikten sonra bayağı güldüm kendime neden stres yaptım bu kadarcık şey için diye inşllah tüplerin açıktır bir problem yoktur canıma.s.

selammm kızlarr belenay sultan durulaytuğ ve diğer arkadaişar ne habersiniz keyifler nasılll hepinizi öpüyorum fıstıklar

ooo bugün kızlar burda maşallah maşallah bakıyorumda hepinizin keyfi yerinde aman aman maşallah allah bozmasın şekerler mutluluğunuz daim olsun

günaydın kızlar nasılsınız.. ben süperim bugün kocişim geliyor yarın..aşkıma kavuşuyorum:asigim: ama o gelince başına neler gelecek bilmiyor...benneyaptımki :dilcikar: kızlar sizi çok seviyorummmm..

sultancım gözünaydın canım, Allah başka ayrılık vermesin daha, mutlu olduğuna iyi olduğuna sevindim...
Arkadaşlarım sizler nasılsınız, süar cinsiyet belli olmadı mı güzelim, belki de yazdın ama ben okuyamadım önceki sayfaları, Alin nerelerdesin, Belenaycım öpüyorum seni de, diğer tüm arkadaşlarım hepinizi seviyorum...

sultancım gözünaydın..
ben de 2 sene ayrılık çekmiş biri olarak senin heyecanını çok iyi anlıyorum..Allah başka ayrılık vermesin..
Herkese günaydınnnnn!!!!! a.s.

günaydın kızlar nasılsınız 10 günlük aradan sonra tekrar aranızdayım evde olmak çok güzeldi çok iyi geldi bana bu ara ama malesef tekrar başladım işe sizleri özledim merak ettim kızlar nasıllar acaba diye
durulaytuğcum nasılsın canım daha belli olmadı malesef cinsiyeti haziranın ilk haftası gidecem dr.a ozaman belli olcak inşallahü

belenay,sultan,alin,özlem,roselenda,vahşi kedi,moon_sun,claire,rockwell ve adını sayamadığım arkadaşlar hepinizi kocaman öpüyorummm

biopelin,süar,durulaytuğ canlarım teşekkürler ben 1 haftalık ayrılığa zor dayandım akşam kocişime sarılmadan yatmak çok zor geldi ama ona belli etmedim:dilcikar: gariptirki oda belli etmedi hınzırklava: gelince koklaşırı artıkın:asigim: öpüyorum gızlar

selam kızlar dün doktora gittim...bebişimin cinsiyeti belli oldu..tam kesin deil ama %90 kız dedi doktor....Allah hepinize nasip etsin....listenin son hali nedir valla bi yazsanız ne güzel olur....çok mutluyum :dance:

g_sezen tebrik ederim canım pek severim ben kız çocukları valla ne derler kızı olmayan çocuğum var demesin ileride anlarsın kıymetini, Rabbim sağlıklısını versin de ve de hayırlısını elbet...
Sultancım kız şöyle süslen püslen güzel güzel karşıla kocişini ve de onu özlediğini de belli et, insan bu tür sözler duymayı sever, sen söylersen o da sana söyler...

Merhaba herkese,
Birkaç gündür yoktum aranızda sizi çok özledim. Anneme gittim üç gün boyunca orda kaldım. Ya ne güzelmiş gırgır şamata herkes ordaydı çoluk çocuk eğlendik biraz.
Sizler nasılsınız tatlılar herkesin keyfi yerinde mi yeni hamişimiz yok galiba ama neyse olacak nasıl olsa stres yapmaya gerek yok. Banada bu bir ay ara çok iyi geldi malum yaz temizliği falan.
Hepinizi çoooooook öpüyorum.
Görüşmek üzere.

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................24 MAYIS kızlar bebek çalışmamız yok ama öylesinee yazdım işte ne bileyim
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (1 HAZİRAN)
gozdenç
gözlüklü
GÜL84
gülcannnnn
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.............................27 MAYIS
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(19)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(20)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(21)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(22)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (23)

kızlar mrb aranıza bugun katıldım bende bir pco luyum ve bu hastalığa sahipken aranızda hamiş kalan varmı

kızlar çok saolun valla çok güzel olmam lazım kociş geldiği için zaten kiloda verdim 60 idim 57 e düştüm valla formumdayım bugüğnnnn :)))

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin....................umutlar mayısa kaldı
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay......................24 MAYIS kızlar bebek çalışmamız yok ama öylesinee yazdım işte ne bileyim
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cerence
cucan
çakirs
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6
durulaytug.....................belirsiz
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
elifyaren
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek.................. (1 HAZİRAN)
gozdenç
gözlüklü
GÜL84
gülcannnnn
gülten
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
ilayda 51
iremeren
kamişko
kapkara
karagözlü
karabiberim
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually...................................... ..................................18 Mayıs
lusin
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.............................27 MAYIS
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
nefisem
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
minehayat
minervaduygu
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
sultan49
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 MAYIS)
silgi
swethome
şeker pembe
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
türlü türlü.
trabzonlu
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
vahşi kedi
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
özlemimsin........................................ ...............................HAMİLE(19)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(20)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(21)
D-e-m-e-t................................................. ...........................HAMİLE(22)
ebruşşş .................................................. ............................HAMİLE (23)
elif yaren seni ekledim canım hoşgeldin aramıza geçmiş olsun canım pkolu hamile kalan çok var hiç dert etme Rabbim nasip ederse her şekilde ediyor... bak bende bişey yok ama 2 yıldır bebişte yok ama çok mutluyum çünkü Rabbime çok şükür herşey yolunda sende pozitif düşün bebeişiler birgün geliceeekkk unutmaa...

nasılsınız kızlar canlar gelmiş hoşgeldin süarcım çok sevindim seni burda görmeye özlemişim he
claire sende hoşgeldin ne güzel tatil yaramışyi iyi sevindim
g_sezen canım çok sevindim yani kız teyzesi oluyoruz yani allahım nazarlardan korusun
durulaytug sen nasılsın bakalım kendine iyi bak
biopelin canım sen nasılsın bakalım
elifyaren hoşgeldin aramıza kalbindeki tüm güzel dileklerin gerçek olsun inşallah

kızlar unuttuklarım kusura bakmasın hepinizi çok seviyorum rabbim hepimiz hakkında hayırlısını nasip etsin amiiin

elifyaren hiç kafana takma canım, gayet çok yakın arkadaşım pkolu olup da kendiliğinden 8. ayın sonunda hamile kaldı, Rabbim ol desin yeteki oku falan dinlemez, gönlünü ferah tut...
Aferim sultan formunu korumak konusunda seni tebrik ederim canım ipin ucunu kaçırmamakta fayda var,
Belenaycım bizler iyiyiz güzelim peki sen nasılsın, senin moralin keyfin nasıl....

durulaytuğcum sen ne mühendisisin merak ettim ben makina mühendisleri odasında çalışıyorumda...

lusincim umarım hamişsindir canım...bence pekte umutlanma benimde geçen ay bütün belirtiler oldu hatta adetimde 1 hafta gecikti ama yoktu yani rahat ol düşünmemey çalış.. umarım hamilesindir çok sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…